Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Plan prezentacji Niniejsza prezentacja ma na celu omówienie następujących tematów: Historia prądów galwanicznych i zasady ich działania. Rola Galvanic.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Plan prezentacji Niniejsza prezentacja ma na celu omówienie następujących tematów: Historia prądów galwanicznych i zasady ich działania. Rola Galvanic."— Zapis prezentacji:

1

2 Plan prezentacji Niniejsza prezentacja ma na celu omówienie następujących tematów: Historia prądów galwanicznych i zasady ich działania. Rola Galvanic Spa™ System II w ułatwianiu przyswajania kluczowych składników przez skórę. Produkty Nu Skin® Galvanic Spa™. Możliwości biznesowe w oparciu o Galvanic Spa™ System II.

3 Zasadnicze potrzeby skóry

4 Zasadnicze potrzeby skóry
Optymalny stan zdrowia i piękno skóry można osiągnąć, spełniając 10 zasadniczych potrzeb skóry. Określenie i spełnienie tych potrzeb przy pomocy kompleksowej kuracji pielęgnacyjnej to niezbędny warunek do zachowania pięknej, zdrowej i prawidłowo funkcjonującej skóry.

5 Synergiczna pielęgnacja skóry
Aby spełnić zasadnicze potrzeby skóry, należy stosować najlepsze produkty, które współdziałają synergicznie, przynosząc zintensyfikowany efekt trwale zdrowej i naturalnie pięknej skóry.

6 Zasadnicze potrzeby skóry
10 zasadniczych potrzeb skóry można sklasyfikować w dwóch kategoriach: Podstawowe – codzienne potrzeby najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych niezbędnych do zdrowego funkcjonowania każdego rodzaju skóry. Zaawansowane – dodatkowe potrzeby indywidualne wymagające szerszej kuracji pielęgnacyjnej w odpowiedzi na specyficzne preferencje konkretnego rodzaju skóry, które rozwijają się najczęściej w wieku dwudziestu kilku lat, a następnie nieustająco się nasilają. Łącznie podstawowe i zaawansowane potrzeby skóry określamy mianem zasadniczych potrzeb skóry. Podstawowe potrzeby Oczyszczanie Tonizowanie Poranna ochrona Wieczorne nawilżanie Zasadnicze Potrzeby Zaawansowane Potrzeby Odżywianie Zabiegi Złuszczanie Peeling Maseczki Energetyzowanie

7 Zaawansowane potrzeby
Podjęcie kroków w celu rozwiązania indywidualnych problemów skórnych takich jak przebarwienia, objawy starzenia się lub uszkodzenia spowodowane aktywnością wolnych rodników jest nieodzowne dla uzyskania zdrowej, pięknej skóry. Dodatkowe zabiegi mające na celu spełnienie zaawansowanych potrzeb skóry przynoszą jej niezbędne korzyści zaawansowanej pielęgnacji.

8 Zaawansowane potrzeby: Energetyzowanie
W wyniku zmęczenia i obciążeń skóra może tracić witalność i blask. Spełnianie potrzeby energetyzowania skóry poprawia jej cyrkulację i przywraca jej żywiołowość. Skóra wymaga zabiegów energetyzujących dwa do trzech razy w tygodniu. Zabiegi Galvanic Spa™ energetyzują skórę.

9 Doświadcz zabiegów Galvanic Spa™
Zabiegi spa wywodzą się ze starożytności. Stosowano je ze względu na ich dobroczynne działanie przywracające zdrowie i dobre samopoczucie chorym i rannym. Współczesne zabiegi odnowy biologicznej oferują szeroką gamę rozkoszy dla ciała i duszy obejmującą również zabiegi kosmetyczne. Niestety, wizyty w salonach wymagają dużych nakładów czasu i środków, dlatego pozostają wciąż niedostępne dla wielu osób. Oto wygodny i przystępny sposób korzystania z wszelkich korzyści, jakie niosą ze sobą zabiegi spa bez konieczności wizyt w salonie odnowy biologicznej.

10 Historia prądów galwanicznych

11 Historia prądów galwanicznych
Prądy galwaniczne zostały po raz pierwszy użyte w celach leczniczych w 1791 r., przez Luigi Galvaniego, włoskiego naukowca, od którego imienia nazwano technologię rozprowadzania korzystnych składników w skórze za pomocą ładunków elektrycznych.

12 Co to są zabiegi galwanoterapii?
Od ponad pięćdziesięciu lat profesjonaliści spa stosują prądy galwaniczne i delikatny masaż, aby poprawić cyrkulację kluczowych składników w skórze i zaktywizować energię komórkową. Zabiegi galwanoterapii powinny być przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów przy użyciu urządzenia ze specjalnym wałkiem do masażu, który pobudza energię komórkową i usprawnia jej cyrkulację w skórze, co sprawia, że cera staje się rozświetlona i pełna życia.

13 W jaki sposób działają zabiegi galwanoterapii?
Zabiegi galwanoterapii wykorzystują podstawową właściwość ładunków elektrycznych polegającą na tym, że jednakowe ładunki odpychają się wzajemnie, a przeciwne – przyciągają, niczym bieguny magnetyczne. Specjalnie spolaryzowane produkty do galwanoterapii zawierają kluczowe składniki naładowane ujemnie lub dodatnio. Nastawione na taki sam ładunek urządzenie „odpycha” te składniki, ułatwiając ich wnikanie i rozprzestrzenianie się w skórze. Urządzenie o ładunku przeciwnym do tego, jaki wykazują kluczowe składniki produktu, przyciąga je i usuwa ze skóry wraz z wszelkimi zanieczyszczeniami. Profesjonalne operowanie prądem galwanicznym oferuje szeroką gamę korzystnych zabiegów pielęgnacji skóry. +

14 W jaki sposób działają zabiegi galwanoterapii?
Podczas zabiegu wstępnego zarówno żel jak i urządzenie Galvanic Spa™są naładowane ujemnie. Jednakowe ładunki odpychają się, co przyspiesza wnikanie żelu do zabiegu wstępnego w skórę twarzy. Zawarte w żelu substancje wiążą się z zagnieżdżonymi w skórze zanieczyszczeniami.

15 W jaki sposób działają zabiegi galwanoterapii?
Podczas zabiegu właściwego żel podobnie jak urządzenie Galvanic Spa™ wykazują ładunek dodatni. Na zasadzie odpychania jednakowych ładunków preparat łatwo rozprzestrzenia się w skórze. Dodatnio naładowane urządzenie przyciąga pozostale po zabiegu wstepnym zanieczyszczenia o ładunku ujemnym.

16 Nu Skin® Galvanic Spa™ System II

17 Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Prezentacja Nu Skin® Galvanic Spa™ System II: Programowane urządzenie wykorzystujące optentowaną technologię prądów galwanicznych o automatycznie regulowanej wartości natężenia. W zestawie z wymiennymi przystawkami do skóry twarzy, głowy i ciała. Urządzenie współdziała synergicznie ze specjalnie spolaryzowanymi produktami, przyczyniając się do rewitalizacji i młodego wyglądu skóry. Do wyboru klasyczne urządzenie w kolorze białym lub eleganckie czarne Galvanic Spa™ System II Executive z edycji limitowanej.

18 Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Urządzenie Galvanic Spa™ System II, w zestawie ze specjalnie opracowanymi przystawkami do zabiegów na skórze twarzy, ciała i głowy, współdziała synergicznie z nowatorskimi produktami do pielęgnacji skóry przeznaczonymi do zabiegów galwanoterapii. Czas zabiegów jest regulowany, aby dać efekt zdrowej i pięknej skóry oraz włosów .

19 Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Urządzenie Galvanic Spa™ System II z przystawkami do zabiegów na skórze twarzy, ciała i głowy zapewnia korzyści równoważne efektom zabiegu spa w domowym zaciszu. Przystawka do skóry twarzy – gładka, szeroka powierzchnia ułatwiająca dogłębne oczyszczanie, dzięki której skóra staje się miękka, gładka i zyskuje młody wygląd. Przystawka do skóry głowy – przystawka o kształcie grzebienia, który umożliwia przeczesywanie włosów przy jednoczesnym masażu skóry głowy; wprowadza korzystne składnik i do wnętrza włosów i mieszków włosowych. Przystawka do skóry ciała – trzy wypukłości zwiększają powierzchnię kontaktu ze skórą i zapewniają skuteczniejszy masaż, który wygładza i ujędrnia obszary zaatakowane cellulitem. Przystawka do wybranych partii skóry – spłaszczone, gładkie wybrzuszenie o owalnym kształcie doskonale nadaje się do operowania na niewielkich obszarach wymagających szczególnej uwagi, takich jak okolice oczu i ust.

20 Zalety Nu Skin® Galvanic Spa™ System II

21 Zalety Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Wspomaganie transportu kluczowych składników pielęgnujących skórę Działanie równoważne zabiegom odnowy biologicznej w przystępnej cenie Funkcjonalność: Prądy galwaniczne o automatycznej regulacji wartości natężenia Wymienne przystawki Regulowany czas zabiegow Programowany ładunek elektryczny

22 Zalety Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Wspomaganie transportu kluczowych składników pielęgnujących skórę. Na podstawie szczegółowych badań*, firma Nu Skin® wykazała, że pięciominutowy lub dłuższy zabieg galwanoterapii może poprawić rozprzestrzenianie się kluczowych składników nawet przez okres 24 godzin, łącznie z aktywnymi składnikami zawartymi w zaawansowanych produktach pielęgnacji antystarzeniowej zastosowanych po zabiegu. Odkrycie to zostało zgłoszone do opatentowania. Po zabiegu galwanoterapii Bez zabiegu galwanoterapii Amount of Active “A” Absorbed * Wyniki potwierdzają skuteczność współdziałania wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry i prądów galwanicznych. Badania zostały przeprowadzone w 2006 r. na Uniwersytecie Oklahoma (USA) przy użyciu laboratoryjnego urządzenia. Rezultaty stosowania Galvanic Spa™ System II zależa od indywidualnych właściwości i potrzeb skóry. Czas zastosowania produktu wzgledem czasu zabiegu

23 Zalety Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Działanie równoważne zabiegom odnowy biologicznej. Nu Skin® Galvanic Spa™ System II stanowi ekonomiczny sposób na uzyskanie pełnej energii i młodo wyglądającej skóry jak po zabiegach spa dostępnych w salonach odnowy biologicznej. Funkcjonalność. Nu Skin® Galvanic Spa™ System II to komfort zabiegów odnowy biologicznej w zaciszu Twojego własnego domu. Urządzenie jest nieskomplikowane w obsłudze, emituje prądy o automatycznej regulacji wartości natężenia, pozwala na swobodne programowanie czasu zabiegów oraz wybór ładunku elektrycznego. Zawiera wymienne przystawki odpowiednie dla skóry twarzy, włosów i ciała.

24 Zalety Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Prądy o automatycznej regulacji wartości natężenia. Nie każdy potrzebuje takiego samego natężenia prądu podczas zabiegu galwanoterapii. Nu Skin® Galvanic Spa™ System II emituje prądy o różnym netężeniu, co zapewnia najwyższy komfort i skuteczność zabiegu każdemu użytkownikowi. Aby dostosować poziom natężenia prądu do indywidualnych potrzeb konsumenta, urządzenie wysyła do skóry bezpieczny ładunek elektryczny, a następnie oblicza czas, w którym ładunek do niego powraca. Skóra o wysokim poziomie wilgotności i elektrolitów wykazuje silne właściwości przewodzące, co oznacza, że akceptuje wyższy poziom natężenia prądu gwalanicznego. Urządzenie zasygnalizuje to potrójnym sygnałem dźwiękowym. Użytkownicy, których skóra ma niskie właściwości przewodzące usłyszą pojedynczy lub podwójny sygnał dźwiękowy w zależności od indywidualnych cech skóry. Dzięki tak wszechstronnemu przewodnikowi, nawet osoby korzystające z Skin® Galvanic Spa™ System II po raz pierwszy mogą błyskawicznie stać się ekspertami w dziedzinie galwanoterapii.

25 Zalety Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Wymienne przystawki. Opracowane z myślą o różnych partiach ciała urządzenie Nu Skin® Galvanic Spa™ System II zawiera cztery wymienne przystawki do skóry twarzy, ciała i głowy, zapewniając uniwersalne korzyści Twojego domowego salonu spa. Regulowany czas trwania zabiegów. Urządzenie Nu Skin® Galvanic Spa™ System II może zostać zaprogramowane na jedno-, dwu-, trzy- lub pięciominutowy zabieg, pozwalając użytkownikowi samodzielnie dostosowywać długość trwania zabiegu do swoich potrzeb i skuteczniej zaspokajać poszczególne potrzeby skóry twarzy, głowy lub ciała. Zabiegi trwające 5 minut lub dłużej zapewniają większą zdolność skóry do przyjmowania składników zawartych w produktach pielęgnacyjnych przez okres 24 godzin po zabiegu. Programowany ładunek elektryczny. Użytkownik sam może wybrać odpowiedni ładunek, dzięki czemu zabiegi mogą być przeprowadzone z wykorzystaniem różnorodnych produktów Nu Skin®.

26 Żele Galvanic Spa™

27 Żele do zabiegu wstępnego i właściwego Galvanic Spa™ System II
Dogłębne oczyszczenie i przywracanie młodzieńczego wyglądu Galvanic Spa™System II przywraca skórze jej naturalną witalność, pobudzając energię komórkową i usuwając zanieczyszczenia. Kiedy Twoja skóra wygląda na zmęczoną, najlepszym rozwiązaniem jest zabieg spa, który zrewitalizuje i odświeży Twoją skórę. Wyjątkowa, opatentowana technologia urządzenia Galvanic Spa™System II, żeli do zabiegów oraz przystawki do skóry twarzy przynosi efekty zabiegu odnowy biologicznej w ciągu zaledwie 10 minut w Twoim własnym domu.

28 Technologia ageLOC™ Nu Skin® to wyjaśnienie tego sekretu
Zastanawiasz się, dlaczego niektórzy ludzie wyglądają o wiele młodziej niż na to wskazuje ich metryka? Technologia ageLOC™ Nu Skin® to wyjaśnienie tego sekretu

29 Odkrycie ageLOC™ Dzięki najnowszym badaniom odkryto nieznaną dotychczas wewnętrzną przyczynę starzenia się skóry – obecny u każdego człowieka enzym arNOX generujący wolne rodniki w naskórku. Ten niewidzialny wróg występujący na powierzchni komórek wytwarza szkodliwe wolne rodniki przez cały czas, a jego aktywność zwiększa się wraz z wiekiem. W przeciwieństwie do wolnych rodników powstałych pod wpływem promieniowania słonecznego lub czynników środowiskowych, ten wewnętrzny generator zależy wyłącznie od uwarunkowań genetycznych.

30 Odkrycie ageLOC™ Ten producent wolnych rodników wykonuje swe destrukcyjne zadanie tak szybko, że nawet antyoksydanty potrzebują dodatkowej pomocy przy spowalnianiu jego szkodliwego działania. Jedyne rozwiązanie: zlikwidować przyczynę powstawania wolnych rodników i w ten sposob zapobiec widocznym oznakom starzenia się skóry zanim się pojawią.

31 Odkrycie ageLOC™ W dodatkowym badaniu, naukowcy zidentyfikowali specyficzną kombinację składników, które spowalniają produkcję wolnych rodników w naskórku. Oto ageLOC™ - technologia, która zmniejsza widoczne objawy starzenia się skóry, eliminując wewnętrzną przyczynę procesu starzenia się.

32 Żele Nu Skin® Galvanic Spa™ z NOWĄ Technologią ageLOC™
Przywracają i zachowują promiennie młodą skórę Żele Nu Skin® Galvanic Spa™ Pre-Treatment i Nu Skin® Galvanic Spa™ Treatment usuwają zanieczyszczenia, rewitalizując i relaksując Twoją skórę. Nowe żele do galwanoterapii z technologią ageLOC™, specyficzną kombinacją składników, które pomagają spowolnić postępujący proces starzenia, eliminując jego przyczynę.

33 Etap 1 Żel do zabiegu wstępnego Galvanic Spa™

34 Etap 1: Żel do zabiegu wstępnego
Zalety produktu Usuwa zanieczyszczenia, umożliwiając porom swobodne oddychanie. Łagodzi i odżywia skórę. Podstawowe składniki Wyciąg z nagietka – działa na skórę kojąco i odżywiająco. Brunatnice morskie – nawilżają i odzywiają skórę. Ekstrakt z wanilii – gruntownie odżywia skórę. Pre-Treatment Gel

35 Etap 1: Zabieg wstępny Korzyści
Usuwa zanieczyszczenia, umożliwiając porom swobodne oddychanie. Ujemny ładunek prądu zmiękcza i relaksuje pory, rozpuszczając zatykające je sebum. TEA Cocoyl Glutamate dogłębnie oczyszcza skórę. Łagodzi i odżywia skórę. Nagietek ma właściwości łagodzące i regenerujące podrażnione obszary skóry. Wanilia słynie z kojącego działania, podczas gdy brunatnice morskie wykazują wysoką zawartość bogatych substancji odżywczych. Te naturalne składniki żelu do zabiegu wstępnego sprawiają, że skóra staje się jędrna i odświeżona.

36 Etap 2 Żel do zabiegu właściwego Galvanic Spa™ z ageLOC™

37 Etap 2: Żel do zabiegu właściwego z ageLOC™
Zalety produktu Opracowany w oparciu o technologię ageLOC™ - rewolucyjną, zgłoszoną do opatentowania kompozycję składników hamujących proces starzenia. Relaksuje zmęczoną skórę, stymulując energię komórkową. Podnosi poziom nawilżenia skóry, sprawiając, że staje się niezwykle miękka, czysta i odświeżona. Treatment Gel w/ ageLOC™

38 Żel do zabiegu właściwego z ageLOC™
Podstawowe składniki Unikatowa kombinacja składników ageLOC™ pomaga spowolnić produkcję wolnych rodników, eliminując przyczynę ich powstawania, dzięki czemu zwalcza objawy starzenia. Arginina zwalcza obciążenia, na które narażona jest skóra, działając relaksująco. Magnez to niezbędny element stymulujący energię komórkową.

39 Etap 2: Żel do zabiegu właściwego z ageLOC™ Korzyści
Opracowany w oparciu o technologię ageLOC™ - rewolucyjną kombinację składników hamujących proces starzenia. Wykazano, że składniki ageLOC™ spowalniają produkcję wolnych rodników związaną z działalnością enzymu arNOX. Aktywność wolnych rodników przyczynia się do przyspieszonego procesu starzenia się skóry. Technologia ageLOC arNOX activity 39

40 Etap 2: Żel do zabiegu właściwego z ageLOC™ Korzyści
Opracowany w oparciu o technologię ageLOC™ - rewolucyjną kombinację składników hamujących proces starzenia. Niski poziom arNOX = Srednio o lat mniej Wysoki poziom arNOX = Średnio o lat więcej 7 +18 +16 +14 +12 +10 +8 +6 +4 +2 Prawdziwy wiek -2 -4 -6 -8 -10 -12 -14 -16 Niedawno zrealizowane na Uniwersytecie Stanford (USA) badanie wykazało, że osoby o niskim poziomie arNOX we krwi są w klinicznych testach klasyfikowane jako o siedem lat młodsze niż na to wskazuje ich metryka. Natomiast osoby o wysokim poziomie arNOX we krwi sprawiają wrażenie o siedem lat starszych niż są w rzeczywistości.  7 40

41 Etap 2: Żel do zabiegu właściwego z ageLOC™ Korzyści
Relaksuje zmęczoną skórę; stymuluje energię komórkową. Arginina to aminokwas, który rozkurcza małe naczynka krwionośne, poprawiając krążenie krwi. Wpływa na skórę relaksująco, zwalczając obciążenia i uszkodzenia związane z działalnością wolnych rodników, niedoborem substancji odżywczych, nagromadzeniami toksyn itp. Magnez to podstawowy minerał i związek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mitochondriow, czyli organelli występujących w komórkach, w których zachodzą główne procesy będące źródłem energii dla komórki. Podnosi poziom nawilżenia skóry, sprawiając, że staje się niezwykle miękka, czysta i odświeżona. Delikatne substancje zapobiegające utracie wody zapewniają skórze wysoki poziom nawilżenia, zaś wyciąg z róży, drzewa sandałowego i jaśminu odżywia skórę, przywracając jej świeżość.

42 Przystawka do wybranych partii twarzy  Tru Face™ Line Corrector

43 Przystawka do wybranych partii twarzy  Tru Face™ Line Corrector
Peptydy pro-kolagenowe o ładunku dodatnim Tru Face™ Line Corrector zawiera dodatnio naładowane peptydy, które stymulują produkcję nowych komórek i syntezę nowych włókien kolagenowych. Gładkie, kuliste wybrzuszenie na przystawce do wybranych partii skóry twarzy zapewnia nieustający kontakt ze skórą i pozwala łatwo wprowadzić te peptydy do jej wnętrza.

44 Przystawka do wybranych partii twarzy  Tru Face™ Line Corrector
Zalety produktu: Minimalizuje i łagodzi głębokie zmarszczki i bruzdy. Wspomaga proces syntezy kolagenu i wiążących wilgoć glikozaminoglikanów.  Wzmacnia i uszczelnia tkanki skóry, podnosząc jej poziom zawartości wody. Przynosi zauważalne zmiany już po pierwszych 4 tygodniach, a trwałą poprawę stanu skóry po sześciu miesiącach regularnego stosowania. Podstawowe składniki: Peptydy pro-kolagenowe (Palmitoyl pentapeptide-3): Peptydy pro-kolagenowe uruchamiają produkcję kolagenu na zasadzie zbliżonej do zapuszczania silnika samochodowego za pomocą kluczyka. Kolagen wzmacnia i ujędrnia skórę.

45 Galvanic Spa™ System II  Body Shaping Gel

46 Galvanic Spa™ System II  Body Shaping Gel
Gładka i jednolita! Jedynie w połączeniu z urządzeniem Galvanic Spa™ System II żel modelujący Body Shaping Gel skutecznie wygładza i ujędrnia skórę zaatakowaną cellulitem.

47 Body Shaping Gel Zalety produktu
Wyjątkowa formuła żelu pomaga rozprowadzić nagromadzenia i grudki tkanki tłuszczowej i toksyn, dając efekt gładkiej, sprężystej skóry. Podstawowe składniki Teobromina  składnik o wysokiej zawartości cząsteczek wykrywających zawarte w komórkach tłuszczowych enzymy, przyczyniając się do lipolizy (rozkładu) tłuszczu. Wyciąg ze złocienia (Chrysanthellum Indicum) – składnik bogaty w antyoksydanty zwane flawonoidami, które zapobiegają odkładaniu się tłuszczu.

48 Nutriol® Hair Fitness Treatment

49 Galvanic Spa™ System II  Nutriol® Hair Fitness Treatment
Odżywienie włosów i skóry głowy Nutriol® Hair Fitness Treatment rewitalizuje i wzmacnia włosy: dostarczając aktywne substancje odżywcze i witaminy do mieszków włosowych; korygując wszelkie dysproporcje i zaburzenia poziomu substancji pielęgnacyjnych we wnętrzu włosów i skóry głowy, dzięki czemu włosy wyglądają zdrowo i nabierają naturalnego blasku. Stosowany w połączeniu z urządzeniem Galvanic Spa™, Nutriol® Hair Fitness Treatment przyniesie Twoim włosom niekwestionowane korzyści.

50 Nutriol® Hair Fitness Treatment
Zalety produktu Preparat kondycjonujący do włosów opracowany na bazie zaawansowanej technologii, która rewitalizuje i wzmacnia włosy. Podstawowe składniki Tricalgoxyl® - składnik bogaty w polisacharydy, otrzymywany z konkretnego gatunku alg brunatnych, który wspóldziała z innymi aktywnymi składnikami, remineralizując skórę głowy i nadając włosom większą objętość i blask.

51 Możliwości biznesowe w oparciu o Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
When you perform the Galvanic Spa facial on yourself, it can energize your skin. When you perform the Galvanic Spa facial on others, it can energize your business.

52 Możliwości biznesowe w oparciu o Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Sponsorowanie: Zaprezentowanie korzyści zabiegów spa przy użyciu Galvanic Spa™ System II Twoim przyszłym Partnerom Biznesowym. Podkreślenie unikalnych aspektów kuracji oraz opatentowanej technologii i składników wykorzystywanych jedynie przez Nu Skin®.

53 Możliwości biznesowe w oparciu o Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Potencjał: Produkt wykazuje ogromny potencjal rynkowy, jest przeznaczony dla bardzo szerokiej grupy odbiorców: Kobiety i mężczyźni w wieku 25 – 65 lat. Główną zaletą produktu jest wygoda stosowania i niski koszt w porównaniu do wizyt w salonach odnowy biologicznej.

54 Możliwości biznesowe w oparciu o Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Przydatność: Coraz więcej konsumentów zdaje sobie sprawę, że zabiegi spa nie służą jedynie przyjemności, ale niosą ze sobą bardzo istotne korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Po jednorazowym wypróbowaniu działania Galvanic Spa™ System II, należy zachęcić konsumentów do korzystania z urządzenia w swoim zaciszu domowym.

55 Możliwości biznesowe w oparciu o Nu Skin® Galvanic Spa™ System II
Oferta: Żele Facial Pre-Treatment i Treatment Gels, Body Shaping Gel, Nutriol® Hair Fitness Treatment i Tru Face™ Line Corrector są dostępne w sprzedaży dostawy automatycznej (ADP).

56 Istotne informacje dotyczące Sposobu Użycia Galvanic Spa™
Ostrzeżenie: Kobiety w ciąży, osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca, osoby cierpiące na epilepsję oraz osoby z metalowymi implantami lub noszące metalowe aparaty korekcyjne powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem urządzenia Galvanic Spa lub skorzystaniem z zabiegów Galvanic Spa. Nie należy stosować Galvanic Spa™ System na obszarach o silnie popękanych naczynkach krwionośnych, stanach zapalnych lub na powierzchni otwartych ran. * Stosować produkt zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi Galvanic Spa™ System II.

57 Produkty uzupełniające
Tru Face® Essence Ultra – serum ujędrniające i korygujące owal twarzy z dodatkiem opatentowanego składnika Ethocynu®, który przywraca skórze sprężystość oraz zapewnia jej ochronę antyoksydacyjną. Tru Face® Line Corrector – zawierając rewolucyjne peptydy pro-kolagenowe, minimalizuje i wygładza głębokie zmarszczki w okolicach oczu, ust oraz na czole. Przeznaczony do stosowania z Galvanic SpaTM System II. Nu Skin 180°® Anti-Ageing Skin System - synergicznie ze sobą współgrające produkty opracowane z myślą o hamowaniu efektów procesu starzenia.

58 Podsumowanie Prąd gawlaniczny jest stosowany obecnie podczas zabiegów kosmetycznych, ułatwiając transport i rozprzestrzenianie się korzystnych składników w skórze. Wymienne przystawki do skóry twarzy, głowy i ciała pozwalają na przeprowadzenie wszechstronnych, kompleksowych zabiegów w zaciszu domowym. Główne korzyści: Zwiększa skuteczność korzystnego działania składników pielęgnacyjnych, stanowi rewelacyjną alternatywę dla zabiegów odnowy biologicznej w przystępnej cenie. Urządzenie jest bardzo uniwersalne, automatycznie ustala bezpieczny poziom natężenia prądu, pozwala na regulowanie czasu zabiegów i wybór ładunku. W zestawie z czterema wymiennymi przystawkami. Produkty do galwanoterapii: Pre-Treatment i Treatment Facial Gels, Tru Face™ Line Corrector, Body Shaping Gel oraz Nutriol® Hair Fitness Treatment.


Pobierz ppt "Plan prezentacji Niniejsza prezentacja ma na celu omówienie następujących tematów: Historia prądów galwanicznych i zasady ich działania. Rola Galvanic."

Podobne prezentacje


Reklamy Google