Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła ogłasza nabór dzieci do sportowej klasy zerowej na rok szkolny 2008/2009 Zajęcia programowe prowadzą doświadczeni nauczyciele i trenerzy Zapewniamy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła ogłasza nabór dzieci do sportowej klasy zerowej na rok szkolny 2008/2009 Zajęcia programowe prowadzą doświadczeni nauczyciele i trenerzy Zapewniamy."— Zapis prezentacji:

1

2 Szkoła ogłasza nabór dzieci do sportowej klasy zerowej na rok szkolny 2008/2009 Zajęcia programowe prowadzą doświadczeni nauczyciele i trenerzy Zapewniamy : - zajęcia dydaktyczne w szkole - zajęcia na lodowisku - zajęcia rytmiczno-baletowe - nauka jez. angielskiego (dla chętnych) - obiady w stołówce szkolnej - opiekę w świetlicy szkolnej w godz. 7.30 – 16.30 Zapewniamy kontynuację nauki w zakresie sześcioletniej sportowej szkoły podstawowej Zapisy i szegółowe informacje w sekretariacie szkoły w godz. 9.00 -15.00 osobiście lub telefonicznie (0-42 637-77-32)

3 -luźny dres bawełniany -rękawiczki wełniane ew. z polaru (dwie pary z pięcioma palcami) -opaska na głowę ew. czapka -łyżwy (istnieje możliwość zakupu łyżew w szkole nowych i używanych ) Strój łyżwiarski zostaje w szatni hali sportowej!! Zajęcia sportowe w hali prowadzą wysoko wykwalifikowani trenerzy łyżwiarscy : M. Brajczewska, D. Peła, U. Matyśkiewicz i T. Politański Zajęcia odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku – klasa 0a kończy zajęciami lodowymi, a klasa Ob zaczyna zajęciami łyżwiarskimi

4

5

6

7


Pobierz ppt "Szkoła ogłasza nabór dzieci do sportowej klasy zerowej na rok szkolny 2008/2009 Zajęcia programowe prowadzą doświadczeni nauczyciele i trenerzy Zapewniamy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google