Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Twarz prawdę Ci powie. Tru Face™  .

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Twarz prawdę Ci powie. Tru Face™  ."— Zapis prezentacji:

1 Twarz prawdę Ci powie. Tru Face™

2 Fakty Twoja skóra to Twoja ochrona Skóra to największy narząd ciała.
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Fakty Twoja skóra to Twoja ochrona Skóra to największy narząd ciała. Pełni funkcję powłoki ochronnej, która oddziela ciało od środowiska, a zarazem łączy je z nim.

3 Fakty Twoja skóra to Twoja ochrona Skóra składa się z trzech warstw:
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Fakty warstwa rogowa Twoja skóra to Twoja ochrona Skóra składa się z trzech warstw: Naskórek Skóra właściwa Tkanka podskórna naskórek skóra właściwa

4 Fakty Twoja skóra pracuje bez przerwy
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Fakty Twoja skóra pracuje bez przerwy Naskórek stanowi zewnętrzną warstwę skóry. W warstwie podstawowej naskórka powstają nowe komórki. W trakcie dojrzewania komórki przemieszczają się w kierunku powierzchni skóry czyli warstwy rogowej. Następnie komórki naskórka ulegają złuszczeniu. warstwa rogowa warstwa podstawowa

5 Fakty Ten proces odbywa się bez przerwy.
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Fakty Ten proces odbywa się bez przerwy. W ciągu OKOŁO 28 dni następuje całkowite odnowienie naskórka. warstwa rogowa warstwa podstawowa

6 Fakty Skóra właściwa to warstwa stanowiąca podporę skóry.
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Fakty Skóra właściwa to warstwa stanowiąca podporę skóry. W skórze właściwej znajdują się fibroblasty. Komórki te odpowiadają za wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny. fibroblasty włókna kolagenu i elastyny

7 Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku
Fakty Włókna kolagenowe tworzą stukturę siatkową, dzięki której skóra zachowuje jędrność. Elastyna odpowiada za gładkość i elastyczność skóry. fibroblasty włókna kolagenu i elastyny

8 Fakty Z wiekiem zaczynają pojawiać się zmarszczki. Jak to się dzieje?
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Fakty Z wiekiem zaczynają pojawiać się zmarszczki. Jak to się dzieje? Z wiekiem proces odnowy naskórka ulega naturalnemu spowolnieniu. Zmniejsza się produkcja włókien kolagenu i elastyny, a struktura ich sieci ulega osłabieniu.

9 Fakty Z wiekiem zaczynają pojawiać się zmarszczki. Jak to się dzieje?
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Fakty Z wiekiem zaczynają pojawiać się zmarszczki. Jak to się dzieje? Skóra właściwa traci jędrność i elastyczność. Skóra traci zdolność do zatrzymywania wilgoci. Skóra staje się cieńsza, bardziej sucha, a na jej powierzchni powstają szczeliny o różnej głębokości. W ten sposób pojawiają się zmarszczki.

10 Fakty Każdy wiek ma swoje zmarszczki:
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Fakty Każdy wiek ma swoje zmarszczki: Drobne zmarszczki, które pojawiają się po 20. roku życia, po pięćdziesiątce stają się głębokimi bruzdami.

11 Skóra dwudziestolatek
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Skóra dwudziestolatek Czasami widoczne są pionowe zmarszczki na czole oraz między brwiami. Drobne zmarszczki wokół oczu są prawie niedostrzegalne.

12 Skóra trzydziestolatek
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Skóra trzydziestolatek Spowalnia się proces odnowy naskórka. Zaczyna obniżać się poziom wilgoci w skórze. Skóra staje się bardziej wrażliwa. Zaczynają pojawiać się umiarkowane zmarszczki.

13 Skóra czterdziestolatek
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Skóra czterdziestolatek Pojawiają się głębsze zmarszczki i bruzdy. Skóra staje się sucha i traci elastyczność. Bardziej widoczne stają się kurze łapki, zmarszczki mimiczne, drobne zmarszczki wokół ust, zmarszczki na linii brwi oraz bruzdy od nosa do warg.

14 Skóra pięćdziesięciolatek
Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku Skóra pięćdziesięciolatek To wiek, w którym większość kobiet przechodzi menopauzę, a zmiany hormonalne przyśpieszają proces starzenia się skóry. Skóra cierpi na poważny niedobór wilgoci i traci jędrność. Drobne zmarszczki, które zaczęły pojawiać się w wieku dwudziestu kilku lat, po pięćdziesiątce często stają się głębokimi bruzdami.

15 Fizjologia skóry  Proces starzenia się  Zmarszczki w różnym wieku
Fakty W roku 2001 konsumenci na całym świecie wydali łącznie około 40 miliardów dolarów na produkty przeciwdziałające procesowi starzenia. Twoja skóra świadczy o tym, jak o siebie dbasz.

16 Czynniki przyśpieszające proces starzenia się
Czynniki mechaniczne  Czynniki środowiskowe Czynniki przyśpieszające proces starzenia się Na tempo starzenia się skóry wpływają dwa rodzaje czynników: Czynniki mechaniczne, do których należą zachowania sprzyjające powstawaniu zmarszczek. Czynniki środowiskowe, m.in. codzienne narażenie skóry na promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia lub dym papierosowy.

17 Czynniki mechaniczne  Czynniki środowiskowe
„Zarówno dla 20-, jak i 50-latki rozpoznanie zachowań sprzyjających powstawaniu zmarszczek to pierwszy krok do zwalczania oznak starzenia się oraz zachowania młodego wyglądu.” Dr nauk med. Jeannette Graf, dermatolog kliniczny i pracownik naukowy, członkini Komisji Doradczej Nu Skin.

18 Zachowania sprzyjające powstawaniu zmarszczek
Czynniki mechaniczne  Czynniki środowiskowe Zachowania sprzyjające powstawaniu zmarszczek Charakterystyczne ruchy mięśni powtarzane dzień za dniem, rok za rokiem: Mrużenie oczu lub uśmiechanie się Marszczenie brwi Częste marszczenie czoła lub zaciskanie ust Pozycja „myśliciela”

19 Zachowania sprzyjające powstawaniu zmarszczek
Czynniki mechaniczne  Czynniki środowiskowe Zachowania sprzyjające powstawaniu zmarszczek Sypianie na boku lub na brzuchu Mycie gorącą wodą Wahania wagi Niewłaściwe odżywianie i brak snu Palenie

20 Wpływ środowiska Negatywne czynniki zewnętrzne uszkadzają skórę
Czynniki mechaniczne  Czynniki środowiskowe Wpływ środowiska Negatywne czynniki zewnętrzne uszkadzają skórę i przyśpieszają powstawanie oznak starzenia się. Czynniki niekorzystne dla skóry: Promieniowanie słoneczne Zanieczyszczenia i dym papierosowy Gorące lub zimne suche powietrze

21 Zachowaj prawdziwe piękno swojej twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Zachowaj prawdziwe piękno swojej twarzy Nu Skin® oferuje zaawansowany preparat do pielęgnacji skóry, który chroni przed negatywnymi czynnikami mechanicznymi i środowiskowymi oraz przeciwdziała procesowi starzenia się skóry.

22 Zachowaj prawdziwe piękno swojej twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Zachowaj prawdziwe piękno swojej twarzy Od najwcześniejszych drobnych zmarszczek do najgłębszych bruzd. Tru Face Skin Perfecting Gel – żel wygładzający do twarzy, zwalcza drobne zmarszczki oraz przywraca skórze promienny wygląd Tru Face Line Corrector – żel redukujący zmarszczki, wygładza umiarkowane i głębokie zmarszczki w okolicy ust, oczu i czoła.

23 Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy 30 ml Kod:

24 Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy Rezultaty: Zwalcza nawet najwcześniejsze oznaki starzenia się Chroni skórę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, np. przed promieniowaniem słonecznym Pomaga zachować jasny koloryt skóry

25 Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy Rezultaty: Minimalizuje powstawanie drobnych zmarszczek Przywraca skórze promienny wygląd Zalecany dla wszystkich grup wiekowych oraz wszystkich rodzajów skóry, a szczególnie zaś dla dwudziesto- i trzydziestolatek.

26 Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy Moc składników Tru Face Kelpadelia Algi morskie z wód antarktycznych, które chronią struktury włókien kolagenu i elastyny

27 Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy Jak to działa? Kelpadelia Kelpadelia działa jako czynnik chroniący przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego. Pod wpływem promieniowania słonecznego w skórze rozpoczyna się produkcja enzymu o nazwie mmp-3. Enzym mmp-3 uszkadza włókna kolagenu, osłabiając strukturę siatki kolagenowej.

28 Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy Jak to działa? Kelpadelia Kelpadelia hamuje działanie enzymu mmp-3, chroniąc w ten sposób włókna kolagenowe.

29 Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy Moc składników Tru Face Kelpadelia Zmniejsza widoczność wczesnych oznak starzenia się skóry: drobnych zmarszczek i kurzych łapek Pomaga zachować gładkość i jasny koloryt skóry Kelpadelia zapewnia podobne rezultaty co retinol, nie wywołując przy tym światłoczułości.

30 Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy Moc składników Tru Face Dzięki zastosowaniu technologii ciekłych kryształów witamina A jest uwalniana i wchłaniana stopniowo. Krystaliczną spiralę tworzą estry cholesterolu, które w naturalny sposób nawilżają skórę. Witamina A (palmitynian retinylu) chroni przed wolnymi rodnikami.

31 Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy Moc składników Tru Face Sól PCA zatrzymuje wilgoć w skórze, poprawiając jej jędrność i gładkość. Miłorząb japoński sprzyja zachowaniu świetlistego wyglądu skóry Wyciągi z zielonej herbaty oraz bylicy pospolitej mają właściwości kojące i łagodzące

32 Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia
Stosować codziennie rano i wieczorem po użyciu emulsji oczyszczającej, toniku oraz żelu redukującego zmarszczki Tru Face™ Line Corrector. Nacisnąć trzy razy i nanieść na twarz i szyję, masując w górę i w dół.

33 Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia
Omijać okolice powiek, unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Następnie zastosować dowolny krem nawilżający Nu Skin.

34 Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki 30 ml Kod:

35 Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki Rezultaty: Działanie ukierunkowane na spłycenie głębokich zmarszczek wokół oczu, ust i na czole. Zwalcza skutki starzenia się skóry spowodowanego przez czynniki mechaniczne.

36 Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki Rezultaty: Rewolucyjna, opatentowana technologia oparta na peptydach pro-kolagenowych, które spłycają umiarkowane oraz głębokie zmarszczki.

37 Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki Rezultaty: Łagodny i bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry. Zalecany zwłaszcza dla 30-, 40- i 50-latek. Żel można stosować w połączeniu z innymi produktami Nu Skin do pielęgnacji skóry.

38 Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki Moc składników Tru Face: Peptydy pro-kolagenowe (Palmitoyl-Pentapeptide 3) przeciwdziałają procesowi starzenia się skóry, stymulując komórki wytwarzające kolagen (fibroblasty). W rezultacie zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra staje się bardziej jędrna i odzyskuje młodszy wygląd.

39 Peptydy pro-kolagenowe
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Peptydy pro-kolagenowe Jak to działa? Peptydy pełnią rolę narzędzi komunikacji między komórkami naszego ciała. Tak jak klucz uruchamia silnik samochodu, tak peptydy wysyłają sygnały do komórek fibroblastów, które uruchamiają produkcję kolagenu.

40 Peptydy pro-kolagenowe
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Peptydy pro-kolagenowe Jak to działa? Peptydy są małe i skóra z łatwością je wchłania. Nałożone na skórę peptydy przemieszczają się z warstwy naskórka do skóry właściwej, gdzie znajdują się fibroblasty.

41 Peptydy pro-kolagenowe
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Peptydy pro-kolagenowe Jak to działa? Fibroblasty otrzymują od peptydów sygnał do uruchomienia produkcji kolagenu. Struktura włókien kolagenowych wzmacnia i ujędrnia skórę. Skóra właściwa rozszerza się, unosząc warstwę naskórka i tym samym spłycając zmarszczki.

42 Peptydy pro-kolagenowe
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Peptydy pro-kolagenowe Jak to działa? Fibroblasty otrzymują od peptydów sygnał do uruchomienia produkcji kolagenu. Struktura włókien kolagenowych wzmacnia i ujędrnia skórę. Skóra właściwa rozszerza się, unosząc warstwę naskórka i tym samym spłycając zmarszczki.

43 Wyniki badań klinicznych
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Wyniki badań klinicznych Technologie oparte na wykorzystaniu peptydów cieszą się coraz większą popularnością w przemyśle kosmetycznym ze względu na wyspecjalizowane działanie tych cząsteczek.

44 Wyniki badań klinicznych
Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia Wyniki badań klinicznych Badania kliniczne wykazały, że po 12 tygodniach stosowania żelu redukującego zmarszczki Tru Face™ Line Corrector nastąpiło znaczne wygładzenie zmarszczek u 91% z 42 badanych. Badania kliniczne dowiodły również, że w ciągu kolejnych 6 miesięcy następuje dalsza poprawa stanu skóry. Przed Po

45 Rezultaty  Moc składników  Sposób użycia
Stosować rano i wieczorem po użyciu emulsji oczyszczającej i toniku. Nanieś niewielką ilość żelu na głębokie zmarszczki w okolicy oczu, ust i czoła. Następnie zastosuj żel wygładzający Tru Face™ Skin Perfecting Gel oraz dowolny krem nawilżający Nu Skin.

46 Twarz prawdę Ci powie Twoja skóra świadczy o tym, jak o siebie dbasz.
Tru Face™ Skin Perfecting Gel Żel wygładzający do twarzy 30 ml Kod Tru Face™ Line Corrector Żel redukujący zmarszczki 30 ml Kod


Pobierz ppt "Twarz prawdę Ci powie. Tru Face™  ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google