Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NOWA STRATEGIA ZACHOWANIA ZDROWIA I PRZEDŁUŻENIA MŁODOŚCI

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NOWA STRATEGIA ZACHOWANIA ZDROWIA I PRZEDŁUŻENIA MŁODOŚCI"— Zapis prezentacji:

1

2 NOWA STRATEGIA ZACHOWANIA ZDROWIA I PRZEDŁUŻENIA MŁODOŚCI

3 Jaka część ciała jest najważniejsza w naszym życiu ?
TWARZ codzienny makijaż, wizyty u kosmetyczki, ostrzykiwanie twarzy, operacje plastyczne,

4 Czego najbardziej obawiamy się w swoim życiu?
STAROŚCI Takiej, że będziemy zależni od kogoś.

5 Jaka jest przyczyna starzenia się naszego organizmu ?
Białko – klej naszego organizmu

6 PRODUKT JAKI POJAWIA SIĘ RAZ NA PÓŁWIECZE…
Kolagen Naturalny INVENTIA Q5-28 PRODUKT JAKI POJAWIA SIĘ RAZ NA PÓŁWIECZE…

7 Czym jest kolagen? Słowo kolagen wywodzi się z języka greckiego: cola - klej oraz genno - rodzic. "Klejorodny" - określenie to oddaje funkcje kolagenu Jest on białkiem, które "klei", "spaja" elementy komórkowe w naszym organizmie.

8 Kolagen stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego i 70% masy białek skóry. Jest odpowiedzialny za:  sprężystość, jędrność, właściwe nawilżenie skóry oraz ciągłą odnowę jej komórek. Kolagen jest głównym składnikiem włóknistym skóry, ścięgien, chrząstek, zębów i naczyń. Występuje on w całym ciele człowieka służąc jako: substancja spajająca komórki.

9 Budowa Kolagenu Naturalnego
aminokwas struktura dwurzędowa kolagen trzeciorzędowy fibryl włókno wiązka włókien

10 Najważniejsze z nich to:
Budowa Kolagenu c.d. Zbudowany  jest z długich, spiralnych łańcuchów peptydowych, w których występuje 20 aminokwasów. Najważniejsze z nich to: prolina, glicyna, hydroksyprolina lizyna hydroksylizyna.

11 Kolagen Naturalny wytwarzany jest w trzech stopniach czystości:
Rodzaje Kolagenu Inventi Kolagen Naturalny wytwarzany jest w trzech stopniach czystości: platinum silver graphite

12 Sposób używania: Nanieść niewielką ilość żelu na umytą oczyszczoną i wilgotną skórę, lekko wklepać go opuszkami palców. W ciągu kilku minut preparat wchłania się niemal całkowicie. Po wchłonięciu się kolagenu, można nanieść zwykle stosowany krem lub balsam.

13 Działanie Kolagenu Naturalnego
pobudza fibroblasty i hondrocyty do produkcji kolagenu własnego, zasila skórę w aminokwasy i peptydy, silnie nawilża naskórek,

14 Działanie Kolagen Naturalny
JEST TO: PIERWSZY W HISTORI KOSMETOLOGI PREPARAT UDERZAJĄCY W PRZYCZYNĘ, NIE ZAŚ W SKUTKI MARSZCZENIA SIĘ SKÓRY. SKÓRA STARZEJE SIĘ OD MOMENTU, W KTÓRYM FIBROBLASTY WYTWARZAJĄ MNIEJ KOLAGENU NIŻ ULEGA DEGRADACJI

15 Efekty stosowania Kolagenu Naturalnego:
spowalnia procesy starzenia się skóry, wygładza zmarszczki i eliminuje przebarwienia wspomaga leczenie trądziku, zmiękcza brzegi starych blizn i likwiduje świeże, likwiduje skutki otarć, oparzeń i stłuczeń, doskonale ujędrnia biust, zapobiega rozstępom wspomaga leczenie skóry alergicznej, nakładany na powieki poprawia wzrok, idealny balsam po goleniu i depilacji.

16 Efekty stosowania Kolagenu Naturalnego cd:
natychmiast likwiduje skutki: ukąszeń, skaleczeń, odmrożeń, zaczątków odleżyn, leczy skutecznie większość chorób paznokci i włosów, zmiany troficzne, łysienie plackowate, pomaga przy: zmianach zapalnych skóry, grzybicy pochwy, paradontozie, łuszczycy, żylakach, katarze, poprawia krążenie żylne i tętnicze, koi bóle kostne, stawowe, reumatyczne, wspomaga leczenie dyskopatii kręgosłupa.

17 Dyskopatia Kręgosłupa
Pomiędzy kręgami znajdują się dyski międzykręgowe. Składają się one z kolagenowych włóknistych pierścieni, które zamykają w sobie galaretowate jądro.

18 Bóle stawowe - kolana Zjawisko zużywania się, zaczyna się z warstwy chrzęstnej. Na skutek złego smarowania, tarcie między chropowatymi powierzchniami stawów nasila się i chrząstka staje się cieńsza, aż do jej starcia się.

19 chorobach nerek (dializowanych),
Przeciwwskazania: dieta niskobiałkowa w ciężkich chorobach nerek (dializowanych), chemioterapia, radioterapia, 4-8 miesiąc ciąży ( tylko z przyczyn prawnych)

20 Dlaczego Kolagen jest tak skuteczny?
Jest biologicznie aktywny oraz ma taką samą budowę jak kolagen ludzki. Organizm człowieka traktuje kolagen rybi jako element przyjazny a nie ciało obce. Kolagen rybi doskonale wbudowuje się w skórę ludzką powodując uzupełnienie braków oraz pobudza nasze rodzime komórki do produkcji tegoż białka.

21 ELIKSIR ZDROWIA , MŁODOŚCI I URODY
Kolagen Naturalny Dzięki swoim właściwościom jako pierwszy jest w stanie opóźnić procesy starzenia się skóry. T O P O L S K I ELIKSIR ZDROWIA , MŁODOŚCI I URODY Podawany w sposób nieinwazyjny, jako serum i koncentrat, przeciwdziała procesom degeneracyjnym zachodzącym w skórze.

22 A niechaj narodowie wżdy postronni znają, Iż Polacy nie gęsi, iż swój kolagen mają!

23 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ

24 Zbigniew Liss Kom


Pobierz ppt "NOWA STRATEGIA ZACHOWANIA ZDROWIA I PRZEDŁUŻENIA MŁODOŚCI"

Podobne prezentacje


Reklamy Google