Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Patrycja Olszewska II H. Godzina dla Ziemi ang. Earth Hour) – akcja związana z zieloną polityką stworzona przez World Wide Fund for Nature odbywająca.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Patrycja Olszewska II H. Godzina dla Ziemi ang. Earth Hour) – akcja związana z zieloną polityką stworzona przez World Wide Fund for Nature odbywająca."— Zapis prezentacji:

1 Patrycja Olszewska II H

2 Godzina dla Ziemi ang. Earth Hour) – akcja związana z zieloną polityką stworzona przez World Wide Fund for Nature odbywająca się w każdą ostatnią sobotę marca, począwszy od 2007 roku. Ma ona na celu nakłonienie zwykłych ludzi, a także korporacje, do wyłączenia na jedną godzinę świateł oraz urządzeń elektrycznych w domach i biurach. Skłania ona do refleksji nad zmianami klimatu. ( ang. Earth Hour) – akcja związana z zieloną polityką stworzona przez World Wide Fund for Nature odbywająca się w każdą ostatnią sobotę marca, począwszy od 2007 roku. Ma ona na celu nakłonienie zwykłych ludzi, a także korporacje, do wyłączenia na jedną godzinę świateł oraz urządzeń elektrycznych w domach i biurach. Skłania ona do refleksji nad zmianami klimatu.

3 Godzina dla Ziemi WWF CO: Godzina dla Ziemi WWF Sobota, 31 marca, godzina 20:30 KIEDY: Sobota, 31 marca, godzina 20:30 Aby pokazać swoje zaangażowanie i troskę o środowisko razem z ludźmi na całym świecie i przypomnieć innym, że warto na co dzień dbać o Ziemię. DLACZEGO: Aby pokazać swoje zaangażowanie i troskę o środowisko razem z ludźmi na całym świecie i przypomnieć innym, że warto na co dzień dbać o Ziemię. Zarejestruj się na wwf.pl i zgaś światło na symboliczną godzinę. JAK: Zarejestruj się na wwf.pl i zgaś światło na symboliczną godzinę.

4 W 2009 roku udział w akcji zadeklarowało ponad 700 miast z 78 krajów. Po raz pierwszy akcja odbyła si ę w roku 2007 w Sydney. Wzi ę ło w niej udział 2,2 mln osób.

5

6

7

8

9

10

11


Pobierz ppt "Patrycja Olszewska II H. Godzina dla Ziemi ang. Earth Hour) – akcja związana z zieloną polityką stworzona przez World Wide Fund for Nature odbywająca."

Podobne prezentacje


Reklamy Google