Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

E-learning? Prosta sprawa!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "E-learning? Prosta sprawa!"— Zapis prezentacji:

1 E-learning? Prosta sprawa!
Prezentacja platformy

2 O platformie Platforma e-learningowa Edustacji jest przeznaczona do zarządzania szkoleniami i egzaminowania uczestników. Użytkownicy (także trenerzy) mają do niej dostęp poprzez przeglądarkę internetową (np. Internet Explorer 6, FireFox).

3 Funkcjonalności Platforma posiada szereg funkcjonalności, które pozwalają trenerowi na: przygotowanie interaktywnego szkolenia komunikację z uczestnikami kontrolę postępów w nauce

4 1. KOMUNIKACJA Forum Czat Poczta Ogłoszenia Video Kalendarz

5 Forum Forum szkolenia – dostępne i widoczne tylko dla uczestników konkretnego szkolenia Forum publiczne – dostępne na stronie głównej, każdy z dostępem do platformy może się na nim wypowiedzieć

6 Forum na szkoleniu

7 Czat Forma komunikacji synchronicznej.
Wywoływany na życzenie uczestnika i powiązany z konkretnym szkoleniem (możliwość podziału na pokoje).

8 Czat

9 Poczta Wewnętrzny system, który działa jak klasyczna poczta internetowa. Najważniejsze narzędzie komunikacji z trenerem. Możliwość wysyłania wiadomości jednocześnie na prywatną skrzynkę poza platformą (to co ktoś wysyła do ciebie na platformę, będzie przychodzić też na zwykłą pocztę!!)

10 Poczta

11 Ogłoszenia Jednostronna forma komunikacji między nauczycielem a uczniami. Przypisane do konkretnego szkolenia. Obok poczty najbardziej widoczny element komunikacji (powiadomienia o nowych ogłoszeniach)

12 Video Forma komunikacji jednostronnej, gdzie jedna osoba jest nagrywana a reszta ją ogląda i słucha (live). Filmy można nagrywać do późniejszego odtwarzania.

13 Kalendarz Pozwala powiadamiać i przypominać o wydarzeniach w danym dniu i o konkretnej godzinie. Wydarzenia: - publiczne - szkoleniowe (wprowadza je trener) - prywatne

14 Kalendarz - rok

15 Kalendarz - dzień

16 2. ZARZĄDZANIE UCZESTNIKAMI
Trener może zarządzać uczestnikami wykorzystując wszystkie dostępne na platformie narzędzia komunikacji. Dodatkowa opcja to: GRUPOWANIE

17 Widok panelu nauczyciela

18 Grupowanie Grupy szkoleń (np. tematyczne)
Grupy użytkowników (można im przypisywać szkolenia) Grupy uczestników (wew. szkolenia)

19 Grupa szkoleń

20 Lista uczestników

21 Grupowanie użytkowników

22 Tworzenie szkoleń - film

23 to zintegrowany z platformą system zarządzania:
Czym jest LearnWay? to zintegrowany z platformą system zarządzania: Uczestnikami Komunikacją Szkoleniami Szkolenia powstają bezpośrednio na platformie. Nie potrzeba dodatkowych programów, a zapisane zmiany są od razu widoczne na stronie szkolenia.

24 Dzierżawa Oznacza, że Klient nie musi kupować praw majątkowych ani jednorazowej licencji po to, by móc korzystać z oprogramowania: 0 kosztów inwestycyjnych 0 kosztów administracyjnych Firma koncentruje się na tym na czym się zna – na szkoleniach!

25 Dziękuję za uwagę Joanna Schmidt


Pobierz ppt "E-learning? Prosta sprawa!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google