Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentowane fotografie ukazały się w 2002 r

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentowane fotografie ukazały się w 2002 r"— Zapis prezentacji:

1 Prezentowane fotografie ukazały się w 2002 r
Prezentowane fotografie ukazały się w 2002 r. , i zostały uznane za “foto roku”. Jedna z nich była opublikowana na pierwszej stronie New York Times jako nadzwyczajne wydarzenie. W artykule, przedstawianą historię nazwano “pięknym hymnem Życia “

2 Na zdjeciu widzimy mające 21 tygodni dziecko, Samuela Arnasa, u którego zdiagnozowano cierń bífida, zniekształcenie, które nie pozostawia nadziei przeżycia, chyba że zostanie zastosowana interwencja śródmaciczna. Dr. Bruner, po wielu badaniach dokonanych w Uniwersyteckim Centrum Medycznym Vanderbilt, w Nashville, w Tennessee, poinformował, że jest w stanie przeprowadzić taką operację dziecka w łonie matki.

3 Podczas operacji chirurg wykonał normalne cesarskie cięcie, wydobył macicę i zrobił w niej nieduże poprzeczne nacięcie, przez które operował malutkiego Samuela. Dr. Bruner kończył udaną operację, kiedy Samuel, przez otwarte jeszcze rozcięcie, wystawił swoja malutką rączkę i uchwycił palec zdumionego lekarza.

4 New York Times zatytułował zdjęcie “Hand of Hope” (Ręka nadziei)

5 Chirurg powiedział, że chwila, kiedy rączka Samuela trzymała jego palec, jakby dziękując mu za dar życie, była najbardziej wzruszającą w jego życiu. Lekarz przez kilka sekund, kiedy Samuel trzymał jego palec, pozostawał jak skamieniały, co pozwoliło na wykonanie zdjęć.

6 Matka Samuela powiedziała, że po zobaczeniu zdjęć płakała przez kilka dni.

7 Oto Samuel .. Żyje życiem w 100% normalnym.
Samuel po kilku miesiącach...


Pobierz ppt "Prezentowane fotografie ukazały się w 2002 r"

Podobne prezentacje


Reklamy Google