Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TOASTY.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TOASTY."— Zapis prezentacji:

1 TOASTY

2 Wypijmy za to, byśmy wszystko robili w porę!
Była noc. Księżyc i cisza. ON i ONA ON powiedział: Tak? ONA powiedziała: Nie. Minęły lata. I znów był księżyc i cisza. I ON i ONA ONA powiedziała: TAK? ON powiedział: TAK Ale lata już były nie te. Wypijmy za to, byśmy wszystko robili w porę!

3 Wypijmy za nierozerwalną przyjaźń, co znosi wszelkie przeciwności!
Płynie przez rzekę żółw, a na jego grzbiecie zwinął się jadowity wąż.. Wąż myśli: Ugryzę - zrzuci Żółw myśli: Zrzucę - ugryzie Wypijmy za nierozerwalną przyjaźń, co znosi wszelkie przeciwności!

4 Obejrzała się po raz trzeci - chłopaka już nie było.
Dziewczyna szła wieczorem ulicą i usłyszała za sobą kroki. Obejrzała się i zobaczyła przystojnego chłopaka Obejrzała się drugi raz, chłopak wciąż szedł za nią. Uznała, że warto na niego poczekać! Obejrzała się po raz trzeci - chłopaka już nie było. Wypijmy za to, by pracownicy kanalizacji miejskiej nie zapominali zamykać studzienek!

5 Kobieta jest potrzebna mężczyźnie, jak okrętowi kotwica.
Wypijmy, więc za krążownik "Aurora", który miał tych kotwic cztery!

6 Wypijmy za to, by nie stracić głowy dla ładnych nóg!
Szła żaba przez jezdnię, a że nie uważała, straciła tylne łapki pod kołami samochodu Doczołgała się do chodnika i myśli sobie: Całkiem ładne były te nogi, muszę po nie wrócić. Ledwie zdążyła wejść z powrotem na jezdnię, jak następny samochód pozbawił ją głowy. Wypijmy za to, by nie stracić głowy dla ładnych nóg!

7 Wypijmy za stałość mężczyzn i zmienność kobiet.
Idę kiedyś przez park, księżyc świeci, a na ławeczce całują się chłopak z dziewczyną. Idę innym razem... księżyc, gwiazdy... a na tej samej ławeczce chłopak z inną dziewczyną Idę innym razem... księżyc, gwiazdy... a na tej samej ławeczce chłopak z inną dziewczyną Wypijmy za stałość mężczyzn i zmienność kobiet.

8 A teraz wypijmy za tą siłę, która podtrzymywała kapelusz!
W upalny letni dzień szedł drogą pewien mężczyzna. Żar lał się z nieba, więc postanowił się wykąpać w pobliskim strumieniu. Zdjął ubranie, położył na brzegu, kapelusz powiesił na krzaku i nago wskoczył do wody. Kiedy już się ochłodził, z przerażeniem spostrzegł, że ubranie zniknęło, a z całego odzienia pozostał mu tylko kapelusz. I właśnie w tej chwili na ścieżce za krzakiem ukazała się piękna dziewczyna. Trzymając kapelusz oburącz, ledwo nim zdołał przykryć swą męskość, gdy dziewczyna zbliżyła się do niego i patrząc mu głęboko w oczy , słodko rzekła: - Podaj mi prawą rękę. Chłopak podał. - Podaj mi swoją lewą rękę. Chłopak podał. A teraz wypijmy za tą siłę, która podtrzymywała kapelusz!

9 Przed bramą niebios stanęła grupa kobiet
Przed bramą niebios stanęła grupa kobiet. Święty Piotr popatrzył na nie z niechęcią i powiedział: - Droga do niebios wymaga wspięcia się po tym długim, gładkim słupie! Mimo wielu prób, wszystkie ześlizgiwały się. Tylko ostatnia padła na kolana i zaczęła się modlić: Panie, spraw, żeby ten słup pokrył się sękami i niech tych sęków będzie tyle, ilu mężczyzn miałam w swoim życiu! I stał się cud. Słup pokrył się tyloma sękami,że kobieta dostała się do nieba bez trudu. Panowie! Wypijmy za to, żebyśmy zawsze ułatwiali kobietom wstęp do nieba!

10 Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła!
Każdy wypity kieliszek, to gwóźdź do naszej trumny!!! Pijmy więc tak, by trumna się nie rozpadła!

11 keram99.interia.pl


Pobierz ppt "TOASTY."

Podobne prezentacje


Reklamy Google