Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dlaczego to dobry pomysł?. Pomysł stworzenia Szkolnego Centrum Kultury narodził się w naszych głowach w czasie spotkania w małej grupie znajomych. Chcieliśmy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dlaczego to dobry pomysł?. Pomysł stworzenia Szkolnego Centrum Kultury narodził się w naszych głowach w czasie spotkania w małej grupie znajomych. Chcieliśmy."— Zapis prezentacji:

1 Dlaczego to dobry pomysł?

2 Pomysł stworzenia Szkolnego Centrum Kultury narodził się w naszych głowach w czasie spotkania w małej grupie znajomych. Chcieliśmy stworzyć coś co pozwoli rozwijać swoje umiejętności artystyczne naszym młodszym kolegom i koleżankom. Powołanie do życia centrum kultury wydało nam się najlepszym pomysłem. Natychmiast zaczęliśmy działać i mamy już za sobą pierwszy ogłoszony konkurs w szkołach naszej gminy.

3 Myślimy, że w naszej gminie nie istnieje tego rodzaju organizacja bliska uczniom. Oczywiste jest, iż dotrzeć do swoich rówieśników najlepiej potrafimy my- młodzi ludzie. O wiele lepiej rozumiemy ich problemy, rozterki i wiemy jakie tematy prac ich zainteresują oraz zachęcą do pracy.

4 Naszym celem jest stworzenie działającego centrum kultury, prowadzonego i tworzonego w całości przez uczniów Gimnazjum im. A. Chodyńskiego w Cekowie- Kolonii. Pragniemy dać początek tradycji organizowania corocznych konkursów plastycznych i różnego rodzaju warsztatów.

5 Pragniemy aby naszym patronem został Stefan Florian Garczyński- poeta związany z naszą gminą. Był bliskim przyjacielem Adama Mickiewicza, jest współtwórcą Re

6 Mamy nadzieję, że uczniowie i nauczyciele w naszej szkole podejmą tą inicjatywę. Dziękujemy Tomasz Różański Dominik Michalak


Pobierz ppt "Dlaczego to dobry pomysł?. Pomysł stworzenia Szkolnego Centrum Kultury narodził się w naszych głowach w czasie spotkania w małej grupie znajomych. Chcieliśmy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google