Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

We <3 NETBOOKS!. Co to jest netbook? Netbook to prawie pełnowartościowy komputer PC. Prawie przez to, że z założenia ma być jak najmniejszy. Zrezygnowano.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "We <3 NETBOOKS!. Co to jest netbook? Netbook to prawie pełnowartościowy komputer PC. Prawie przez to, że z założenia ma być jak najmniejszy. Zrezygnowano."— Zapis prezentacji:

1 We <3 NETBOOKS!

2 Co to jest netbook? Netbook to prawie pełnowartościowy komputer PC. Prawie przez to, że z założenia ma być jak najmniejszy. Zrezygnowano w tym celu ze stosowania w netbookach prądożernych i niedających się zminimalizować komponentów takich jak na przykład napęd DVD.

3 Jako szczęśliwy posiadacz i zadowolony użytkownik drugiego już z kolei netbooka marki ASUS, uznałem, że model ASUS EEE PC 1002HA godnie zareprezentuje ten rodzaj komputera.

4 Dane techniczne:

5 Procesor: - Model: Intel Atom N270 - Taktowanie: 1,6 GHz (1600 MHz) - FSB: 400 MHz - Zbiór instrukcji: HT (Hyper Threading), x86, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3 - Technologia wykonania: 45 nm - Pamięć podręczna L1: 32 KB - Pamięć podręczna L2: 512 KB

6 Pamięć RAM: - Producent: Hynix - Standard: DDR2 - 800 - Taktowanie: 800 MHz

7 Procesor graficzny: - Model: Intel 82945GME Internal Graphics - Taktowanie: 166 MHz - Pamięć: Wydzielana z RAM - DirectX: Sprzętowa obsługa DirectX 9.0 Współpraca z matrycą panoramiczną LED o rozdzielczości maksymalnej 1024x600 pikseli

8 Ważniejsze funkcje:

9 Super Hybrid Engine Pozwala dostososować wydajność i poziom zużycia energii do potrzeb użytkownika w zależności na przykład od dostępu do zasilania sieciowego. Ponadto istnieje możliwość wyłączania takich urządzeń jak kontroler Bluetooth czy karta sieci bezprzewodowej Wi-Fi bez potrzeby restartu systemu. Pomaga to przy oszczędzaniu energii

10 Asus Update Program służący do sprawdzania aktualności systemu BIOS z poziomu środowiska Windows. W razie potrzeby automatycznie pobierana jest aktualizacja BIOSu oraz instalowana bez potrzeby użycia trybu tekstowego MS DOS

11 EEE Storage Usługa przechowywania danych na tzw. dysku internetowym. Każdy użytkownik komputera z serii EEE ma do dyspozycji 10 GB przestrzeni dyskowej na serwerze EEE Storage.

12 Komputer ASUS EEE 1002HA to optymalne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie niezawodność, wydajność i elastyczność. Nie bez znaczenia jest również sposób wykonania. Zachowano najwyższy poziom ergonomiczności oraz rozsądnej minimalizacji. Pomimo zaledwie 10 cali przekątnej ekranu nie odczuwa się dyskomfortu przy długotrwałej pracy.

13 Dziękuję za uwagę Rafał Skapczyk Politologia, rok I, grupa VI


Pobierz ppt "We <3 NETBOOKS!. Co to jest netbook? Netbook to prawie pełnowartościowy komputer PC. Prawie przez to, że z założenia ma być jak najmniejszy. Zrezygnowano."

Podobne prezentacje


Reklamy Google