Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dodatek do "Zezwolenia na Przeniknięcie" – rytuał dla schudnięcia

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dodatek do "Zezwolenia na Przeniknięcie" – rytuał dla schudnięcia"— Zapis prezentacji:

1 Dodatek do "Zezwolenia na Przeniknięcie" – rytuał dla schudnięcia
Kultura Fizjologiczna, system nawyków dla zapewnienia Ciąglego Zdrowia, obejmuje wszystkie aspekty Twojego życia codziennego. Dla tego „Zezwolenie na przeniknięcie” jest elementem odnowy Idealnego Organizmu Czlowieka Rozumnego. A zaproponowany tu Akt (Rytual) odżywiania się, nazwany przeze mnie Rytuałem dla Schudnięcia, oprócz wyżej wymienionego poważnego celu, daję Ci również możliwość osiągnięcia specjalnego efektu terapeutycznego – schudnięcia, a cierpiącym z powodu nadmiernej chudości – zwiększenia wagi. Daje także możliwości wyleczenia wielu chorób, w tym pozbycia się większości problemów ukladu pokarmowego. Trzeba uświadomić jedynie – istnieją dwa różne odczucia zmuszające Twój Organizm do jedzenia – to glód i apetyt. Glód?! Apetyt?!

2 (na przykład, obiad o trzynastej lub świąteczne jedzenie).
Nauka sensfizjologika dowodzi, że glód – to surowy wymóg Organizmu przy wyniknięciu “deficytu” materiałow budowlanych dla reperacji i odnowy. Natomiast apetyt – to tylko odczucie wynikające przy spojrzeniu na jedzenie i od jego zapachów, albo będące przyzwyczajeniem społecznym… (na przykład, obiad o trzynastej lub świąteczne jedzenie). Problem nadwagi polega właśnie na tym, że praktycznie każdemu człowiekowi (nie bacząc na jego tytuł – Człowiek Rozumny) z trudem przychodzi odróżnienie glodu od apetytu!

3 musi to wszystko doprowadzić do toalety!
Ale, jak dowodzi nauka sensfizjologika, odróżnić glód od apetytu jest nadzwyczajnie łatwo! Oto test na glód proponowany przez naukę sensfizjologikę: “Jeśli potrafisz podnieść z brudnego chodnika na ulicy kawałek chleba i zjeść – to jest to glód, a jeśli nie – to tylko apetyt”. Apetyt Głód UWAGA! Nawet mała cząsteczka, zjedzona przez Ciebie “z udziałem apetytu”, jest bombą chemiczną dla Twojego Organizmu! Wszystko, co zjadłeś “z udziałem apetytu” – to tylko zatrucie Organizmu i nic więcej. Twój Organizm musi teraz walczyć z trucizną swoimi metodami – Ty zjadłeś coś z apetytem (bo kupiłeś coś “w smacznym opakowaniu”), a Twój Organizm, żeby się nie zatruć tym zbędnym ładunkiem, musi to wszystko doprowadzić do toalety!

4 A jeśli jest to glód, to co byś nie zjadł: czy kamień, czy piasek, czy kawałek drewna – wszystko pójdzie Ci na korzyść. Istnieje jeszcze prostszy test nauki sensfizjologiki dla zdefiniowania różnicy pomiędzy glodem a apetytem: Wydaje Ci się, że jesteś glodny? To popraw Wewnętrzne (pamiętasz o technologiji “Przeciągania się Wewnętrznym”?) i apetyt zniknie. Jeśli jest woda, to pożuj ją – i apetyt zniknie. Jeśli nawet po tym bardzo, ale to bardzo, chce się jeść… to nawet to jeszcze nie glód, tylko glodny apetyt. Wtedy potrzymaj coś z jedzenia w ustach, dopóki ślina go nie rozpuści. I jesteś syty.

5 Właśnie on stwarza ogólne odczucie dobrej kondycji Organizmu!
Następny problem – “defekt” Aktu odżywiania się – to nerw błędny! Jego włókna przekazują impulsy z błony mózgowej, z glębi ucha, gardła, płuc i całej reszty organów Wewnętrznych! nerw błędny Właśnie on stwarza ogólne odczucie dobrej kondycji Organizmu! …Ale ten nerw całkowicie zależy (na rys.) od funkcjonowania rdzenia przedłużonego. Teraz wyobraź Sobie, co dzieje się z Twoim rdzeniem przedłużonym i z Twoim błędnym nerwem, kiedy jesz, schylając się nad talerzem?! … Jak ta oto “koleżanka” nad korytem?! rdzeń przedłużony Rdzeń przedłużony, wraz z błędnym nerwem, po prostu rozrywa! I przestają one normalnie funkcjonować.

6 W TEJ CHWILI ON WALCZY O TWOJE ŻYCIE!
Powtażam. Rdzeń przedłużony, wraz z błędnym nerwem, po prostu rozrywa! I przestają one normalnie funkcjonować. A wraz z nimi zaprzestają normalnej pracy również wszystkie organy! Stanęly one i patrzą: “Cóż to będzie dalej?!” Oprcz tego, w takiej zwykłej dla większości ludzi pozycji podczas jedzenia – to z nachyleniem się do talerza! – doznaje ucisku serce, uklad trawienny i także oddechowy. Zwróć Uwagę na taką rzecz – a czy w ogóle oddychasz gdy jesz – schylając się nad talerzem?! Twój Organizm już nie ma nawet sily Ci przypominać: “Dość już jeść!” W TEJ CHWILI ON WALCZY O TWOJE ŻYCIE! W TEJ CHWILI ON WALCZY O TWOJE ŻYCIE!

7 CZŁOWIEKIEM ŚWIADOMYM! Rytuał – król wszystkich Praw!
Tak oto, krok po kroku badając za pomocą nauki sensfizjologiki i “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz” i glód oraz apetyt, już poznałeś podstawę Kultury Fizjologicznej podczas Aktu odżywiania się i stałeś się: CZŁOWIEKIEM ŚWIADOMYM! A dlatego jesteś gotowy do poznania Rytuału nauki sensfizjologiki dla ciąglej renowacji zdrowia aż do 600 lat. Nauka sensfizjologika dowodi: Rytuał jest tym samym co Prawo, A ściślej – Rytual jest Królem Praw. Rytuał – król wszystkich Praw! Znaczenie Rytuału dla zachowania życia można opisać na następującym przykładzie: “Żołnierzowi bardzo chciało się spać z warty, nie wykonał rytuału “rozładować karabin”, niechcący nacisnął na spust i rozstrzelał kolegów”. Rekomendacja nauki sensfizjologiki: “Jeśli chcesz coś osiągnąć w Swoim życiu, lub coś w nim zachować, lub czegoś się nauczyć – stwórz Swój Własny Rytuał” (najważniejsze – to nie zapomnieć idei i istoty Swojego Rytuału, żeby Twój Rytuał nie stał się “rytuałowierzeniem” (podobnym do współczesnych religijnych). Zaproponowany Ci Rytuał odżywiania się sensfiziologicznego – to lekcja Kultury i Etyki Fizjologicznej. Ten Rytuał jest, na przykład, analogiczny do znanego dla Ciebie Rytuału gloszącego, że: “Śmiecie należy wrzucać do kontenerów na śmiecie, a nie rozrzucać gdzie popadnie cząsteczki swojej kultury”.

8 Rytuał – król wszystkich Praw!

9 Jestem całkowicie pewny, że Rytuał odżywiania się sensfiziologicznego lub, inaczej, proces odżywiania się Człowieka Świadomego stanie się kiedyś nawykiem ludzkości, a także będzie służyć do leczenia otyłości, chorób ukladu trawiennego, cukrzycy, schorzeń serca i innych chorób… Apetyt?! Glód?! Będzie nawet wykorzystywany w leczeniu emocji i umysłu!

10 Dlatego moi pacjenci, już latami,
Pierwsza ważna Reguła Rytuału, stworzonego na podstawie sensfizjologiki odżywiania się, glosi: “Rytuał nie broni jeść niczego i nikomu!” Korzystając z tej Reguły Rytuału, możesz jeść co chcesz i w dowolnej ilości! przez to zezwolenie, Rytuał odżywiania się sensfizilogicznego UWALNIA osobu ktory im korzysta (Ciebie) OD ZAKAZÓW. ZAKAZY Uwaga! Nauka sensfizjologika twierdi: Jakikolwiek zakaz, gdy Organizm jest glodny na coś, powoduje utratę zdrowia, a czasem nawet życia! Rp: panu Mikołajowi Niech pan je, kiedy chce. Jeść można wszystko. Nawet gwoździe Grunt to się nie PRZEJADAĆ! profesor O.Charczenko Dlatego moi pacjenci, już latami, otrzymują, i korzystają, i to – bez żadnych problemów – z Recepty na Zdrowe Życie: “Jedzcie, co chcecie, jedzcie, kiedy chcecie – nawet gwoździe, tylko się nie przejadajcie”

11 Żeby wyciągnąć z żołądka cięzarek o wadze 300-400-500 gramów!!!
Jak odbywa się sam Rytuał odżywiania się sensfiziologicznego. PIERWSZA CZYNNOŚĆ RYTUAŁU – to całkowita rezygnacja z lyżki jak instrumentu do jedzenia. Rezygnacja – to ne zakaz!!! Ty, jako Człowiek Świadomy, sam przestaniesz jeść pierwsze dania – zupy i barszcze. Pytasz, Dlaczego?! Żeby wyciągnąć z żołądka cięzarek o wadze gramów!!! Jakże Ci za to będzie wdzięczny biedny żołądek!!!

12 Proszę Cię teraz, abyś samodzielnie “zbadał problem”.
I potrzymał przez kilka minut w ręku taki “ciężarek-analog” ( gr.) – na pszyklad półlitrowy słoik z wodą – czy długo wytrzymasz?!! А żołądek musi ciężarek w postaci wagi porcji Zupy lub barszczu trzymać w sobie co najmniej 45 minut! I to tylko w wypadku, jeśli człowiek jest całkowicie zdrowy! = Gastryt + 45 min.!!! (Jest to taka norma fiziologiczna przebywania jedzenia w żołądku).

13 żołądek bardzo dobrze zna swój Program Funkcji i wie,
A ciężarek – to ciężarek! Świadomie rezygnując z lyżki i ciężarka z zup i barszczy, nie tylko uwalniasz własny żołądek od takiego ciężarka, przestając w ten sposób go rozciągać, ale także likwidujesz jeszcze jeden czynnik –ANTYFIZIOLOGICZNY! Żołądek, na przykład, zobaczył Twoimi oczyma lub poczuł Twoim węchem mięso, i właśnie do tego mięsa błona śluzowa żołądka wypuszcza w sok żołądkowy kwas o pewnej koncentracji. Inna koncentracja będzie dla warzyw, jeszcze inna – dla makaronu czy tluszczu… Pewnego Świętego zapytano, dlaczego on je tylko twarde jedzenie? odpowiedział: “W taki sposób uczę się odróżniać dobro od zła”. żołądek bardzo dobrze zna swój Program Funkcji i wie, co ma robić z każdym z tych produktów!

14 przecież rozcieńczyłeś sok żołądkowy!!!
A teraz wyobraź Sobie, co się stanie, gdy tą idealną, dostosowaną do pewnego produktu koncentrację rozcieńczysz zupą lub barszczem? Które mają swój skład chemiczny, a jeszcze do tego są to plyny?! Programowy proces Technologiczny obróbki produktów został złamany!!! To tak, gdyby zamiast ładnych detali na taśmę trafialy pogięte, lub dom czy samochód budowano według nieprawidłowej Technologii… Komórki błony śluzowej żołądka mają w pamięci (w Programie Swojej Funkcji) założony program idealnego poziomu kwasowości soku żołądkowego, dostosowany do konkretnego produktu, dlatego komórki błony śluzowej zaczynają, ponieważ zostaly do tego zmuszone, jeszcze intensywniej wydzielać kwas – przecież rozcieńczyłeś sok żołądkowy!!! I oto, w którymś momencie, któraś z komórek szybciej niż inne zmęczyła się tak intensywną i ponadnormową pracą – i usnęła! (tak nazywane hamowanie pozakresowe według A.Uchtomskiego)

15 obraz “Sen” (zabijania komurki) Salvadora Dali
Reszta komórek błony śluzowej żołądka, zauważywszy, że komórka nie pracuje, przekłada na siebie funkcje tej zmęczonej… podnosząc odpowiednio kwasowość... Między innymi, dopóki komórka nie śpi, jest dobrze chroniona, jak i Ty, a jak tylko uśnie, to, tak samo jak Ty, staje się bezbronna. Tak oto kwas ją zabija. Kwas Kwas obraz “Sen” (zabijania komurki) Salvadora Dali Tak oto Kwas ją zabija! Kiedy komórka zginie, nawet tego nie odczujesz! O jej bohaterskim czynie nie napiszą gazety, i Ty nie wspomnisz, dla kogo oddała swoje Życie. A oto zmęczyła się także druga komórka… I też zginęła… niby tylko zupa, a masz problem – mikroskopijną, wielkości komórki, dziurkę w błonie śluzowej. później przerasta to w chorobę pod nazwą “zapalenie żołądka”.

16 Prawo Likwidacji Zależności. Glosi ono:
Dlatego rezygnacja Człowieka Świadomego z lyżki jest jednocześnie rezygnacją: I z zapalenia żołądka, i z ciężarka w żołądku, i nawet ze schylania się nad talerzem! (przecież znika obawa przed tym, że krople z lyżki zabrudzą ubranie) Rezygnacja z lyżki pomoże Ci uniknąć działania również takiego prawa nauki sensfizjologiki: Prawo Likwidacji Zależności. Glosi ono: “Pochylona glowa – to Twoje zaproszenie dla problemów i ludzi aby usiąść Ci na szyi”.

17 pozwala na wszystko! nauka sensfizjologika która niczego nie broni!
Nawiasem mówiąc, nauka sensfizjologika – to nauka, która niczego nie broni! Wyobraź sobie, jakie święto sobie urządzisz, gdy raz na jakiś czas zjesz zupy lub barszczu? Organizm lubi takie święta! nauka sensfizjologika pozwala na wszystko! Właśnie na tym czynniku – na święcie – opiera się DRUGA CZYNNOŚĆ RYTUAŁU: Na talerzu może znajdować się wszystko! Oto jest święto! I pod dostatkiem! I co tylko zechcesz! Pozwól sobie na to – niech Prawem Twojego Szczęśliwego Życia staną się dla Ciebie słowa poety Schillera: “Lepszy straszny koniec niż strach bez końca”. Także ktoś z mądrych powiedział: “Największe nieszczęście – to oczekiwanie na nieszczęście”.

18 Tu - jestesz Człowiekiem Rozumnym! А tu?
Ale najbardziej zadziwiający fakt, który Ty odkryjesz w trakcie poznania Rytuału odżywiania sensfiziologicznego – to fakt, ustalony przez badania naukę sensfizjologikę: “Nie ma żadnego znaczenia, w jaki sposób podnosisz lyżkę lub widelec do ust: czy siedzisz w trakcie jedzenia elegancko, trzymając kręgosłup prosto, czy schylasz się nad talerzem jak wszyscy – zginając kręgosłup w uklonie... Więc odleglość między ustami a talerzem absolutnie się nie zmienia, za to w pierwszym pozostajesz Człowiekiem Rozumnym, a w drugim wypadku stajesz się...” (Sam zdecyduj kim)! h (a) = h (б) Tu - jestesz Człowiekiem Rozumnym! А tu?

19 Tszy dni sensfiziologicznego –
Każdy rytuał, łącznie z rytuałami religijnymi, i rytuałami w rodzaju “Rozładowania karabinu”, wymaga poznania i przećwiczenia TECHNOLOGII RYTUAŁU! Przecież każda technologia jest uporządkowanym zbiorem działań w celu otrzymania niezbędnego wyniku. Dlatego na poznanie i przećwiczenie odbycia Rytuału odżywiania się sensfiziologicznego dane Ci jest aż… TRZY DNI! Tszy dni Ale nawet zbadana i przećwiczona technologia Rytuału odżywiania się sensfiziologicznego również Rytuału Zdrowia, również Rytuału dla Zachowania Życia (takim on już jest) nie zadziała, jeśli nie będzie spełniana TRZECIA CZYNNOŚĆ RYTUAŁU: Na talerzu zawsze powinna być chociażby kromka chleba! Chleb w technologii Rytuału odżywiania się sensfiziologicznego – jako technologii ciąglej renowacji zdrowia – odgrywa podstawową rolę!

20 Dlatego zaczniemy poznawanie Rytuału od jego Rytualnej Mości – Chleba.
Chleb i jego wykorzystanie przez Człowieka Świadomego, a także właściwości mechanizmu trawienia chleba i stanowią właśnie sam Rytuał odżywiania się sensfiziologicznego … Dlatego zaczniemy poznawanie Rytuału od jego Rytualnej Mości – Chleba. Krok pierwszy Rytuału: Bierzesz chleb i odłamujesz wszystkimi złożonymi palcami kawałeczek – przecież już znasz znaczenie gwiazdeczki tworzącej się podczas składania pięciu palców razem (wzor molekuly idealnej wody) – wkładasz kawałeczek do ust i zjadasz; Krok drugi Rytuału: Odkładasz chleb na talerz; Krok trzeci Rytuału: Nakładasz na widelec jedzenie, wkładasz do ust i zjadasz; Krok czwarty Rytuału: Odkładasz widelec na talerz; Krok piąty Rytuału: Taki sam jak pierwszy – to znaczy: odłamujesz wszystkimi palcami kawałek chleba...

21 I idziesz dalej, robiąc takie “rytualne kroki”
według technologii Rytuału odżywiania się sensfiziologicznego. Oto cała technologia! Oto caly Rytuał! Jesteś zdziwiony, że to takie proste? Rytuał odżywiania się Człowieka Świadomego rzeczywiście jest prosty jak i rytuał “Rozładowania karabinu”, i również ratuje ŻYCIE. Rytuał “Rozładowania karabinu” – to Akt zachowania życia, jak również Rytuał sensfiziologicznego odżywiania się. Rytuał nauki sensfizjologiki odżywiania się Człowieka Świadomego – to ścisly ciąg fiziologicznie-motywowanych czynności Człowieka Świadomego w trakcie jedzenia. Właśnie zaproponowany Ci ciąg rozwiąże wiele Twoich problemów: w pracy Twoich meridianów wibracyjnych i meridianów energetycznych, w procesie i technologii Twojego trawienia, w zachowaniu bezpieczeństwa Twojej mobilności pionowej… A poza tym Rytuał zawsze leczy wszystkie te choroby, które wynikają, i większość już istniejących – bez bólu, operacji i lekarstw. Węc Rytual – to Lekarz od Stwórcy!

22 Dla tych, którzy nie wiedzą co to jest – są to symbole
Ale podstawowy nabytek, który otrzymuje Człowiek Świadomy przy korzystaniu z Rytuału odżywiania się sensfiziologicznego – to całkowite zapewnienie ochrony Wewnętrznego przed sygnałem śmiertelnego niebezpieczeństwa. Przecież wszystko, co połknąłeś w trakcie jedzenia bez śliny, będzie gnić i kisnąć wewnątrz “Kosmonauty w Skafandrze” (to znaczy Ciebie), dopóki nie osiągnie krytycznej mocy trującej. Dla tych, którzy nie wiedzą co to jest – są to symbole niebezpieczeństwa biologicznego. Od teraz każdego dnia, gdy zaczniesz jeść, koniecznie przypomnij sobie Prawo nauki sensfizjologiki Zdrowego Życia: “Trawienie jedzenia zaczyna się i kończy w ustach za pomocą śliny”. “Trawienie jedzenia zaczyna się i kończy w ustach.” prawo nauki sensfizjologiki

23 SAMOKONTROLI OSTATNIEJ CHWILI.
Rozpatrzymy teraz CZWARTĄ CZYNNOŚĆ RYTUAŁU (odżywiania się sensfiziologicznego wykorzystywanego zarówno dla schudnięcia, jak i dla osiągnięcia Stanu Ciąglego Zdrowia) Stając się Człowiekiem Świadomym, możesz, jak już akcentowałem, bez strachu jeść cokolwiek i w dowolnej ilości – bez strachu zabrudnić ubranie kroplą z lyżki, lub zjeść coś “nie to” czy “nie dietetyczne”… ale na talerzu zawsze powinieneś zostawić małą cząść tego, co jadłeś!.. I ta czynność nie ma wyjątków!!! А żeby łatwiej było tak postępować – myśl sobie w ten sposób: “Przecież ja chcę coś zostawić braciom naszym mniejszym” Właśnie ta czynność Rytuału nauki sensfizjologiki pozbawi Cię samej strasznej choroby – chciwości! A poza tym nauczy umiejętności SAMOKONTROLI OSTATNIEJ CHWILI. To samo się dzije w Wewnętrznemu! Gdzie była Twoja kontrola ostatniej chwili?

24 PIĄTEJ CZYNNOŚĆI RYTUAŁU: “Do jedzenia będziesz podchodził z Rozumem”.
Nastała kolej PIĄTEJ CZYNNOŚĆI RYTUAŁU: “Do jedzenia będziesz podchodził z Rozumem”. W jaki sposób? To bardzo proste – podczas jedzenia trzeba pochylać się nad stołem, zginając stawy bedrowe! A nie tak jak wszyscy – kręgosłup. Między innymi, właśnie w nich - w stawach bedrowych - przechodzą i nawet nabierają mocy zarówno wibracyjne, jak i energetyczne meridiany energii życiowej: nerek, pęcherza moczowego, pęczerzyka żółciowego, śledziony-trzustki (nie będę tu znów podawał ich schematów – już je świetnie znasz). Poza tym, właśnie przy takich ruchach ciała – schylaniu się w stawach bedrowych do stołu, a nie w kręgosłupie od stołu, – żołądek zaczyna czuć, przez ściankę brzucha, wibracje jedzenia. Przecież, zwróć Uwagę na ten schemat, schylasz się żołądkiem do jedzenia, a nie uciekasz od niego!!!

25 APOTEOZA RYTUAŁU ZDROWIA (Rytuału dla Zachowania Życia)
… … … … … Kontynuujesz wykonanie go w tej samej kolejności: Ułamujesz wszystkimi palcami (gwiazdeczkę) chleb – zjadasz, odkładasz chleb na talerz, bierzesz instrumentem do jedzenia pokarm (w trakcie Rytuału odżywiania się sensfiziologicznego korzystasz wyłącznie z widelca) zjadłeś, odłożyłeś instrument na talerz, ułamałeś palcami (gwiazdeczkę z opuszek palcew) chleb – zjadłeś, chleb odłożyłeś na talerz, wziąłeś do ręki instrument… i tak caly czas! Zachowania zdrowia, zachowania życia bez męczarni z dietami, bez obawy zabrudzenia ubrania, bez strachu powstania jakichkolwiek problemów z powodu jedzenia – nie Akt Odżywiania się… …a po prostu Gra!

26 Uwaga! PRZESTROGA PIERWSZA dla uczących się Rytuału nauki sensfizjologiki: Jeśli Ty nagle, po calych tak “skomplikowanych” i “długotrwalych” ćwiczeniach procesu Rytuału (trzech dniach) tej nauki technologii zdrowego odżywiania się ugryziesz chleb, a nie ułamiesz gwiazdeczką z opuszek palcą od kromki – powinieneś… OD RAZU WSTAĆ OD STOŁU! Jak byś glodny nie był! Żuj wodę zamiast jedzenia – to nadzwyczajnie zdrowe! Aby znów jeść, powinieneś utrzymać co najmniej czterogodzinną przerwę! Informacja: Cztery godziny – to czas sensfiziologiczny, niezbędny Twojemu Organizmowi dla likwidacji szkód i konsekwencji stresu spowodowanego naruszeniem Rytuału. Cztery godziny !!!

27 … a po prostu będzie gniła.
Cztery godziny – to czas, niezbędny do tego, aby zęby i dziąsła przestaly pamiętać wzór chemiczny dekstryny – substancji tworzącej się w pieczonym chlebie – a same tej substancji, która jest niezbędna dla technologii Rytuału. Poza tym, gdy odgryzasz chleb zębami, to staje się on zbyt szczelny, a więc zanadto szczelne stają się także związki węglowodanowe w cząsteczkach chleba… Dlatego taka zbyt szczelna cząsteczka chleba już nie będzie mogla przejść obróbki śliną, zostać przetrawiona, a po prostu będzie gniła! … a po prostu będzie gniła.

28 Chleb i widelec razem – to fakt niepożądany
Uwaga! PRZESTROGA DRUGA: Jeśli po “długotrwalych” (“aż” trzydniowych!) ćwiczeniach technologii odżywiania się sensfiziologicznego (ułamać gwiazdeczką z opuszek palcą chleb – zjeść, chleb odłożyć na talerz – wziąć instrument do jedzenia… i tak dalej) nagle weźmiesz do rąk chleb i instrument do jedzenia jednocześnie, także natychmiast WSTAŃ OD STOŁU. Chleb i widelec razem – to fakt niepożądany I ODMÓW SOBIE TERAZ NIE TYLKO TEGO, LECZ TAKŻE NASTĘPNEGO AKTU ODŻYWIANIA SIĘ! TY ZLE CWICZYLEŚ.

29 Zjadłeś i do tego popracowałeś…
Dlaczego tak? A czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad wagą własnej ręki? Warto by było! Rekomenduje Ci pójście na targ, zważenie podobnego rozmiaru nogi świni lub cielęcia i potrzymanie jej przez parę minut w rękach – wtedy się dowiesz!… Lub nalej prawie pełne wiadro wody (6-10 litrów) i też potrzymaj – chociażby parę minut! – aby odczuć to, co odczuwa Twój Organizm, gdy trzymasz chleb i widelec (jednocześnie). Zjadłeś i do tego popracowałeś… z ciężarami na siłowni?! Rozdzielenie rąk w procesie jedzenia jest bardzo ważną częścią składową technologii Rytuału rozsądnego (tak to ujmę) i zdrowego odżywiania się Człowieka Świadomego. Przecież jest to wyjątkowy moment przejawu Twojej Świadomości w trakcie takiego “grzesznego”, i, zgódź się, “zwierzęcego” aktu jak jedzenie! Dlatego przy naruszeniu Rytuału żuj wodę – to bardzo dobre dla zdrowia. Żuj wodę – to bardzo dobre dla zdrowia!

30 o bardzo przyjemna i pożyteczna wiedza!
Uwaga! PRZESTROGA TRZECIA: Jeśli Ty, po “skomplikowanych” ćwiczeniach technologii wykonania Rytuału Zdrowia, zdążyłeś jednak zjeść wszystkie potrawy na talerzu bez reszty!!! To powinieneś odmówić Sobie jedzenia przez następne… 24 godziny. 24 godziny Dlaczego 24 godziny? Właśnie tych 24 godzin potrzebuje Twój Organizm, żeby wszystkie 12 meridianów energetycznych mialy czas postać na straży Twojej Ochrony i zapewnienia Twojej Aktywności Życiowej. One już “zabity”! Zjeść wszystko na talerzu, nie zostawić małej cząstki “braciom naszym mniejszym” – to JEDEN Z GRZECHÓW GLÓWNYCH: GRZECH CHCIWOŚCI! Właśnie rezygnacja ze zjadania, rezygnacja z ostatniego kąska, nauczy Cię odczucia nadejścia ostatniej zdrowej czynności i chwili! A poza tym nauczy odczuwaniu tego, ile jedzenia Ci potrzeba – potrzeba właśnie Twojemu Organizmowi – t o bardzo przyjemna i pożyteczna wiedza! Możesz w ciągu tych 24 godzin, gdy poczujesz apetyt, który pomyłkowo weźmiesz za glód, żuć wodę – to dla Ciebie jest bardzo zdrowe.

31 Właśnie tych 24 godzin potrzebuje Twój Organizm, aby zdążyly odnowić straż wszystkie 12 meridianów energetycznych!

32 Jak dowiodly dlugoletni badania nauki sensfizjologiki, właśnie tak – zgodnie z Rytuałem odżywiania się sensfiziologicznego – Organizm Czlowieka Rozumnego jest zmuszony jeść, żeby pozostawać przy życiu jak najdłużej po “grzechu Adamowym”. Żeby chociażby na trochę dłużej, minimum – lat gdzieś na 600 – zatrzymać w życiu tego wyjątkowo wspanialego i mądrego Czlowieka Świadomego! Mam na myśli Ciebie. Jak objaśnisz z punktu widzenia pani Logiki to, że właśnie przy takiej pozycji rąk, jak na glowie tego posągu, wykonywany jest żydowski taniec ludowy? Na pewno pan Bóg ich tak tanczycz uczył! Aby CZEGOŚ nie zapomnieli nauka sensfizjologika – przypomina. 900 lat profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: , www. sensfiziologika.com. ua


Pobierz ppt "Dodatek do "Zezwolenia na Przeniknięcie" – rytuał dla schudnięcia"

Podobne prezentacje


Reklamy Google