Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

H2O CO2 CH4. Chemik jest to osoba rozwijająca ogólną teorię z wzorów wyprowadzonych z niewielką dokładnością, z wątpliwych założeń opartych na podejrzanych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "H2O CO2 CH4. Chemik jest to osoba rozwijająca ogólną teorię z wzorów wyprowadzonych z niewielką dokładnością, z wątpliwych założeń opartych na podejrzanych."— Zapis prezentacji:

1 H2O CO2 CH4

2

3

4

5 Chemik jest to osoba rozwijająca ogólną teorię z wzorów wyprowadzonych z niewielką dokładnością, z wątpliwych założeń opartych na podejrzanych tabelach wyników uzyskanych na podstawie niejednoznacznych eksperymentów przeprowadzonych za pomocą niedokładnej aparatury przez osoby o wątpliwej sprawności i mentalności.

6 Chemia to Ty, chemia to ja, Chemia to cały świat. Spójrz, rozejrzyj się wokoło, Ale tutaj jest wesoło! Coś się tu tworzy a tam rozkłada Jaka świetna to zabawa! Więc nie zwlekaj i chodź z nami, Na spotkanie z chemią zapraszamy. Laboratorium mi nie straszne Nawet gdy w fartuchu paski są za ciasne. Mikstury robię wybuchowe A czasami także zapachowe. Sód powoli nożem kroję I w ogóle się go nie boję. Choć zapalić się czasem może Więc do nafty go szybko włożę.

7 Pamiętaj chemiku młody zawsze wlewaj kwas do wody! Nigdy wody do kwasu bo narobisz hałasu! Podobne rozpuszcza się w podobnym. W zanieczyszczonej rzece pływa cała tablica Mendelejewa. Chemia leczy, żywi i ubiera.

8 Nauczyciel do ucznia: - Jasiu co przedstawia ten wzór? - mam to na końcu języka... - to wypluj szybko, bo to kwas solny! - Co to jest związek chemiczny? - Związek chemiczny to małżeństwo dwojga chemików. Stary chemik nie umiera. On tylko przestaje reagować.


Pobierz ppt "H2O CO2 CH4. Chemik jest to osoba rozwijająca ogólną teorię z wzorów wyprowadzonych z niewielką dokładnością, z wątpliwych założeń opartych na podejrzanych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google