Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła marzeń. Kilka słów o naszej szkole Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków znajduje się w Lewinie Brzeskim, przy ul. Zamkowej. Została ona powołana.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła marzeń. Kilka słów o naszej szkole Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków znajduje się w Lewinie Brzeskim, przy ul. Zamkowej. Została ona powołana."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła marzeń

2 Kilka słów o naszej szkole Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków znajduje się w Lewinie Brzeskim, przy ul. Zamkowej. Została ona powołana do życia 1 września 1999 roku. Uczy się w niej młodzież w wieku od 13 do 16 lat.

3 Początki często bywają trudne… Nowe miejsce, nowi ludzie … będzie to dla was stresujący okres. W gimnazjum dochodzi do waszego planu wiele nowych, a zarazem ciekawych przedmiotów. Nauczyciele mogą wydawać się bardzo wymagający, lecz to tylko pozory, a jak wiecie pozory często mylą.

4 Nasza szkoła stwarza wiele możliwości rozwoju ucznia. Projekty edukacyjne, do których należymy to: NTUE, e-FIZYKA, Akademia Przedsiębiorczości, Klub szkół UNICEF. Gimnazjum otrzymało miano Szkoły z klasą. Wiele możliwości…

5 Klub Olimpijczyka Przy naszym gimnazjum istnieje Klub Olimpijczyka. Jego działalność polega na gromadzeniu młodzieży i wyspecjalizowaniu ich w określonych dziedzinach sportowych. Dzięki niemu nasza szkoła odnosi sukcesy nie tylko w nauce, ale także w sporcie.

6 Sala gimnastyczna Sala gimnastyczna W roku szkolnym 2007/2008 została uroczyście otwarta sala gimnastyczna. Uczniowie brali udział w uroczystości, przedstawiając program przygotowany przez nauczycieli. Na otwarcie Sali gimnastycznej zostali zaproszeni polscy Olimpijczycy. Było to ogromne wydarzenie w dziejach szkoły.

7 Nowoczesna sala gimnastyczna

8 Kółka zainteresowań i przedmioty szkolne. Swoje zainteresowania można rozwijać poprzez uczestnictwo w różnych kółkach zainteresowań: Teatralne Historyczne Chemiczne Języka angielskiego i niemieckiego Biologiczne Dziennikarskie Klub europejski SKS Fizyczne Matematyczne

9 Kawiarenka… Kawiarenka… Jest to pomieszczenie znajdujące się w tzw. piwnicach. Można tam miło spędzić każdą przerwę, grając w piłkarzyki oraz cybergame. W kawiarence panuje miła atmosfera. Dzieli się ona na dwa pomieszczenia: miejsce rekreacji oraz mini bar.

10 Akcje szkolne: Akcje szkolne: Góra grosza Dzień walki z AIDS Na pomoc dzieciom z Haiti Na pomoc dzieciom z Kongo Szczęśliwy numerek Dzień Bezpiecznego Internetu

11 Mała galeria Mała galeria

12

13

14 Zapraszamy… Zapraszamy… Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkoły podstawowej do nauki w naszym gimnazjum. Zapewniamy miłą zabawę, przyjazną atmosferę i dobre wykształcenie.

15 Kontakt Kontakt Gimnazjum w Lewinie Brzeskim ul. Zamkowa 3 49-340 Lewin Brzeski tel.(077)4150149 e-mail palacgim@poczta.onet.pl

16 Autorzy Autorzy Kamila Paszkowska 1D Karolina Ruszczyk 1D Andrea Czaja 1D Opiekun w projekcie mgr Agnieszka Adamska


Pobierz ppt "Szkoła marzeń. Kilka słów o naszej szkole Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków znajduje się w Lewinie Brzeskim, przy ul. Zamkowej. Została ona powołana."

Podobne prezentacje


Reklamy Google