Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WISŁA 25 czerwca 2012. 25 czerwca 2012 r. grupa najlepszych sportowców oraz uczniów z najwyższą średnią pojechała w ramach nagrody na wycieczkę do Parku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WISŁA 25 czerwca 2012. 25 czerwca 2012 r. grupa najlepszych sportowców oraz uczniów z najwyższą średnią pojechała w ramach nagrody na wycieczkę do Parku."— Zapis prezentacji:

1 WISŁA 25 czerwca 2012

2 25 czerwca 2012 r. grupa najlepszych sportowców oraz uczniów z najwyższą średnią pojechała w ramach nagrody na wycieczkę do Parku Wodnego Tropikana w Wiśle. Wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem.

3 Wycieczka mogła być zrealizowana dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta, Radzie Rodziców przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach, wielu sponsorom- cukierniom: pana Józefa Czyża z Pszowa, pana Jerzego Waltara z Wodzisławia, pani Anieli Janosz z Radlina oraz firmie Termo Profil z Pszowa i firmie Szuła z Rydułtów. i firmie Szuła z Rydułtów.

4 Myślę, myślę, że za chwilę będzie wielka fala… Aaa warto było się uczyć, zazdrościcie mi co?

5 Wchodzimy czy nie? Ale jazda! Ania nabierz powietrza i zatkaj nos…

6 Oh jak przyjemnie kołysać się wśród fal, gdzie szumi, szumi woda…

7 Ja Wam pokaże jak się to robi… AAA ja spadam! RATUNKU!!!

8 Czuję się jak w raju! hmm… Idziemy na zjeżdżalnię? Tak, bo tam jest za dużo ludzi… Brakuje tylko słońca!

9 Chodźcie zobaczyć najlepszy zjazd w sezonie he he! Super mam klate co?? Chyba klateczkę?

10 Pieski małe dwa… Pszczółka Maja sobie lata… Nad rzeczką opodal krzaczka mieszkała kaczka Dziwaczka…

11 Dobrze to tam nacinaj… Co oni znów wymyślili? Proszę Pani jo jest harcerz i wiym jak się to robi! On jest szpec! I kucharz na dodatek he he

12 Było fajnie, ale wszystko się kiedyś kończy… Brakowały nam tylko dźwięków gitary… A wiemy kto gra! Pan Dyrektor…

13 Ogniska już dogasa blask… Absolwentom mówimy do widzenia! A naszym uczniom do zobaczenia za rok na kolejnej wycieczce.

14 Dziękujemy panu Dyrektorowi Jackowi Steblowi za tak fajną nagrodę, pani pedagog Annie Gaszce za przeprowadzenie programu profilaktycznego oraz nauczycielom wychowania fizycznego pani Wiesławie Krajczok, panu Marcinowi Czediwoda oraz panu Jerzemu Sądel za zorganizowanie wycieczki. uczniowie

15 Beztroskie wspomnienia wycieczki przywołała pani Wiesława Krajczok


Pobierz ppt "WISŁA 25 czerwca 2012. 25 czerwca 2012 r. grupa najlepszych sportowców oraz uczniów z najwyższą średnią pojechała w ramach nagrody na wycieczkę do Parku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google