Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rok 2009 to od szeregu lat kontynuowana działalność propagująca wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rok 2009 to od szeregu lat kontynuowana działalność propagująca wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego."— Zapis prezentacji:

1

2 Rok 2009 to od szeregu lat kontynuowana działalność propagująca wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Opolu przy ul. Bogumiła Wyszomirskiego 6 w skład którego wchodzi PP 36 i PSP 28 z którego cześć uczniów należy do Koło PZW Kolejarz – Ofama w Opolu. Szkolenia prowadzone są przez najlepszych fachowców jakimi dysponuje koło, oraz innych członków koła w miarę możliwości czasowych. Zajęcia prowadzimy w formie pogadanek tematycznych Wędkarstwo i Ekologia, Ryby Naszych Wód, Czyste Wody – Zdrowe Ryby po których organizujemy konkursy plastyczne z nagrodami i konkursy w formie testów również z nagrodami. Organizujemy dwa razy do roku wędkowanie pod okiem fachowców, organizujemy pokazy wędkarstwa sportowego w dyscyplinie spławikowej, spinningowej i muchowej. W ramach obchodów Dnia Dziecka oprócz zawodów wędkarskich organizujemy konkursy sprawnościowe. Propagujemy również wędkarstwo i ekologię w formie projekcji filmów tematycznych. Cały czas rozwijamy działalność propagującą wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży starając się pozyskać inne placówki do współpracy z naszym kołem. Pozyskaliśmy w 2009 roku kolejne miejsce do propagowania wędkarstwa i ekologii wśród dzieci i młodzieży którym jest Świetlica Środowiskowa Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Serce dla Serca w Opolu przy ul. Ozimskiej 55

3 Zajęcia z dziećmi w PP 36 wchodzącego w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolengo nr 1 Polegają na organizacji konkursów plastycznych o tematyce związanej ze środowiskiem wodnym i wędkarstwem. Prezentujemy jeden ze zorganizowanych konkursów o tematyce Ryby Naszych Wód Prace 4 i 5 latków:

4 POGADANKI TEMATYCZNE Z DZIECMI W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM NR 1

5 PRACA Z MŁODZIEŻĄ W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ STOWARZYSZENIA POMOCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY SERCE DLA SERCA ZAJĘCIA PLASTYCZNE POGADANKI

6 RZWIĄZYWANIE TESTU O TEMATYCE WĘDKARSKO - EKOLOGICZNEJ WAKACYJNY KONKURS NA PLAKAT O TEMATYCE WĘDKARSKO EKOLOGICZNEJ

7 OBCHODY TYGODNIA CZYSTOŚCI WÓD PRACE PORZĄDKOWE NAD BRZEGIEM ODRY W OPOLU WĘDKOWANIE I ZABAWA

8 POKAZ SPORTOWEGO POŁOWU RYB

9 ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJI WSPÓLNY POSIŁEK

10 IMPREZA REKREACYJNA Z OKAZJI OBCHODÓW DNIA DZIECKA

11 ZAWODY I KONKURSY DLA DZIECI NA STAWIE GIZA

12 SPRZĄTANIE ŚWIATA 2009 – KANAŁ ULGI W OPOLU WSPÓLNY POSIŁEK PO SPRZĄTANIU

13 NAGRODZENI I WYRÓŻNIENI W KONKURSACH WĘDKARSKO - EKOLOGICZNYCH W 2009 ROKU Więcej na stronie internetowej koła


Pobierz ppt "Rok 2009 to od szeregu lat kontynuowana działalność propagująca wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google