Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Filia PBW w Strzyżowie Współpraca ze szkołami. W grudniu 2004 r. Filia w Strzyżowie zorganizowała we współpracy z pedagogiem Zespołu Szkół konkurs o tematyce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Filia PBW w Strzyżowie Współpraca ze szkołami. W grudniu 2004 r. Filia w Strzyżowie zorganizowała we współpracy z pedagogiem Zespołu Szkół konkurs o tematyce."— Zapis prezentacji:

1 Filia PBW w Strzyżowie Współpraca ze szkołami

2 W grudniu 2004 r. Filia w Strzyżowie zorganizowała we współpracy z pedagogiem Zespołu Szkół konkurs o tematyce profilaktycznej pt. Lepiej chronić, niż leczyć, adresowany do młodzieży szkół średnich. Konkurs obejmował dwie kategorie: plakat i opowiadanie, nagrody rzeczowe ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W lokalu Filii zorganizowano wystawę publikacji o szeroko pojętej problematyce uzależnień oraz wystawę nagrodzonych prac. Informacja o wynikach konkursu wraz z opowiadaniem, które uzyskało największą ilość punktów, opublikowano w lokalnym czasopiśmie Waga i Miecz

3 Jury i laureaci konkursu

4 Konkurs na ekslibris W związku z obchodami jubileuszu 50-ciolecia pracy dla środowiska lokalnego Biblioteki Pedagogicznej w Strzyżowie został zorganizowany konkurs na ekslibris biblioteki, w którym udział wzięli uczniowie klas gimnazjalnych. W lokalu Filii czynna jest wystawa pokonkursowa. W lokalnym czasopiśmie Nad Wisłokiem opublikowano artykuł przedstawiający laureatów i nagrodzone prace. Współpraca z lokalnymi czasopismami od lat układa się wzorowo

5 Laureaci konkursu wraz z opiekunami na tle wystawy


Pobierz ppt "Filia PBW w Strzyżowie Współpraca ze szkołami. W grudniu 2004 r. Filia w Strzyżowie zorganizowała we współpracy z pedagogiem Zespołu Szkół konkurs o tematyce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google