Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W dniach 15 i 16.12.2010r. w hali Bombonierka odbyły się coroczne szkolne pokazy łyżwiarskie. W tym roku termin pokazów przypadł na okres przedświąteczny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W dniach 15 i 16.12.2010r. w hali Bombonierka odbyły się coroczne szkolne pokazy łyżwiarskie. W tym roku termin pokazów przypadł na okres przedświąteczny."— Zapis prezentacji:

1

2

3 W dniach 15 i 16.12.2010r. w hali Bombonierka odbyły się coroczne szkolne pokazy łyżwiarskie. W tym roku termin pokazów przypadł na okres przedświąteczny i to skłoniło organizatorów do wprowadzenia świątecznego nastroju na lodzie. Nazwa Świąteczne Piruety była dobrze trafiona.

4 budzenie radości ze wspólnych działań odkrywanie swoich możliwości, zdolności i talentów pobudzanie do aktywnego uczestnictwa w życiu klasy, szkoły, środowiska pokonywanie nieśmiałości podczas występów publicznych wytwarzanie poczucia bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania w grupie

5 Pani Dyrektor SP 46 Barbara Cygan a także uczniów i nauczycieli SP 46 i SP Ruda Bugaj, przedszkoli z regionu łódzkiego, rodziców oraz przyjaciół szkoły.

6 Pięknym pokazem przy dźwiękach kolędy Lulaj że Jezuniu Marta Kubiak absolwentka naszej szkoły rozpoczęła występy łyżwiarzy. Marta jest Mistrzynią Polski Juniorów.

7 W Mikołaja wcielił się Eryk Matysiak uczeń klasy 5A - finalista Pucharu Polski Młodzików i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Razem ze swoją małą pomocnicą Mikołajką wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój.

8 Uczniowie oddziału przedszkolnego i klasy I B to nasze urocze Śnieżynki, które poprowadzone przez Mikołaja, pokazały swoje łyżwiarskie umiejętności.

9 Para taneczna Zuzanna Sudnik (kl.3A) i Mateusz Żuchowski (kl.4A) zdobywcy I miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Olgierd Deresiewicz uczeń klasy 5A, reprezentant województwa łódzkiego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

10 Klasa I A w przepięknym tańcu Bałwanków.

11 Weronika Szuplak uczennica klasy 6B zajęła IV miejsce w Pucharze Polski Młodzików, reprezentantka województwa łódzkiego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Zuzanna Kołodziejczyk uczennica klasy 3 A w Mikołajkowych zawodach łyżwiarskich w Łodzi zdobyła 7 miejsce

12 Zielone elfy w czerwonych czapeczkach czyli uczniowie klasy 2A Boże Narodzenie to również czas prezentów...

13 Najmłodsza solistka pokazów - Celina Sudnik klasa 1A zajęła 7 miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Marceli Kędzia – finalista Pucharu Polski Młodzików i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, II miejsce na ogólnopolskich zawodach Mikołajkowych w Łodzi

14 Klasa 3A i B w różnorodnych strojach Zwierzątek

15 Uczennica klasy 2A zdobywczyni II miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Gdańsku i Łodzi

16 Przy dźwiękach znanej kolędy Cicha noc zaprezentowali się wszyscy uczestnicy świątecznych pokazów.

17 Organizatorzy - nauczyciele-trenerzy łyżwiarstwa figurowego Szkoły Podstawowej nr 46 w Łodzi: Mirosława Brajczewska Urszula Matyśkiewicz Dorota Peła-Matusiak Tomasz Politański Efekty Promowanie szkoły w społeczności lokalnej Zachęcenie dzieci do nauki jazdy na łyżwach Nabycie przez dzieci umiejętności radzenia sobie ze stresem Nabycie przez dzieci nowych umiejętności łyżwiarskich Integracja nauczycieli, uczniów i rodziców wokół wspólnych działań


Pobierz ppt "W dniach 15 i 16.12.2010r. w hali Bombonierka odbyły się coroczne szkolne pokazy łyżwiarskie. W tym roku termin pokazów przypadł na okres przedświąteczny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google