Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JAKA JESTEM. Jeszcze niedawno by ł am tak ma ł a, ż e mie ś ci ł am si ę w umywalce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JAKA JESTEM. Jeszcze niedawno by ł am tak ma ł a, ż e mie ś ci ł am si ę w umywalce."— Zapis prezentacji:

1 JAKA JESTEM

2 Jeszcze niedawno by ł am tak ma ł a, ż e mie ś ci ł am si ę w umywalce.

3 Potem urodzi ł a mi si ę siostra, z któr ą bardzo si ę kochamy.

4 Anio ł em bywam tylko na scenie.

5 Moja mama lubi nas przebiera ć … na ludowo albo egzotycznie

6 Od ma ł ego lubi ę ch ł opców… By ł ju ż Miko ł aj, by ł Jasiek…

7 Razem z siostr ą chodzimy do szko ł y muzycznej. Ja gram na fortepianie, a Asia na flecie poprzecznym.

8 Moim najwi ę kszym sukcesem jest dostanie oceny bardzo dobrej na mi ę dzynarodowym konkursie pianistycznym w Pary ż u. Z moj ą nauczycielk ą pod konserwatorium w Pary ż u. JAKIE ONI TAM MAJĄ SKLEPY Z ZABAWKAMI !!!

9 Moje hobby Moim hobby jest jazda konna. Razem z siostra ju ż sze ść lat je ż d żę konno. Uczymy si ę je ź dzi ć w Umieszczu za Tarnowcem. Moim ulubionym koniem jest Gazda. Jest to wa ł ach rasy Konik Polski. Oprócz niego w stajni jest jeszcze sze ść koni : Pestka, Per ł a, Prymus, Igor, Elita i Gracja. Oprócz jazdy konnej w stadninie wykonujemy wszystkie prace dotycz ą ce koni, czyli czyszczenie zwierz ą t i sprz ą tanie stajni.

10

11 Nasze rodzinne podró ż e Asia prowadzi, a ja czytam mapę !!!

12 Zamek Reyów i bagna w Przecławiu. Uroczy pałac w Siarach. Przerażający zamek w Czocha. Przecudnej urody zamek w Książu. Perełka na mapie Polski – zamek w Baranowie Sandomierskim.

13 To by ł tylko ma ł y fragment tego co zwiedzi ł am je ż d żą c z rodzicami po Polsce. Im wi ę cej je ź dzimy tym bardziej przekonuj ę si ę jaki to NASZ kraj jest pi ę kny. Miasta, do których zawsze chc ę wraca ć to: Paryż Kraków i

14 Moja przygoda ż ycia A wszystko zaczęło się trzydzieści lat temu od strzałki w głowie mojej mamy… Na mostku kapitańskim. Na szwedzkiej plaży. W Malmo.

15 Moja muzyka Lubi ę s ł ucha ć : Piotra Czajkowskiego, Mozarta, Ew ę Farn ę, Piaska… Czajkowski Mozart Farna Piaseczny

16 Moje filmy Moje ulubione filmy to: Piraci z Karaibów Tajemnica rajskiego wzgórza Rodzinka.pl

17 Moje najwi ę ksze prze ż ycie tego roku W maju w Dworze Kombornia z okazji 70 rocznicy zagra ł am mojej babci koncert na 150 letnim fortepianie z berli ń skiej fabryki Carla Bechteina.


Pobierz ppt "JAKA JESTEM. Jeszcze niedawno by ł am tak ma ł a, ż e mie ś ci ł am si ę w umywalce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google