Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia św. Filipa Nereusza rok 2008.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia św. Filipa Nereusza rok 2008."— Zapis prezentacji:

1 Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia św. Filipa Nereusza rok 2008

2 ... Kluby Młodzieżowe to miejsce gdzie młodzi ludzie wiele otrzymują. Nie poprzestają jednak na braniu i dzielą się tym co dostali, wykorzystując swoje talenty i doświadczenie nabyte w klubie na rzecz innych, często słabszych, młodszych od siebie, chorych..

3 Bal dla malucha Klubowicze zorganizowali bal karnawałowy dla 60 maluchów z dwóch świetlic socjoterapeutycznych w Rudzie Śląskiej. To pierwsze i bardzo udane doświadczenie współpracy młodzieży z dziećmi.

4 Wielkanoc Dwudziestu pięciu chorych i samotnych mieszkańców Bykowiny odwiedziła młodzież ze świątecznymi podarunkami. Udało się zrobić coś dobrego na święta.

5 Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa 400 dzieci z rudzkich placówek opiekuńczo – wychowawczych przez kilka godzin uczestniczyło w rozgrywkach sportowych organizowanych przez klubowiczów. My umiemy bawić się fair play !

6 Dzień Otwarty dla szóstoklasistów Chcesz się rozwijać? Przyjdź do nas. Była to profesjonalnie przygotowana przez młodzież akcja promująca wśród szóstoklasistów.

7 Dzień Dziecka Młodzież znów mogła zrobić coś dla dzieci – i to tych najbardziej potrzebujących. We współpracy z zespołem charytatywnym parafii NSPJ w Bykowinie zorganizowała plenerową imprezę dla ok. 50 dzieci z dzielnicy a także imprezę dla dzieci z Domu Dziecka w Bytomiu.

8 Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci z rudzkich placówek opiekuńczo wychowawczych Kolejna impreza sportowa zorganizowana dla młodszych zaplanowana, zorganizowana i przeprowadzona przez klubowiczów w Rudzie.

9 Międzyświetlicowy Turniej Piłki Halowej Był on kontynuacją Olimpiady Sportowej przygotowanej przez Klubowiczów w maju. O puchar walczyły wszystkie świetlice środowiskowe i socjoterapeutyczne z terenu naszego miasta.

10 Dbamy o zaniedbane groby Co roku przed Dniem Wszystkich Świętych Klubowicze wyszukują najbardziej zaniedbane groby na rudzkich cmentarzach. Następnie czyszczą je, składają kwiaty i zapalają znicze.

11 Jesienny Koncert Poetycki Już po raz trzeci młodzież z zaprzyjaźnionymi muzykami zaprosiła nas w podróż do krainy dźwięku, obrazu i słowa.

12 Klubowicze - wolontariusze Gra terenowa na wycieczce w Wiśle Głębce, gdzie integrowało się 50 dzieci z dwóch świetlic socjoterapeutycznych, okazała się strzałem w 10 – tkę.

13 Podaj dalej To wszystko, czego młodzi ludzie nauczyli się jako klubowicze, wykorzystują w kontakcie z dziećmi jako wolontariusze w świetlicach. Tacy starsi, dobrzy koledzy...

14 Akcje świąteczne: Mikołaj dociera do wszystkich Klubowiczom udało się sprawić radość: dzieciom z grupy profilaktyczno – rozwojowej w Rudzie podopiecznym z Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Halembie chorym w Hospicjum domowym im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej podopiecznym Domu Samotnej Matki w Rudzie, Ośrodka Adaptacyjnego dla Dzieci Niepełnosprawnych w Bykowinie i Ośrodka NSPJ w Halembie

15 ... Klub to dla mnie bardzo nietypowe miejsce, w którym mogę rozwijać siebie i swoje pasje, uczyć się, a przede wszystkim czuć się potrzebna... Kitka – klubowiczka... Klub to dla mnie bardzo nietypowe miejsce, w którym mogę rozwijać siebie i swoje pasje, uczyć się, a przede wszystkim czuć się potrzebna... Kitka – klubowiczka


Pobierz ppt "Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia św. Filipa Nereusza rok 2008."

Podobne prezentacje


Reklamy Google