Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

EKOMONITOR Nowoczesny system monitoringu i zdalnego sterowania obiektami gospodarki wodno-ściekowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "EKOMONITOR Nowoczesny system monitoringu i zdalnego sterowania obiektami gospodarki wodno-ściekowej."— Zapis prezentacji:

1 EKOMONITOR Nowoczesny system monitoringu i zdalnego sterowania obiektami gospodarki wodno-ściekowej

2 Mamy przyjemność poinformować Państwa, że firma EkoWodrol Spółka z o.o. otrzymała Medal Europejski za system monitoringu System monitoringu został nagrodzony Medalem Pomorski Produkt Roku 2006.

3 Najważniejsze cechy EKOMONITORA: System otwarty, Nie tylko bierny monitoring – także sterowanie obiektami na odległość, Możliwość podłączenia obiektów różnego rodzaju, Możliwość utworzenia wielu równoległych stanowisk operatorskich, Możliwość utworzenia wirtualnego centrum monitoringu w internecie, System EKOMONITOR jako jedyny na rynku może być zintegrowany z komputerowymi systemami zarządzania przedsiębiorstwem wodociągowym, System EKOMONITOR umożliwia transmisje danych poprzez GPRS, drogą radiową lub po kablu.

4

5 Na ekranie widzimy mapę z zaznaczonymi obiektami. Po najechaniu kursorem myszy na obiekt. Witamy w systemie EkoMonitor.

6 Widzimy podstawowe parametry przepompowni. Kliknij na obiekt.

7 Na ekranie widzimy panel sterowania przepompownią. Aktualny poziom ścieków. Poziomy które możemy ustawiać z dowolnego miejsca. Lampki sygnalizujące alarm na obiekcie. Przyciski za pomocą których możemy: włączyć, wyłączyć lub zablokować pompę z dowolnego miejsca. Informacje o aktualnym stanie pompy. Przyciski służące do sterowania syg. alarmową na obiekcie. Wykresy przedstawiające poziom ścieków i cykle pracy pomp. Chcąc edytować wykres klikamy na niego. Kliknij na analiza.

8 Na ekranie widzimy analizę danych przepompowni. Kliknij na Tabela.

9 Kliknij na Podsumowanie.

10 Kliknij na Wyjście.

11 Kliknij na Metryka.

12 Na ekranie widzimy parametry przepompowni. Kliknij na Mapa.

13 Kliknij na Koniec.


Pobierz ppt "EKOMONITOR Nowoczesny system monitoringu i zdalnego sterowania obiektami gospodarki wodno-ściekowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google