Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wyzwolenie z nałogu pozwoli Ci pełniej cieszyć się życiem! To dla Ciebie oszczędność pieniędzy; poprawa stanu zdrowia, zachowanie młodości, życiowa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wyzwolenie z nałogu pozwoli Ci pełniej cieszyć się życiem! To dla Ciebie oszczędność pieniędzy; poprawa stanu zdrowia, zachowanie młodości, życiowa."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5 Wyzwolenie z nałogu pozwoli Ci pełniej cieszyć się życiem! To dla Ciebie oszczędność pieniędzy; poprawa stanu zdrowia, zachowanie młodości, życiowa energia, możliwość uprawiania sportu, chęć do zabawy, większe poczucie wartości, uznanie otoczenia, pogoda ducha, większa wydajność w pracy, zwiększone możliwości intelektualne...

6 20 minut - ciśnienie krwi i tętno powracają do normy, krążenie w dłoniach i stopach ulega poprawie, stają się one cieplejsze, 8 godzin - poziom nikotyny i tlenku węgla we krwi spada o połowę, poziom tlenu we krwi wraca do normy, 24 godziny - tlenek węgla zostaje wydalony z organizmu, płuca zaczynają się oczyszczać ze śluzu i pozostałych substancji nikotynowych, prawdopodobieństwo wystąpienia zawału serca zaczyna się zmniejszać, 48 godzin - nie ma już nikotyny w organizmie, zmysły smaku i powonienia ulegają znacznej poprawie, 72 godziny - oddychanie staje się łatwiejsze, poprawia się ogólna wydolność organizmu, 2 - 12 tygodni - wyraźna poprawa krążenia krwi, znacząca poprawa kondycji fizycznej, 3 - 9 miesięcy - wszelkie problemy oddechowe związane ze wcześniejszym paleniem (kaszel, zadyszka, itd) ustępują, 1 rok - ryzyko zawału serca jest mniejsze o ok. połowę od osoby palącej nadal, 10 lat - ryzyko raka płuca jest mniejsze o połowę niż u osoby palącej, ryzyko ataku serca jest takie samo jak u osoby, która nigdy nie paliła, 15 lat - ryzyko udaru mózgu jest takie samo jak u osoby, która nigdy nie paliła.

7

8

9

10

11

12


Pobierz ppt "Wyzwolenie z nałogu pozwoli Ci pełniej cieszyć się życiem! To dla Ciebie oszczędność pieniędzy; poprawa stanu zdrowia, zachowanie młodości, życiowa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google