Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

REGULAMIN PRACOWNI KOMPUTEROWEJ. 1. W pracowni komputerowej mogą przebywać tylko ci uczniowie, którzy mają w danym czasie zajęcia z informatyki zgodnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "REGULAMIN PRACOWNI KOMPUTEROWEJ. 1. W pracowni komputerowej mogą przebywać tylko ci uczniowie, którzy mają w danym czasie zajęcia z informatyki zgodnie."— Zapis prezentacji:

1 REGULAMIN PRACOWNI KOMPUTEROWEJ

2 1. W pracowni komputerowej mogą przebywać tylko ci uczniowie, którzy mają w danym czasie zajęcia z informatyki zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć. 2. Do pracowni komputerowej należy wchodzić pojedynczo i powoli. 3. Uczeń w pracowni komputerowej zajmuje ściśle przydzielone mu miejsce przy komputerze. 4. Uczeń ma obowiązek dbać o zajmowane przez siebie miejsce i nie powinien go zmieniać. 5.Uczeń wykonuje polecenia nauczyciela.

3 6. W czasie zajęć w pracowni komputerowej zabrania się: a)opuszczania swego miejsca pracy b)wstawania c)rozmów d)jakiegokolwiek przeszkadzania innym użytkownikom komputerów e)samowolnego włączania i wyłączania komputerów f)jakichkolwiek zmian w systemie operacyjnym, sieci i oprogramowaniu g)instalowania jakiegokolwiek oprogramowania h)samowolnego używania dyskietek i CD-romu

4 i)samowolnego korzystania z usług internetowych j)samowolnego uruchamiania programów i aplikacji k)samowolnego usuwania oprogramowania oraz operacji na plikach l)spożywania posiłków, picia napojów i żucia gumy. 7. Uczeń powinien powiadomić natychmiast nauczyciela o: a)wszelkich usterkach i uszkodzeniach b)nieprawidłowościach w działaniu systemu operacyjnego i oprogramowania

5 8. Uczeń ma obowiązek szanować meble, sprzęt i pomoce dydaktyczne. 9. Rodzice ucznia (lub prawni opiekunowie), który celowo zniszczy lub uszkodzi jakikolwiek sprzęt komputerowy ponoszą koszty jego naprawy lub wymiany.


Pobierz ppt "REGULAMIN PRACOWNI KOMPUTEROWEJ. 1. W pracowni komputerowej mogą przebywać tylko ci uczniowie, którzy mają w danym czasie zajęcia z informatyki zgodnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google