Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

22.06.2012 roku pojechaliśmy do Warszawy, do Centrum Nauki Kopernik na finalizacje naszego projektu edukacyjnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "22.06.2012 roku pojechaliśmy do Warszawy, do Centrum Nauki Kopernik na finalizacje naszego projektu edukacyjnego."— Zapis prezentacji:

1

2 22.06.2012 roku pojechaliśmy do Warszawy, do Centrum Nauki Kopernik na finalizacje naszego projektu edukacyjnego.

3

4 Nasz projekt nosił tytuł Czy wiesz co jesz?. Badaliśmy: Skład chemiczny produktów żywieniowych. Jadłospis naszej stołówki, z przeliczeniem kalorii oraz sporządzeniem zastępczego, zdrowszego obiadu. Zawartość lodówek Polaków. Jakie produkty możemy znaleźć w sklepikach szkolnych.

5 Gdy dojechaliśmy do Warszawy i znaleźliśmy się w Centrum Nauki Kopernik udaliśmy się do przygotowanego dla nas stoiska i zaczęliśmy rozkładać przygotowane w szkole materiały.

6

7 Gdy nasze stoisko było już gotowe poszliśmy oglądać prezentacje innych szkół, przy okazji poznając nowych ludzi i poznając tematykę ich projektów.

8

9 Uzupełnialiśmy też krótką ankietę dotyczącą naszego projektu oraz projektów innych uczestników, oraz braliśmy udział w przygotowanych dla nas konkursach.

10

11 Następnie przyszedł czas na wywiady dla prasy, radia i telewizji. Także nam udało udzielić się wywiadu dla Radia Zet.

12

13 Do godziny 13.00 do stoisk szkół podchodzili eksperci z dziedzin powiązanych tematycznie z projektem.

14 Do naszego stoiska zawitała pani profesor Fikus – biochemik. Zadała nam wiele ciekawych pytań, na które udało nam się odpowiedzieć bez większych trudności. Pani profesor pochwaliła nasz projekt i zasugerowała by kontynuować go i wprowadzić do naszego miasta propagowanie zdrowego odżywiania w Szkołach Podstawowych i wśród starszych.

15 Po wizytacjach specjalistów przyszedł czas na rozdanie drobnych upominków i dyplomów dla szkół. Następnie mieliśmy czas na sprzątnięcie stoiska i udanie się na ciepły i bardzo dobry obiad.

16 Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik

17

18 W projekcie brała udział klasa Ie Reprezentantami w Warszawie byli: Ewa Cieślarczyk Aleksandra Gładysz Aleksandra Krawczyk Witold Świstek Pod nadzorem Prof. Anny Delegacz.

19 KONIEC


Pobierz ppt "22.06.2012 roku pojechaliśmy do Warszawy, do Centrum Nauki Kopernik na finalizacje naszego projektu edukacyjnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google