Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Organizm jako statek kosmiczny

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Organizm jako statek kosmiczny"— Zapis prezentacji:

1 Organizm jako statek kosmiczny
lub jak otrzymać od niego „Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz” Organizm Człowieka Rozumnego jest UNIWERSALNYM SUSTEMEM OCHRONNYM. Możemy nawet skonstatować, że Organizm Człowieka Rozumnego – to system idealnej ochrony, i, wraz z tym, Organizm Człowieka Rozumnego jest idealnie chronionym systemem zapewniającym ochronę Wewnętrznego przed niezaprogramowanym przeniknięciem jakichkolwiek czynników z zewnątrz.

2 Nauka sensfiziologika w swoich badaniach dowodzi:
Nasz Organizm składa się w 80% z wody. I ma w sobie, jako w substancji wodnej, wszelkie możliwe mechanizmy potrzebne do zachowania swojej ciałości: chemicznej, fizycznej oraz fizjologicznej – łącznie z temperaturą 36,6, ciśnieniem 120/80, składem chemicznym krwi i tak dalej – tak zwaną Homeostazą. Twój Organizm ciągle reaguje na zmienne, a dlatego agresywne, w stosunku do stabilności wewnętrznej, czynniki środowiska zewnętrznego. Reaguje także na nienormatywne działania “swojego człowieka”, który go gwałci za pomocą zbędnego jedzenia, leków, diet, gimnastyki, masaży, saun i tp. Aby przeżyć, Twój Organizm przegrupowuje związki i procesy wewnętrzne. A w tym celu wymaga niekiedy pewnych materiałów rozchodowych: wody, pierwiastków i związków chemicznych, które traci na wydzielanie potu oraz zamianę warstwy ochronnej skóry. Nauka sensfiziologika w swoich badaniach dowodzi: skóra Człowieka Rozumnego jest analogiem obszycia obudowy – “skóry” – statku kosmicznego…

3 To jest maszynka do przerabiania odpadków
Dla funkcjonowania Twojego Organizmu tych materiałów rozchodowych potrzeba wcale nie tak dużo! Jeśli prześledzimy procesy strat fizjologicznych oraz ich ilość, to stwierdzimy fakt – że Organizm, kiedy zaczynasz jeść lub pić, potrzebuje niewielkiej ilości jedzenia lub plynów, aby się nasycić. On, biedak, gwałcony przez przyzwyczajenia i “rytuały” człowieka – takie jak obiad, kolacja, śniadanie, święta, obżarstwo z mnóstwem smakołyków (aby “więcej zjeść” i aby “więcej wlazło”) – musi wszystko WRZUCONE DO WEWNĄTRZ przerabiać i wyrzucać… jak niepotrzebne odpady! To jest maszynka do przerabiania odpadków kuchennych – idealna ilustracja tego, co dzieje się ze zbędnym jedzeniem w Organizmie.

4 MASZ, COŚ CI PRZYWIOZŁEM! CZY NAPRAWDĘ TEGO POTRZEBUJĘ?
Faktycznie Organizm Człowieka Rozumnego – jak ograniczona przez skórę Forma Projektowa ciała (Ciało Realizacji Człowieka Rozumnego) – jest w atmosferze czymś na kształt samodostatecznej stacji kosmicznej. Potrzebując od czasu do czasu (a nie tak, jak Ci wpajano od dzieciństwa, że regularnie) pewnych materiałów rozchodowych, daje on dla ciala informację o istniejących potrzebach i oczekuje na przybycie TYLKO TEGO, czego potrzebuje do ich zaspokojenia. MASZ, COŚ CI PRZYWIOZŁEM! ZARAZ ZOBACZYMY! CZY NAPRAWDĘ TEGO POTRZEBUJĘ?

5 NIEBEZPIECZEŃSTWO!!! JEDZENIE-PICIE STACJA KOSMICZNA (ORGANIZM)
I taki sposób “odbioru ładunku” przez Organizm, odbywa się analogicznie do odbioru ładunku “z Ziemi”, przywiezionego przez statek ciężarowy do stacji kosmicznej – drogą połączenia і otwarcia “włazu ładunkowego” (w wypadku człowieka – otwarcia ust podczas jedzenia i picia). Dlatego właśnie ten proces – proces OTWARCIA ORGANIZMU DLA PSZYJMOWANIA JEDZENIA I WODY – pociąga za sobą olbrzymie “kosmiczne niebezpieczeństwo rozhermetyzowania” zamkniętego systemu, którym jest Organizm Człowieka Rozumnego, i wskutek tego, likwidacji jego życia! JEDZENIE-PICIE STACJA KOSMICZNA (ORGANIZM) NIEBEZPIECZEŃSTWO!!!

6 Aby uniknąć rozhermetyzowania, Ty – przechodząc od cywilizacji Człowieka Rozumnego do cywilizacji Człowieka Świadomego – powinieneś traktować proces pszyjmowania jedzenia i proces pszyjmowania plynów (picie), jak najbardziej znaczący Akt Życiowości, zapewniający Ci przeżycie w środowisku otaczającym! Powinieneś go traktować także jako oczywisty czynnik niebezpieczeństwa. A ogólnie – jako jeden z najbardziej odpowiedzialnych momentów zachowania Życia swojego “Statku Kosmicznego” (Organizmu), kapitanem którego jesteś!

7 «ZEZWOLENIE NA PRZENIKNIĘCIE»
Na podstawie wszystkiego powiedzianego wyżej, wyciągamy wniosek sensfiziologiczny: “Stan Ciągłego Zdrowia jako stabilność środowiska Wewnętrznego (Homeostazy) – to wyłączenie najmniejszej nawet możliwości “rozhermetyzowania”, a także nadejścia do Organizmu mnóstwa niepotrzebnych do jego renowacji materiałów.” Opierając się na tym niezaprzeczalnym fakcie, ustalonym przez naukę sensfiziologikę, proponuję Twojej uwadze ważną lekcję Kultury i Etyki Fizjologicznej – Technologię ciągłej renowacji zdrowia przez samobadanie Aktu pszyjmowania jedzenia lub wody. Ta metoda (jako Technologia renowacji i jako element Kultury Fizjologicznej) całkowicie wyłącza możliwość “rozhermetyzowania” oraz pszyjmowania do Wewnątrz niepotrzebnych (lub nawet niepożądanych dla Organizmu) materiałów. Ta technologia ma nazwę: «ZEZWOLENIE NA PRZENIKNIĘCIE DO WEWNĄTRZ» «ZEZWOLENIE NA PRZENIKNIĘCIE»

8 ISTOTA JEJ POLEGA NA TYM:
Jeśli pszyjdzie Ci ochota na jedzenie lub picie, to… nie jedz i nie pij! Otrzymaj najpierw od Organizmu, jak od idealnie chronionego sustemu, “ZEZWOLENIE NA PRZENIKNIĘCIE DO WEWNĄTRZ”. Jak to uczynić. W tym celu bierzesz kawałek chleba, lub czegoś innego, co miałeś zamiar zjeść, i, nie otwierając ust, zaczynasz wykonywać lekkie, łagodne (ale precyzyjne!) ruchy od góry do dółu i z lewa na prawo naprzeciwko centrum warg. Usta przy tym powinny być zamknięte. Na samym początku nauki poznania Technologii renowacji Zdrowia Organizmu przez “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz” możesz dotknąć jedzeniem centrum warg – przecież niektórzy po prostu nie odczuwają, gdzie one się znajduje – wyżej czy niżej…

9 Wtedy kawałek jedzenia okaże się… w centrum GWIAZDECZKI!
Jedzenie, które proponujesz Organizmowi, trzeba brać wszystkimi palcami! Wtedy kawałek jedzenia okaże się… w centrum GWIAZDECZKI! Utworzonej przy złożeniu pięciu palców lącznie... Uwaga! W złożonych razem palcach Człowieka Rozumnego żyje cała filozofia (U-SIN) Cywilizacji Chińskiej oraz procesy wzajemnego oddziaływania molekuł wody (na pys. z lewa) pomiędzy sobą!

10 Obiecuje Ci i zdziwienie, i radość poznania!
Podczas otrzymania “Zezwolenia na Przeniknięcie do Wewnątrz” od samego Organizmu, który w tej poważnej chwili przygotowuje się do ewentualnego rozhermetyzowania… usta w którymś momencie otworzą się “na ile trzeba” i Twoja ręka z jedzeniem (ładunkiem) po prostu zostanie wciągnięta do ust!!!… SPIRALA PO LEWEJ – TO HIEROGLIF PUSTYNI NASKA właśnie takim spiralnym ruchem Organizm “zabiera” Ci jedzenie po otrzymaniu od niego Zezwolenia na Przeniknięcie do Wewnątrz.

11 Człowiek Świadomy dokona jeszcze jednego interesującego spostrzeżenia.
Korzystając z “Zezwolenia na Przeniknięcie,? zwrócisz Uwagę na bardzo interesujący fakt: jedzenie nie będzie mogło dostać się do jamy ustnej za zęby! A jeśli wypadkowo się dostanie, to natychmiast zostanie wypchnięte przez język do przestrzeni pomiędzy zębami a wargami. I dopóki nie zostanie “sprawdzone” przez specyficzne ruchy języka i nie “przemacane” dokładnie przez wszystkie zęby – “Co nam przekazują?!” – Organizm po prostu NIE PUŚCI jedzenia do żolądka! Człowiek Świadomy dokona jeszcze jednego interesującego spostrzeżenia. Jeśli weźmiesz do ust chleb, lub ciasteczko, lub jakiekolwiek inne jedzenie, i posmakujesz je “w zwykłym reżimie”, a potem przeanalizujesz smak po otrzymaniu “Zezwolenia na Przeniknięcie do Wewnątrz”, to wtedy właśnie poznasz prawdziwy (po prostu nieziemski!) smak tego, co jesz – całkiem inaczej będzie smakował i chleb, i ciasteczko, i nawet sól!

12 Zęby w chwili pszyjmowania jedzenia do Wewnątrz NIE ŻUJĄ!
Jeszcze jedno (nie ostatnie) spostrzeżenie wyciągnięte ze świadomego pszyjmowania jedzenia za pomocą technologii renowacji zdrowia “Zezwolenie na Przeniknięcie”: Zęby w chwili pszyjmowania jedzenia do Wewnątrz NIE ŻUJĄ! (to ludzie tak po krowiemu nazwali ten Akt i Proces pszyjmowania). One (zęby) za pomocą swojej wibracji odbierają informację z jedzenia i segregują bloki informacyjne, wchodząc w rezonans z organami (każdy ząb ze swoim “własnym” organem!). Segregują je według potrzeby “na teraz”, i zawiadamiając swój organ o tym, że to, co jest niezbędne, nadeszło! I dopiero po tym, posegregowane przez zęby bloki informacyjne, poplyną po języku do żolądka – zauważ – BEZ POŁYKANIA!

13 na jakość segregowania informacji przez zęby!
Między innymi to ostatnie – obecność połykania podczas jedzenia – jest Testem nauki sensfiziologiki na jakość segregowania informacji przez zęby! Gdy już otrzymasz “Zezwolenie na Przeniknięcie” od własnego Organizmu, to przysłuchaj się swoją świadomością temu, w jaki sposób przeprowadza on “proces odbioru ładunku” i zapewnienia hermetyczności. I jak podczas tego Aktu funkcjonują zęby, język, gruczoły slinowe... I dlatego, jeśli jednak będziesz musiał połknąć jedzenie – to jest to sygnałem od Organizmu, że: “nie doczekałeś się”, “wsadziłeś”, “wepchnąłeś niepotrzebne” (tak uważa Organizm). Zwróć także Uwagę, że przed połykaniem zacząłeś…się krztusić!

14 I właśnie dlatego, aby się nie zakrztusić, połykasz!
Dla Czego? Twój Organizm boi się utraty hermetyczności i zakrztuszenia się nienormatywną ilością “ładunku” – to znaczy że do jego środka nadchodzi wiele kawałków, nie sprawdzonych przez język na toksyczność, nie przemacanych przez zęby, a dlatego mających zbyt duże rozmiary, aby mogły plynąć wraz ze śliną. Dlatego Organizm musi otworzyć zawór do żolądka – jako tymczasowy magazyn do przechowywania zbędnych rzeczy… I właśnie dlatego, aby się nie zakrztusić, połykasz! Musisz wiedzieć, że w gardle Człowieka Rozumnego jest specyficzny zawór – zawór ochrony tego, co jest Wewnątrz! Zawór od przeniknięcia z Zewnątrz… Jak tylko zaczynasz jeść lub pić, zawór ochrony od razu blokuje wejście do płuc… “Bo nie daj Boże jakieś jedzenie wraz z powietrzem trafi do płuc” (tak myśli Twój Organizm). A to w większości wypadków, jak Ci wiadomo, grozi natychmiastową śmiercią, jeśli nie zdołasz wykasłać.

15 Lub połknij, ale przy pomocy mięśni podniebienia,
A jeśli jednak odczujesz pszy jadzeniu pociąg do łykania (przecież się krztusisz, bo “zawór zablokowało!) to po prostu zacznij starannie WĄCHAĆ POWIETRZE Lub połknij, ale przy pomocy mięśni podniebienia, ale nie gardła! W takim Akcie Organizmu, jak “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz” jest jeszcze jeden bardzo ważny niuans. …Nawet gdy już otrzymałeś od Twojego Organizmu “Zezwolenie na Przeniknięcie”, i usta już się otwarły, i rękę już wciąga próżnia – to jednak przed otwartym wejściem do Wewnątrz (otwartymi ustami) zatrzymaj się na chwile ze swoim “ładunkiem”. Skorzystaj z tej chwili, chociażby od czasu do czasu, Jest to znaczący moment przejawu TWOJEJ ŚWIADOMOŚCI ! Przecież Twój Organizm-Statek jest jeszcze hermetyczny i nie ma powodu, aby się Ciebie obawiać! A dlatego, zwrócz Uwage, zaczniesz samoistnie aktywnie wąchać jedzenie! I to nie Ty wąchasz – to w taki sposób Twój Organizm “wywąchuje” z cząsteczek jedzenia, czy wody, czy różnych napojów, to najbardziej drogocenne, dla którego właśnie zachciało Ci się pić lub jeść – monady i jony.

16 I znów, i znów wąchaj… ten Duch Święty!
Zatrzymaj ten znaczący moment! Pszyjrzyj się uważnie temu, w jaki sposób Twój Organizm zapewnia hermetyczność, jak pewnie Twój język zagradza przejście do Twojego Wewnątrz… To wygląda tak, niby Organizm myśli: Czy wpuszczać-odbierać ładunek, czy nie? I wraz z tym “ociąga się” - robi porządek wewnątrz siebie i zwalnia miejsce dla mieszkańców, którzy przybędą… Bądź w tym momencie cierpliwy i trochę, ze smakiem wąchając “ładunek, zaczekaj. Możesz także poprosić u niego DODATKOWE ZEZWOLENIE (wykonując gwiazdeczką palców z “ładunkiem” ruchy przy otwartej pierwszej śluzie - ustami. Ale nie będę opowiadać o tym, co się wtedy stanie – musisz odczuć to Sam! Możesz ne prosić o dodatkowe zezwolenie, ale jednak zatrzymaj jedzenie, wodę, jakikolwiek napój jak najdłużej przed otwartymi ustami, “przednią śluzą”. I wąchaj! I znów, i znów wąchaj… ten Duch Święty! “Powietrze nad jedzeniem składa się z monad i jonów wody i pierwiastków chemicznych, gdy wąchasz to powietrze nosem, trzymając usta otwarte, a język przy tym hermetyzuje podniebienie, to nawet tego może starczyć, żeby się najeść i napić”.

17 o Zezwolenie na Przeniknięcie.
Teraz, gdy poznałeś taką technologię renowacji Zdrowia Organizmu Czlowieka Rozumnego jak “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz”, już wiesz, Dlaczego istnieje rytuał przeżegnywania ust przed jedzeniem… Widać nie uczyli się uczniowie Jezusa Chrystusa, bo zapomnieli CZEGO ON UCZYŁ! A On Uczył – i poprzez Wieczerzę Wigilijną także – Kultury Fizjologicznej i właśnie tej technologii ciągłej renowacji stanu Zdrowia: Że należy, przed tym jak otwierać usta, złożyć palce razem w kształcie gwiazdeczki i poruszać jedzeniem przed ustami… I wąchać jadzenie i napój, prosząc w ten sposób Organizm o Zezwolenie na Przeniknięcie. I najważniejszego Uczył – nie chwytać jedzenie, jak zwierzęta, a wąchać Duch Święty (Duch Święty teraz nazywają monadami i jonami). A może się mylę, i oni byli dobrymi uczniami. А już ci, ktrym przekazywali Wiedzę, czegoś nie dosłuchali, a coś przekręcili… Przecież minęlo tyle czasu!

18 czaszka Człowieka Rozumnego i mapa terytorium Watykanu tak podobny?!
A może ta Wiedza jest ukryta?! Przecież piśmienność była wtedy rozwinięta. Ale z jakiegoś powodu nie mamy o Nim informacji innych, niż zatwierdzone i pozwolone w Ewangeliach… DLACZEGO czaszka Człowieka Rozumnego i mapa terytorium Watykanu tak podobny?! Nauka sensfizjologika pyta: Dlaczego terytorium Watykanu idealnie, nawet do drobnych detali w budowlach, zgadza się z budową ciała człowieka? A zwłaszcza jego czaszki (patrz rysunek) - Dlaczego? Nie znasz? Patrz działanie i skuteczność Prawa Analogii i Prawa Odpowiedniości.

19 Kontynuujemy lekcję z takiej technologii renowacji Ciągłego Zdrowia jak “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz”. Po tym, jak Cię “wpuszczono” i po otrzymaniu przez Twój Organizm informacji przez wąchanie (Organizm Cię tam wpuści – już ufając!) zauważysz… że w ogóle NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ŻUĆ! Język w ustach będzie przewracać i przewracać jedzenie, niby “pakunek z towarem”. Będzie to wyglądało tak, niby Twój język poszukuje adresata “skąd od kogo nadeszło”! I w taki sposób “bagaż” będzie badany (tylko przez język, bez pomocy zębów), dopóki “ładunek” – cały! – nie zostanie rozpuszczony przez ślinę… I jest to, nawiasem mówiąc, najlepszy moment dla ciągłej renowacji Twojego Zdrowia. Przecież Ty, dopóki ślina nie wykona swojej pracy i nie rozpuści w sobie jedzenia, będziesz mieć czas dla jednej z podstawowych metod renowacji zdrowia – wewnętrznego przeciągania się!

20 kości skóra mięśnie, kości i skóra w przekroju włosy puchowe
Wewnętrzne przeciąganie się, jako element Kultury Fizjologicznej, opiera się na Prawie Osi: Skóra znajduje się na jednym końcu Osi, a kość – na przeciwległym… A Ty z całą resztą “swojego” znajdujesz się pośrodku – jako maksymalnie stabilna i nieruchoma, zgodnie z prawem, część Osi. Teraz, myśląc zgodnie z Prawem Osi i z Prawem Ahalogji Form Rozwoju, kontynuujemy analogię: skóra, włosy na wszystkich odcinkach, włosy puchowe na skórze, paznokcie, wszystko to, jako maksymalnie Zewnętrzne, znajduje się na jednym końcu Osi, a rdzeń kostny, jako maksymalnie Wewnętrzne, na innym! kości skóra skóra, włosy rdzeń kostny kość mięśnie, kości i skóra w przekroju włosy puchowe rdzeń kostny

21 …Poniższą informację podaje dla tych lekarzy, którzy chcą wyleczyć pacjentów z problemami tworzenia krwi: Trzeba bardzo łagodnie ocierać (nawet raczej pogłaskiwać) każdą cząsteczkę skóry pacjenta, oprócz ust i wewnętrznej strony dłoni, suchym i wilgotnym na przemian białym ręczniczkiem. W taki sposób odbędzie się “gimnastyka” włosów puchowych jako Sustemu Antenowego Organizmu – i zczytywanie statycznej i zwykłej informacji z zewnątrz, co z pewnością pomoże unormować tworzenie krwi Wewnątrz. Nawiasem mówiąc, istnieje prosty zabieg oddziaływający na Zewnętrzne i do Wewnątrz I jest dobry dla każdego (w tym samym celu – likwidacji przestarzałej informacji). Człowiek Świadomy, wyszedłszy spod prysznica, nie wyciera skóry ręcznikiem, a tylko przemaka nim krople wody (jeśli się śpieszy). A jeśli nie – to niech skóra obsycha sama…

22 “Wejście we własne ciało”
Ale jak jednak trzeba wprowadzać Wewnętrzne przeciąganie się, tą zadziwiająco efektywną metodę odnowy funkcji i procesów Organizmu! W tym celu łagodnie i lekko POPRAW KOŚCI SZKIELETU (trzeba będzie przypomnieć jego budowę) i w ręce, i w nodze, i kręgosłup, i czaszkę… Ale najbardziej uważnie i najbardziej łagodnie popraw kości miednicy – właśnie one Cię “trzymają” i właśnie na nie spada największy ciężar. Albo, tak samo lekko i łagodnie porusz się-obróć się Sobą Zewnętrznym (skórą) w powietrzu. Mówię pacjentom, że ta metoda nazywa się “Wejście we własne ciało” Gdy tak czynisz, molekuły i jony powietrza OPUKUJĄ włosy puszkowe, tworząc Twój idealny, niezbędny “właśnie teraz” kształt.

23 Dlaczego tak się dzieje
Dlaczego tak się dzieje? Włoski na skórze reagują na zewnętrzne molekuły wody i jony “zczytując z nich informację”, а następnie – zgodnie z Prawem Osi – tak samo odreagują kości i rdzeń kostny… Przypomnijcie sobie, jak napisano w Traktacie Hermesa: “…і nosił go w sobie wiatr” Traktat Hermesa zawiadamia nas o tym – że kształt Organizmu Człowieka Rozumnego jest budowany przez odczucie Zewnętrznego! I właśnie tego potrzebował Twój Organizm – aby odbył się “pszez poprawienie kości” równomierny podział informacji zewnętrznej na powierzchni skóry – żeby odbyła się renowacja Wewnętrznego zdrowia. Oprócz tego, właśnie w ten sposób (poprzez Wewnętrzne Przeciąganie się) pomożesz Organizmowi zrobić wewnątrz siebie porządek i “przestawić meble” w oczekiwaniu “na gości”.

24 W ideale – zgodnie z Programem Budowy i Programem Funkcji Twojego Organizmu – po otrzymaniu “Zezwolenia na Przeniknięcie do Wewnątrz” jedzenie jest nasączane śliną (do mikrocząsteczek) i wtedy jedzenie ze śliną (chilus), przylepiając się cienką warstwą do języka dzięki napięciu powierzchniowemu, spływa po nim do żolądka... BEZ POŁYKANIA!!! Na dodatek, gdy dokładnie “owinięte” w ślinę cząsteczki jedzenia przepływają pomiędzy brodawkami języka, to miesza je ze sobą. Na rysunku las brodawek języka – który transportuje i strukturuje molekuły i jony jedzenia.

25 JESZCZE RAZ ZAWIADAMIAM CIĘ: JA NIE MAM ZĘBÓW!!! (ŻOlĄDEK)
Ktoś ma duże brodawki języka, a ktoś inny ma na języku szczeliny–rzeki... W pierwszym wypadku żolądek poprosił język o lepsze przemieszanie jedzenia – analizowanie i strukturowanie – ponieważ jego błona śluzowa jest zbyt delikatna. A w drugim wypadku “machnął ręką” – niech plynie, nie takie rzeczy przerabialiśmy!...” Oprócz tego, cząsteczki muszą jeszcze potańczyć na takim wibrującym transporterze jak język oraz pobiegać pomiędzy brodawkami... Żolądek odbiera już gotowy produkt: posegregowany, sprawdzony, niezbędny dla Organizmu. Przecież żolądek wcale nie ma zębów! O czym śmiertelni – właśnie dlatego “szybko śmiertelni” – raczą zapominać. JESZCZE RAZ ZAWIADAMIAM CIĘ: JA NIE MAM ZĘBÓW!!! (ŻOlĄDEK)

26 To znaczy, że żolądek przestanie zajmować się niepotrzebną pracą –
Przeszłość nam przyniosła, a nauka fizjologia potwierdziła swoimi badaniami, wiedzę o tym, że (szkoda, że większość lekarzy zapomina o tym) 95% procesu trawienia pokarmu przechodzi nie w żolądku, i nie w trakcie jelitowym, lecz w ustach! Za pomocą śliny! “Jedzenie, które nie zostało dobrze nasączone śliną, gnije w Twoim Organizmie.” (Prawo nauki sensfiziologiki) Właśnie po zębach, języku i ślinie żolądek weźmie się do swojej podstawowej pracy! Przecież jest on bazą towarową dla czasowego pobytu ladunku i gości. Żolądek także dodatkowo segreguje “ładunki”, aby szybko “ustawić w kolejce bloki informacyjne”, które organy dobierają dla siebie dzięki sustemowi strukturyzacji w ustach (zęby, gruchoły ślinowe, brodawki języka). To znaczy, że żolądek przestanie zajmować się niepotrzebną pracą – przerzucaniem z miejsca na miejsce “pakunków z nieznanym towarem”, wrzuconych bez zezwolenia Organizmu – bez zezwolenia zębów, języka, gruchołów ślinowych.

27 “Zezwolenie na Przeniknięciedo Wewnątrz”.
Szkoda, że moja książka nie jest o wszystkim, i po prostu nie może ogarnąć całości technologii renowacji zdrowia Twojego Organizmu przez “Zezwolenie na Przeniknięciedo Wewnątrz”. Zainteresowałoby Cię pewnie i to, co Twój Organizm robi z jedzeniem później (przecież to całkiem nie tak, jak opisują książki i czasopisma medyczne). On, Organizm, jest o wiele mądrzejszy! І właśnie dlatego uwzględniaj to, gdy czyścisz zęby – nie szoruj ich tak mocno, “żeby aż sąsiedzi słyszeli”, lecz obchodź się z nimi tak, jak na to zasługuje ich genialna wrażliwość – bardzo, ale to bardzo delikatnie... One na to zasługują!

28 Podsumowawszy wszystko wyżej powiedziane, Ty, jako Człowiek Świadomy, czyli przedstawiciel
NOWEJ EPOKI, przestajesz “po krowiemu” przeżuwać jedzenie, lecz, otrzymując “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz”, dosłuchujesz się Świadomością do tego, w jaki sposób ten proces organizuje i przeprowadza sam Organizm! Chcesz wiedzieć, jak to jest – “SŁUCHAĆ ŚWIADOMOŚCIĄ”? Po prostu stajesz się postronnym widzem w teatrze na przedstawieniu “Pszyjmowanie (właśnie pszyjmowanie!) jedzenia i wody” i słuchasz, jak je odgrywa sam Organizm. Nie ingerując w ten proces, tylko czasem mu “podpowiadając”… To tak, niby znajdujesz się w centrum sterowania lotów kosmicznych i, patrząc na ekran, już nic tu na Ziemi nie możesz zdziałać, możesz tylko śledzić, jak przebiega na pszyklad połączenie statku ciężarowego i stacji kosmicznej. I jeśli połączenie i rozładunek przebiegły idealnie...

29 i konstruktorowi, i inżynierom budowlanym, i kosmonautom –
to jedyne, co możesz zrobić, przebywając na Ziemi, to podziękować brawami: i konstruktorowi, i inżynierom budowlanym, i kosmonautom – ZRÓB TERAZ WŁAŚNIE TAK!... Jeśli jesz i przy tym swobodnie oddychasz przez nos, i nie połykasz raz za razem, a tylko od czasu do czasu – podziękuj Swojemu Organizmowi właśnie brawami. Przecież On w tym momencie rozgermetyzacji uratował Ci co najmniej lata życia! Informacja dla sensfizjologików: Aplauz – to działanie meridianu potrójnego ogrzewacza (rdzenia), praca którego zaczyna się od żolądka. Poczuj po aplauzie, jak dumnie wyprostuje się Twoje ciało w rejonie żolądka! A czy Ty nie byłbyś dumny z wyniku tak precyzyjnej i odpowiedzialnej pracy?!

30 NIE BĘDZIESZ MÓGŁ OTRZYMAĆ “ZEZWOLENIA NA PRZENIKNIĘCIE DO WEWNĄTRZ”
Nauka sensfizjologika, opierając się na prostocie i logice fundamentalnych Praw Wszechświata, oraz na wynikach mojej wieloletniej praktyki diagnostycznej, terapeutycznej, rehabilitacyjnej, i, co najważniejsze, profilaktycznej, stwierdza: Dzięki takiej technologii jak “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz” nie będziesz potrzebować ani tabletek, ani diet dla odchudzania, lub dla “leczenia” wrzodów, zapalenia żolądka, cukrzycy i temu podobne… Twój Organizm sam, segregując zębami jako niezwykle wrażliwym systemem (to nic, że zęby są twarde, mogłeś się przekonać o ich niezwykłej wrażliwości na wizycie u dentysty lub po przegryzieniu ziarnka gorczycy!) oraz brodawkami języka, weźmie od jedzenia tyle elementów, ile właśnie on potrzebuje do zachowania Twojej aktywności życiowej! Zwróć Uwagę. Jeśli Organizm będzie miał wszystkiego pod dostatkiem – to po prostu… NIE BĘDZIESZ MÓGŁ OTRZYMAĆ “ZEZWOLENIA NA PRZENIKNIĘCIE DO WEWNĄTRZ” Poruszaj ręką ile chcesz – ale Twoje usta pozostaną zamknięte! Właśnie przez “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz” Twój Organizm poratuje siebie (i wraz z tym Ciebie jako statek kosmiczny w atmosferze ziemskiej) od nadmiernego obciążenia – “żeby czasem skafander nie pęknął”.

31 żeby wątroba się powiększała i więcej było gęsiego tłuszczu…
Udzielam Ci tak ważnej dla Człowieka Świadomego lekcji Kultury (Fizjologicznej) – “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz” jako Technologii Ciągłego Zdrowia, ale uwzględniam przyzwyczajenie większości ludzi aby jeść, jeść, i jeszcze raz jeść… Więc nie mówię tu o otwieraniu przez Ciebie ust przemocą, aby tam wepchnąć jak najwięcej jedzenia… Mój teść tak karmił gęsi – żeby wątroba się powiększała i więcej było gęsiego tłuszczu…

32 “I co teraz, mam wbijać gwoździe pięścią?” –
ZAPYTAJ SIEBIE – CO ROBISZ, KIEDY CHCE CI SIĘ PIĆ? Jestem pewien, że robisz to, jak wszyscy! (w tym rozdziale lekcji bardzo interesujący jest Akt Picia połączony z Aktem “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz”) To znaczy, wlewasz napój do żolądka! Teraz ten napój powinien przejść (wyliczam): żolądek, później dwunastnicę, jeszcze później wchłonąć się do cienkiego jelita, a jeszcze później przejść fizyko-chemiczną oraz inne analizy, oczyścić się od tego, co zbędne… A potem plyn, który dostał się do Wewnątrz Organizmu, trzeba nasycić niezbędnymi substancjami – żeby jego skład chemiczny odpowiadał Środowisku Wewnętrznemu, a następnie… Stop! Organizm wzdycha – ileż to Pracy!!! A teraz wyobraź sobie – co podczas tego dostosowania “plynu z Zewnątrz do plynu co Wewnątrz” dzieje się ze stabilnym środowiskiem Twojego Organizmu? To znaczy z homeostazą?! Bóg to jeden wie! Teraz będziesz wiedzieć również Ty. Przecież pijąc w ten sposób – wlewając łykami plyn do żolądka – już ROZCIENCZYŁEŚ I ZABRUDZIŁEŚ SOK ŻOLĄDKOWY! Właśnie ten cudowny sok, za pomocą którego żolądek coś tam robi z jedzeniem, idealnie dobierając “reaktywy”. Na przykład, te – do mięsa, te – do makaronu, a już te – do cukierków… “I co teraz, mam wbijać gwoździe pięścią?” – złości się z powodu Twojej agresji (i zawiadamia o tym chorobą) Żołądek!

33 Sam siebie musi ratować w pierwszej kolejności!
Ale na tym nie koniec! Wchłaniając się w cienkim jelicie dalej, plyn rozcienczył sobą, oprócz soku żolądkowego, także idealny roztwór fizjologiczny, którym w 80% jest wypełnione Twoje ciało!!! To roztwór, który jest tak dalece stabilną substancją, że nawet najmniejsze jego chemiczne i fizyczne zmiany powodują katastroficzne skutki – zarówno jak w Organizmie, jak i w Twojej psychice. Przecież idealnie dostosowany do konkretnego regionu oraz konkretnej sytuacji, lub “do teraz”, lub “do pogody” i tak dalej system wodny Twojego Organizmu nie jest już ani idealny, ani dostosowany! I Organizm ma teraz pracę: Wszystko musi znowu reperować, dobierać i odnajdywać substancje chemiczne, przy tym “jak sobie chce” wyprowadzać zbędny plyn… Przecież stracił tej wody tyle, co kot napłakał! Odpowiedz Sobie – po co mu ta niepotrzebna praca i takie kłopoty?! To jak ma teraz chronić i ratować Cię przed czymś lub kimś, oraz zapewniać mobilność pionową (Stan Rozumności i Zdrowia)?! Sam siebie musi ratować w pierwszej kolejności!

34 Zanim zaczniesz “nalewać i wlewać”, otrzymaj od Niego
Zwróć Uwagę na to, jak po takiej Twojej agresji plynami do Wewnątrz zaczynasz, na przykład, częściej się potykać, lub robić więcej błędów w pracy, w ruchach, w myśleniu i innych działaniach… Dlatego, stając się Człowiekiem Świadomym, poprzez poznanie Kultury i Etyki Fizjologicznej zaczynasz uświadamiać Swoją odpowiedzialność w stosunku do swojego najbliższego pszyjaciela - Swojego Organizmu ! Zanim zaczniesz “nalewać i wlewać”, otrzymaj od Niego “ZEZWOLENIE NA PRZENIKNIĘCIE DO WEWNĄTRZ PLYNÓW”.

35 Bez propagowanych teraz i wszędzie aparatów i przyrządów!
Jak to masz robicz: Kiedy zechce Ci się pić, zrób to samo, co już się nauczyłeś robić z jedzeniem – poproś o “Zezwolenie na Przeniknięcie plynów”. Poruszaj filiżanką lub butelką z napojem przed “włazem ladunkowym” (centrum ust) і Tobie – jeśli czegoś Organizmu potrzeba - otworzą! Istnieje jeden bardzo ważny dla Stanu Ciągłego Zdrowia moment podczas procesu wprowadzania plynów do Wewnątrz. Zwróć uwagę na to, że nie potrafiłeś połknąć plynu, dopóki go nie “przeżułeś”! To znaczy – nie przemacałeś zębami. Zęby, już akcentowałem, przeprowadzają strukturyzację molekuł i jonów wody. Zęby strukturują Same! Bez propagowanych teraz i wszędzie aparatów i przyrządów! A jak pięknie i aktywnie język miesza wodę ze śliną! Moim zdaniem, popartym wieloletnią praktyką terapeutyczną, ludzkość nie zna bardzeij uniwersalnych, bezpieczniejszych i tańszych leków NIŻ WODA ZE ŚLINĄ strukturowana przez zęby i przemieszana przez język podczas otrzymania “Zezwolenia na Przeniknięcie plynów”.

36 FIZJOLOGICZNA KONIECZNOŚĆ I TECHNOLOGIA SAMEGO ORGANIZMU!
Nawet jeśli nie zapoznałeś się z takim nawykiem Kultury Fizjologicznej jak “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz” lub uważasz go po prostu za moją fantazję, to bez zabiegu “Zezwolenia na Przeniknięcie” także nie zapomnij pożuć wodę! Przecież proces żucia wody, który, jak pamiętasz, wynika gdy otrzymasz “Zezwolenie na Przeniknięcie do Wewnątrz”, jest inicjowany nie przez Ciebie, lecz przez sam Organizm! To znaczy, że nie jest to proces wypadkowy, tylko FIZJOLOGICZNA KONIECZNOŚĆ I TECHNOLOGIA SAMEGO ORGANIZMU! Dlaczego wynika podobne przeżuwanie plynów? I do czego jest to potrzebne Twojemu Organizmowi? Woda, jak to znamy z Fizyki, jest najbardziej twardym i najbardziej trwałym materiałem na Planecie. I właśnie w momencie przeżuwania plynu, który trafił do ust podczas picia według technologii “Zezwolenia na Przeniknięcie plynow” odbywa się ten odpowiedzialny Akt – strukturyzacja molekuł wody na poziomie molekularnym w fizjologiczne dla Twojego Organizmu bloki informacyjne... A zatem – strukturowane w ten sposób molekuły wody z Zewnątrz (w tym plynie, który pijesz) spotykają się podczas takiego specjalnego przeżuwania z molekułami wody z Wewnątrz (ze śliny)… A te nie tylko sprawdzą molekuły wody z Zewnątrz “na lojalność”, lecz także zaprowadzą “TAM GDZIE TRZEBA!”. Całkiem tak, jak się obchodzą w hotelach z drogim Gościem.

37 Czy zadawałeś Sobie kiedykolwiek takie pytanie:
“Jak to możliwe, żeby Organizm Człowieka Rozumnego mógł przeżyć nawet w ciągu dziewięciu dni bez kropelki wody?!” “Czy on nie poci się i nie robi siusiu?” I poci się, i siusiu robi – tylko że mniej. No to skąd on bierze wodę, że może przetrwać tak długi czas?! Odpowiesz, już wiedząc o wskazówkach Boga dla Adama – PO PROSTU Z POWIETRZA!

38 “woda w wodzie pływa – co to jest?”
Przecież w powietrzu na Planecie Ziemia jest też średnio 80% wilgoci (wody!). Jedyna różnica między powietrzem a cialem Człowieka Rozumnego polega na tym, że w Twoim Organizmie molekuły wody mieszkają “komuną”, a w powietrzu Planety molekuły wody mieszkają osobno, przecież warstwa między nimi jest inny (składa się z gazów szlachetnych). Chcę teraz wykorzystać obraz–zagadkę nauki sensfizjologiki: “woda w wodzie pływa – co to jest?” Odpowiedź: Człowiek Rozumny! Przecież tylko Człowiek Rozumny może plywać pionowo w powietrzu-wodzie, co nie jest dane ani zwierzętom, ani roślinom. I teraz, kedy to wiesz, jeśli nie będziesz mieć nic do picia, a bardzo-bardzo będziesz chciał pić, i nawet jeśli nie chcesz pić – spróbuj poprzeżuwać powietrze tej Planety przednimi zębami… zrób to ze względu na strukturowaną wodę. To bardzo dobre na zdrowie! No to po co nam, odpowiedz, sztuczna strukturowana woda, jeśli mamy jej dookoła MNÓSTWO, ZAWSZE i BEZPŁATNIE Z POWIETSZA?!

39 Także Ciebie – tego, kto osiąga Stan Ciągłego Zdrowia –
zainteresuje zbadanie jeszcze jednego czynnika, z którym się zapoznasz po poznaniu technologji “Zezwolenia na Przeniknięcie do Wewnątrz plynów”. Upał. Chce Ci się pić. Napiłeś się… I znowu chce się pić. I tak bez końca… Ale zapewniam Cię, że tak Ci się tylko wydaje! Otrzymaj od Organizmu “Zezwolenie na Przeniknięcie plynów” i będziesz mile zdziwiony tym, że po dwóch-trzech “pozwolonych załadowaniach” po prostu ODECHCE CI SIĘ PIĆ!.. I na długo zapomnisz i o upale, i o pragnieniu. Przecież Spokój Wewnątrznego – to prezent dla Ciebie od Twojego Organizmu za przejaw Świadomości. Daruje On Ci czas na Wolne Życie, w tym wypadku – wolne od poszukiwania czegoś do picia. Daje Ci czas na umiłowanie Piękna… O ile pszestaniesz go kaleczyć SWOIM NIEWIEDZĄ FIZJOLOGICZNĄ! profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: , poczta: www. sensfiziologika.com. ua


Pobierz ppt "Organizm jako statek kosmiczny"

Podobne prezentacje


Reklamy Google