Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tradycje amerykańskie i polskie. Ile wiemy o obrzędzie Dziadów czyli o słowiańskim Halloween? Happy Halloween! Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tradycje amerykańskie i polskie. Ile wiemy o obrzędzie Dziadów czyli o słowiańskim Halloween? Happy Halloween! Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to."— Zapis prezentacji:

1 Tradycje amerykańskie i polskie. Ile wiemy o obrzędzie Dziadów czyli o słowiańskim Halloween? Happy Halloween! Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?

2 O projekcie Dnia 31 października 2013 roku odbyło się podsumowanie projektu Happy Halloween. Uczniowie każdej z klas mieli przygotować. poszczególne zadania. Takie jak: -przygotowanie plakatów, muzyki. -zaproszeń na wystawy i konkursy. -przygotowanie upiornego salonu piękności.

3 Konkursy Podczas trwania projektu odbyły się różne konkursy. Takie jak: Konkurs na najpiękniejszy lampion. Pumpkin Contest konkurs na najpiękniejszą dynie. Konkurs na najciekawszy plakat przedstawiający historię Halloween i Dziadów.

4 A oto kilka zdjęć z wystawy lampionów i dyń i plakatów.

5

6

7

8 Atrakcje Na przerwach każdy uczeń mógł pójść do upiornego salonu piękności Na przerwach chodziły przebrane za upiory hostessy i częstowały uczniów łakociami

9 Muzyka Żeby wprowadzić szkołę w upiorny nastrój Halloween i Dziadów podczas przerw na korytarzach puszczana była upiorna muzyka.

10 Prezentacje przygotowali Michał Rożyński i Klaudia Amenda III d


Pobierz ppt "Tradycje amerykańskie i polskie. Ile wiemy o obrzędzie Dziadów czyli o słowiańskim Halloween? Happy Halloween! Ciemno wszędzie, głucho wszędzie. Co to."

Podobne prezentacje


Reklamy Google