Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością Absolwenci specjalności są specjalistami w zakresie kształtowania, oceny i ochrony jakości produktów i usług. W trakcie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością Absolwenci specjalności są specjalistami w zakresie kształtowania, oceny i ochrony jakości produktów i usług. W trakcie."— Zapis prezentacji:

1 Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością Absolwenci specjalności są specjalistami w zakresie kształtowania, oceny i ochrony jakości produktów i usług. W trakcie nauki studenci specjalności mają możliwość uzyskania certyfikatów: asystenta systemu zarządzania jakością oraz asystenta systemu zarządzania środowiskowego, wydawanych przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

2 prowadzenia własnych przedsiębiorstw, pełnienia funkcji kierowniczych i kontrolnych w różnych organizacjach i instytucjach gospodarczych, zajmowania stanowisk menedżerskich szczebla operacyjnego w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych, urzędach celnych i innych organizacjach i instytucjach, np. administracji państwowej, rzeczoznawców w jednostkach kontroli towarowej, sanitarnej, celnej, prowadzenia prac związanych ze standaryzacją i atestacją wyrobów. Po ukończeniu studiów absolwenci specjalności posiadają niezbędną wiedzę z zakresu:

3 Stanowiska pracy odpowiednie dla absolwentów tej specjalności to między innymi Absolwenci tej specjalności są także przygotowani do pracy związanej ze standaryzacją i atestacją wyrobów. pełnomocnicy ds. systemu zarządzania jakością lub systemu zarządzania środowiskowego, menedżerowie szczebla operacyjnego w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych, rzeczoznawcy w jednostkach kontroli sanitarnej i towarowej.


Pobierz ppt "Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością Absolwenci specjalności są specjalistami w zakresie kształtowania, oceny i ochrony jakości produktów i usług. W trakcie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google