Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TOASTY. Była noc. Księżyc i cisza. ON i ONA ON powiedział: Tak? ONA powiedziała: Nie. Minęły lata. I znów był księżyc i cisza. I ON i ONA ONA powiedziała:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TOASTY. Była noc. Księżyc i cisza. ON i ONA ON powiedział: Tak? ONA powiedziała: Nie. Minęły lata. I znów był księżyc i cisza. I ON i ONA ONA powiedziała:"— Zapis prezentacji:

1 TOASTY

2 Była noc. Księżyc i cisza. ON i ONA ON powiedział: Tak? ONA powiedziała: Nie. Minęły lata. I znów był księżyc i cisza. I ON i ONA ONA powiedziała: TAK? ON powiedział: TAK Ale lata już były nie te. Wypijmy za to, byśmy wszystko robili w porę!

3 Wypijmy za nierozerwalną przyjaźń, co znosi wszelkie przeciwności! Płynie przez rzekę żółw, a na jego grzbiecie zwinął się jadowity wąż.. Wąż myśli: Ugryzę - zrzuci Żółw myśli: Zrzucę - ugryzie

4 Dziewczyna szła wieczorem ulicą i usłyszała za sobą kroki. Obejrzała się i zobaczyła przystojnego chłopaka Wypijmy za to, by pracownicy kanalizacji miejskiej nie zapominali zamykać studzienek! Obejrzała się drugi raz, chłopak wciąż szedł za nią. Uznała, że warto na niego poczekać! Obejrzała się po raz trzeci - chłopaka już nie było.

5 Kobieta jest potrzebna mężczyźnie, jak okrętowi kotwica. Wypijmy, więc za krążownik "Aurora", który miał tych kotwic cztery!

6 Szła żaba przez jezdnię, a że nie uważała, straciła tylne łapki pod kołami samochodu Wypijmy za to, by nie stracić głowy dla ładnych nóg! Doczołgała się do chodnika i myśli sobie: - Całkiem ładne były te nogi, muszę po nie wrócić. Ledwie zdążyła wejść z powrotem na jezdnię, jak następny samochód pozbawił ją głowy.

7 Idę kiedyś przez park, księżyc świeci, a na ławeczce całują się chłopak z dziewczyną. Wypijmy za stałość mężczyzn i zmienność kobiet. Idę innym razem... księżyc, gwiazdy... a na tej samej ławeczce chłopak z inną dziewczyną

8 W upalny letni dzień szedł drogą pewien mężczyzna. Żar lał się z nieba, więc postanowił się wykąpać w pobliskim strumieniu. Zdjął ubranie, położył na brzegu, kapelusz powiesił na krzaku i nago wskoczył do wody. Kiedy już się ochłodził, z przerażeniem spostrzegł, że ubranie zniknęło, a z całego odzienia pozostał mu tylko kapelusz. A teraz wypijmy za tą siłę, która podtrzymywała kapelusz! I właśnie w tej chwili na ścieżce za krzakiem ukazała się piękna dziewczyna. Trzymając kapelusz oburącz, ledwo nim zdołał przykryć swą męskość, gdy dziewczyna zbliżyła się do niego i patrząc mu głęboko w oczy, słodko rzekła: - Podaj mi prawą rękę. Chłopak podał. - Podaj mi swoją lewą rękę. Chłopak podał.

9 Przed bramą niebios stanęła grupa kobiet. Święty Piotr popatrzył na nie z niechęcią i powiedział: - Droga do niebios wymaga wspięcia się po tym długim, gładkim słupie! Mimo wielu prób, wszystkie ześlizgiwały się. Tylko ostatnia padła na kolana i zaczęła się modlić: -Panie, spraw, żeby ten słup pokrył się sękami i niech tych sęków będzie tyle, ilu mężczyzn miałam w swoim życiu! I stał się cud. Słup pokrył się tyloma sękami,że kobieta dostała się do nieba bez trudu. Panowie! Wypijmy za to, żebyśmy zawsze ułatwiali kobietom wstęp do nieba!

10 Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny!!! Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła!

11


Pobierz ppt "TOASTY. Była noc. Księżyc i cisza. ON i ONA ON powiedział: Tak? ONA powiedziała: Nie. Minęły lata. I znów był księżyc i cisza. I ON i ONA ONA powiedziała:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google