Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spis treści: Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Nie siedź za długo!!! Nie siedź za długo!!! Nie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spis treści: Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Nie siedź za długo!!! Nie siedź za długo!!! Nie."— Zapis prezentacji:

1

2 Spis treści: Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Nie siedź za długo!!! Nie siedź za długo!!! Nie siedź za długo!!! Nie siedź za długo!!! Dobrze siedź!!! Dobrze siedź!!! Dobrze siedź!!! Dobrze siedź!!! Nie ukrywaj się!!! Nie ukrywaj się!!! Nie ukrywaj się!!! Nie ukrywaj się!!! Nie zmieniaj miejsca!!! Nie zmieniaj miejsca!!! Nie zmieniaj miejsca!!! Nie zmieniaj miejsca!!! Nie sam!!! Nie sam!!! Nie sam!!! Nie sam!!! Podpowiedź!!! Podpowiedź!!! Podpowiedź!!! Nie wymyślaj!!! Nie wymyślaj!!! Nie wymyślaj!!! Nie wymyślaj!!! Chowaj pliki!!! Chowaj pliki!!! Chowaj pliki!!! Chowaj pliki!!! Nie jedz, nie pij!!! Nie jedz, nie pij!!! Nie jedz, nie pij!!! Nie jedz, nie pij!!!

3 Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj! Najpierw odrób lekcje, potem się baw przy komputerze! Pamiętaj! Najpierw odrób lekcje, potem się baw przy komputerze!

4 Nie siedź za długo!!! Pamiętaj! Nie siedź przy komputerze dłużej niż godzinę dziennie!!! Pamiętaj! Nie siedź przy komputerze dłużej niż godzinę dziennie!!!

5 Dobrze siedź!!! Pamiętaj! Dobrze siedź przed komputerem! Pamiętaj! Dobrze siedź przed komputerem!

6 Nie ukrywaj się!!! Pamiętaj! W pracowni komputerowej bądź pod nadzorem nauczyciela! Pamiętaj! W pracowni komputerowej bądź pod nadzorem nauczyciela!

7 Nie zmieniaj miejsca!!! Pamiętaj! W pracowni komputerowej siedź na wcześniej ustalonych miejscach! Pamiętaj! W pracowni komputerowej siedź na wcześniej ustalonych miejscach! Basia

8 Nie sam!!! Pamiętaj! W pracowni komputerowej nie włączaj komputera bez pozwolenia nauczyciela! Pamiętaj! W pracowni komputerowej nie włączaj komputera bez pozwolenia nauczyciela!

9 Podpowiedź!!! Komputer włączaj tak. Komputer włączaj tak.

10 Nie wymyślaj!!! Pamiętaj! W trakcie zajęć wykonywaj polecenia wg wzkazówek nauczyciela Pamiętaj! W trakcie zajęć wykonywaj polecenia wg wzkazówek nauczyciela

11 Chowaj pliki!!! Pamiętaj! Swoje pliki chowaj w swoim folderze! Pamiętaj! Swoje pliki chowaj w swoim folderze!

12 Nie jedz, nie pij!!! Pamiętaj! W pracowni nie jedz ani nie pij! Pamiętaj! W pracowni nie jedz ani nie pij!


Pobierz ppt "Spis treści: Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Pamiętaj o lekcjach!!! Nie siedź za długo!!! Nie siedź za długo!!! Nie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google