Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła marzeń.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła marzeń."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła marzeń

2 Kilka słów o naszej szkole
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków znajduje się w Lewinie Brzeskim, przy ul. Zamkowej. Została ona powołana do życia 1 września 1999 roku. Uczy się w niej młodzież w wieku od 13 do 16 lat.

3 Początki często bywają trudne…
Nowe miejsce, nowi ludzie … będzie to dla was stresujący okres. W gimnazjum „dochodzi” do waszego planu wiele nowych, a zarazem ciekawych przedmiotów. Nauczyciele mogą wydawać się bardzo wymagający, lecz to tylko pozory, a jak wiecie pozory często mylą.

4 Wiele możliwości… Nasza szkoła stwarza wiele możliwości rozwoju ucznia. Projekty edukacyjne , do których należymy to: NTUE, e-FIZYKA , Akademia Przedsiębiorczości, Klub szkół UNICEF. Gimnazjum otrzymało miano „Szkoły z klasą”.

5 Klub Olimpijczyka Przy naszym gimnazjum istnieje Klub Olimpijczyka. Jego działalność polega na gromadzeniu młodzieży i wyspecjalizowaniu ich w określonych dziedzinach sportowych. Dzięki niemu nasza szkoła odnosi sukcesy nie tylko w nauce, ale także w sporcie.

6 Sala gimnastyczna W roku szkolnym 2007/2008 została uroczyście otwarta sala gimnastyczna. Uczniowie brali udział w uroczystości, przedstawiając program przygotowany przez nauczycieli. Na otwarcie Sali gimnastycznej zostali zaproszeni polscy Olimpijczycy. Było to ogromne wydarzenie w dziejach szkoły.

7 Nowoczesna sala gimnastyczna

8 Kółka zainteresowań i przedmioty szkolne.
Swoje zainteresowania można rozwijać poprzez uczestnictwo w różnych kółkach zainteresowań: Teatralne Historyczne Chemiczne Języka angielskiego i niemieckiego Biologiczne Dziennikarskie Klub europejski SKS Fizyczne Matematyczne

9 Kawiarenka… Jest to pomieszczenie znajdujące się w tzw. „piwnicach”. Można tam miło spędzić każdą przerwę, grając w piłkarzyki oraz „cybergame”. W kawiarence panuje miła atmosfera. Dzieli się ona na dwa pomieszczenia: miejsce rekreacji oraz „mini bar”.

10 Akcje szkolne: „Góra grosza” „Dzień walki z AIDS”
„Na pomoc dzieciom z Haiti” „Na pomoc dzieciom z Kongo” „Szczęśliwy numerek” „Dzień Bezpiecznego Internetu”

11 Mała galeria

12

13

14 Zapraszamy… Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkoły podstawowej do nauki w naszym gimnazjum. Zapewniamy miłą zabawę, przyjazną atmosferę i dobre wykształcenie.

15 Kontakt Gimnazjum w Lewinie Brzeskim ul. Zamkowa Lewin Brzeski tel.(077)

16 Autorzy Kamila Paszkowska 1D Karolina Ruszczyk 1D Andrea Czaja 1D
Opiekun w projekcie mgr Agnieszka Adamska


Pobierz ppt "Szkoła marzeń."

Podobne prezentacje


Reklamy Google