Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Grenlandia. Grenlandia: to obszar położony na wyspie o tej samej nazwie w Ameryce Północne. Ludność: Około 60% ludności Grenlandii zamieszkują południowo-

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Grenlandia. Grenlandia: to obszar położony na wyspie o tej samej nazwie w Ameryce Północne. Ludność: Około 60% ludności Grenlandii zamieszkują południowo-"— Zapis prezentacji:

1 Grenlandia

2 Grenlandia: to obszar położony na wyspie o tej samej nazwie w Ameryce Północne. Ludność: Około 60% ludności Grenlandii zamieszkują południowo- zachodnią część kraju, gdzie warunki klimatyczne są najkorzystniejsze. Narodowość: Większość mieszkańców Grenlandii stanowią Grenlandczycy.

3 Flaga i Herb Grenlandii Flaga Herb

4 Mapa Grenlandii

5 Stolica Grenlandii Nuuk

6 Krajobrazy Grenlandii

7 Wygląd Grenlandczyków

8

9 Zorza Polarna W Grenlandii

10

11 I na koniec słodziutkie zwierzaczki, które mieszkają w Grenlandii

12

13 Blogi oraz autorzy obrazków: Gość niedzielny, Grenlandia.pl, Wilkipedia, Onet. Wiem, Ziemia na rozdrożu, Z czuba. Pl, Zwierzęta w obiektywie, Ciekawe miejsca, Hunter. Trip. Eu, Protea traves servise, Blog. Pl, Traveler, Interia, Pinger. pl., Ciekawostki Grenlandia.

14 Opracowała: Michalina Pawłowska Dziękuje za obejrzenie mojej prezentacji.


Pobierz ppt "Grenlandia. Grenlandia: to obszar położony na wyspie o tej samej nazwie w Ameryce Północne. Ludność: Około 60% ludności Grenlandii zamieszkują południowo-"

Podobne prezentacje


Reklamy Google