Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapoznawanie się z nowymi kolegami oraz nauczycielką, która nas uczyła.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapoznawanie się z nowymi kolegami oraz nauczycielką, która nas uczyła."— Zapis prezentacji:

1 Zapoznawanie się z nowymi kolegami oraz nauczycielką, która nas uczyła.

2 Pierwsza klasa to był początek mojej i moich kolegów nauki w szkole. Na początku poznawaliśmy nauczycieli i starali się coś nauczyć z lekcji.

3 Dnia 3 maja przyjąłem razem z naszą klasą komunię świętą. Wszyscy byli szczęśliwi.

4 Mój pierwszy sprawdzian po III klasie. Ja i moi koledzy byliśmy przerażeni.

5 Klasa czwarta to kontynuacja naszego uczenia się w szkole. W tym roku szkolnym poznawaliśmy naszą wychowawczynię: panią Beatę Wilczek.

6 Nasza klasa to jest klasa. Nie znajdziecie tu migasa. Chodź jest jeden leń zuchwały, co szkołę omija i tylko wytrzeszcza gały, kiedy mu każą iść do klasy, bo przecież tam same asy. Wszyscy uczą się tak pilnie i nawet w Niemczech czy w Wilnie nikt nie powie że V klasa jest zła. Nawet ja dam sobie wyrwać kła. I pani Beata też pomoże wszystkich nas wymaluje w kolorze i będziemy tak błyszczeć w słońcu jak nawet się nie zorientujemy, że jesteśmy już u tego pięknego roku końcu. ----------------

7 Ostatni rok w tej szkole. Wszyscy byli szczęśliwi oraz przerażeni, ponieważ w tej klasie pisaliśmy najważniejszy sprawdzian.

8 Eryk Bartosz Kamil Drożdż Jakub Grzyb Dawid Kutaj Mikołaj Lizak Jakub Mazur Mateusz Mazur Maksymilian Nowak Krystian Sewiło Michał Sewiło Michał Słowikowski Adrian Świątko Ewelina Adamczyk Angelika Kubas Aneta Papiernik – odeszła z VI klasy Ewelina Syktus Paulina Szumańska Patrycja Zając


Pobierz ppt "Zapoznawanie się z nowymi kolegami oraz nauczycielką, która nas uczyła."

Podobne prezentacje


Reklamy Google