Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wejście ze strony AWF Wejście do ESR Elektroniczny System Rejestracji (Portal Rekrutacyjny; ESR) odsyłacz ze strony głównej AWF: REKRUTACJA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wejście ze strony AWF Wejście do ESR Elektroniczny System Rejestracji (Portal Rekrutacyjny; ESR) odsyłacz ze strony głównej AWF: REKRUTACJA."— Zapis prezentacji:

1

2 Wejście ze strony AWF

3 Wejście do ESR

4 Elektroniczny System Rejestracji (Portal Rekrutacyjny; ESR) odsyłacz ze strony głównej AWF: REKRUTACJA

5 1. Załóż profil

6 2. Zawsze z innego emaila

7 3. Wpisz kod aktywacji

8 4. Złóż zgłoszenie na...

9 5. Zmień dane (są puste)

10 6. Wypełnij formularz i zapisz Pola oznaczane * są obowiązkowe. Data urodzenia to przykładowo: 1990-09-23 (4cyfrykreska2cyfrykreska2cyfry) Po zapisaniu sprawdź dane adresowe nad formularzem – tak zaadresujemy listy do Ciebie (może trzeba poprawić)

11 7. Sprawdź formularz i ew. popraw U góry zobaczysz komunikaty o błędach (lub ich braku); poniżej swój adres – taki jak będzie na kopercie. Jeśli wszystko jest dobrze, to wróć do spisu zgłoszeń – jeśli nie, to popraw i zapisz zmiany.

12 8. Możesz dodać następne zgłoszenie a dane skopiować z poprzedniego

13 9. Oglądnij (i wydrukuj podanie)

14 10. Wydrukuj podanie Uwaga: wydrukowanie jest ostateczne. Jeśli wydrukujesz podanie to nie można go już poprawić. Poprawa to w tym momencie unieważnienie poprzedniego i złożenie nowego z innym numerem. Podrzyj stary wydruk!

15 Właśnie złożyłeś podanie! Teraz, jak przyjdziesz z wydrukiem, to Komisja znajdzie je w Bazie Danych!

16 Pomoc na stronie http://www.awf.krakow.pl/index.php/rekrutacja w artykule ESR - Portal Rekrutacyjny – pomoc,http://www.awf.krakow.pl/index.php/rekrutacja po zalogowaniu: na dole (Czy potrzebna pomoc?), przed zalogowaniem: (najpierw przeczytaj Pomoc!), pobierz plik rejestracja.pdf, pobierz ten plik ESR.ppt


Pobierz ppt "Wejście ze strony AWF Wejście do ESR Elektroniczny System Rejestracji (Portal Rekrutacyjny; ESR) odsyłacz ze strony głównej AWF: REKRUTACJA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google