Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Chociaż młodość i starość ulotne to ważki, stare w młodym, a młode w starości gdy mieszka – jedno z drugim tej samej uniknie porażki: zapomnienia, skąd.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Chociaż młodość i starość ulotne to ważki, stare w młodym, a młode w starości gdy mieszka – jedno z drugim tej samej uniknie porażki: zapomnienia, skąd."— Zapis prezentacji:

1 Chociaż młodość i starość ulotne to ważki, stare w młodym, a młode w starości gdy mieszka – jedno z drugim tej samej uniknie porażki: zapomnienia, skąd dokąd prowadzi nas ścieżka. (Harry Duda: Próba odpowiedzi)

2

3 Zapraszamy do zwiedzania 2 wystaw na pierwszym piętrze: W holu – wystawa fotografii pt. Taniec przez pokolenia, która została przygotowana przez Panią Bernadetę Knosalę W sali 103 – wystawa rękodzieła i prac malarskich wykonanych przez Seniorów w Domu Dziennego Pobytu w Kędzierzynie-Koźlu

4


Pobierz ppt "Chociaż młodość i starość ulotne to ważki, stare w młodym, a młode w starości gdy mieszka – jedno z drugim tej samej uniknie porażki: zapomnienia, skąd."

Podobne prezentacje


Reklamy Google