Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak jest ? W naszej szkole są dwa źródła dostępu do pożywienia: Pierwszym jest stołówka szkolna, na której można się zapisać na śniadania i obiady;

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak jest ? W naszej szkole są dwa źródła dostępu do pożywienia: Pierwszym jest stołówka szkolna, na której można się zapisać na śniadania i obiady;"— Zapis prezentacji:

1

2

3 Jak jest ? W naszej szkole są dwa źródła dostępu do pożywienia: Pierwszym jest stołówka szkolna, na której można się zapisać na śniadania i obiady; Drugim jest automat z żywnością oraz z napojami.

4 Posiłki w stołówce szkolnej Przyglądając się bliżej wyżywieniu można stwierdzić, iż jest ono zdrowe chociaż jak twierdzą uczniowie mogłoby zawierać więcej warzyw. Niestety aby zjeść posiłek na stołówce trzeba się na niego zapisać z wyprzedze- niem miesięcznym.

5 Automat z jedzeniem Maszyny z pożywieniem w większości są zaopatrywane w niezdrową żywność tj.: batoniki czekoladowe, paluszki, słodkie orzeszki i napoje gazowane.

6 Uczniowie jednak (jak wykazją wyniki ankiety) dużo chętniej zjedliby zdrowy posiłek.

7 Napoje Dostępne zdrowe napoje to woda i dwa rodzaje soków. Wybór jest bardzo ograniczony!

8 Co zrobić aby dostęp do zdrowej żywności w naszej szkole był większy? W jaki sposób rozpocząć sprzedaż świeżych kanapek? Jak sprawić, żeby w szkole było więcej zdrowych napojów?…?...


Pobierz ppt "Jak jest ? W naszej szkole są dwa źródła dostępu do pożywienia: Pierwszym jest stołówka szkolna, na której można się zapisać na śniadania i obiady;"

Podobne prezentacje


Reklamy Google