Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

następny temat w ramach poznawania nawyków Kultury Fizjologicznej –

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "następny temat w ramach poznawania nawyków Kultury Fizjologicznej –"— Zapis prezentacji:

1 następny temat w ramach poznawania nawyków Kultury Fizjologicznej –
JAK WYKORZYSTAĆ SIEDZENIE W SAMOCHODZIE DO OSIĄGNIĘCIA STANU CIĄGŁEGO ZDROWIA Tak się już złożyło, że producenci samochodów nie uwzględnili jednego ważnego faktu – że wygięcia kręgosłupa Człowieka Rozumnego pełnią rolę Dużej Sprężyny, w ten sposób ratując nasze rozumne głowy zarówno przed wibracją Planety, jak i przed wibracją samochodu. …Także nie uwzględniono tego, że mięśnie kręgosłupa Człowieka Rozumnego, znajdującego się w stanie Pionowości, posiadają Program ochronny: utrzymywać kręgosłup wyłącznie w pozycji Pionowej, podnosząc do góry dość duży ciężar – głowy (około 4,5 kg!), oraz ciężar pasa barkowego, ciężar rąk, ciężar żeber, ciężar narządów... Strasznie dużo!

2 To jest bardzo ważna wiadomość dla Ciebie i Ludzkości!
“Odczuwanie przez mięśnie kręgosłupa ciężaru głowy i ciężaru górnych części Organizmu zapewnia normalne funkcjonowanie mięśnie kręgosłupa potrzebne do zbudowania takiej architektoniki i grafiki kręgosłupa, która zapewnia ochronę głowy i narządów przed wibracyjnymi uderzeniami Planety”. Uwaga! następujące Prawo nauki sensfiziologiki dotyczy wszystkich objawów osteopatycznych: i skoliozy, i osteochondrozy, i pozostałych analogicznych problemów: rozluźnienie jest PRZECIWWSKAZANE dla kręgosłupa!!! ... Dlatego że Planeta Ziemia jest obiektem geoidalnym (w kształcie gruszy) i ciekłym, z cieniutką warstwą «zakalca» u góry - którą nazywamy powłoką Ziemską i po której chodzimy, zachowując Pionowość swojego ciała… Biegun północny Równik Żar Biegun południowy

3 Analogicznie do koła samochodu wibruje w swym ruchu Planeta
Ziemia, obracając się dookoła swojej osi oraz Słońca, stwarza wibrację o dużej amplitudzie (podobnie jak wibruje koło samochodu podczas jego ruchu). Dlatego Zadaniem kręgosłupa i jego mięśni (wpisanym do ich Programu Funkcjonalnego) jest zapewnienie właśnie MIAROWOŚCI obciążeń uderzeniowych – czyli doprowadzenie architektoniki kręgosłupa i, dzięki temu, korpusu Twojego ciała do takich parametrów, przy których obciążenia spowodowane wibracją Planety po prostu omijają niezbędne do Twego życia narządy. Analogicznie do koła samochodu wibruje w swym ruchu Planeta

4 … a nowoczesne samochody stworzone są do siedzenia PÓŁLEŻĄCEGO!
JEST CHYBA OCZYWISTE! Że Twój samochód dodaje do dużej wibracji powłoki Ziemskiej również uderzenia wibracyjne na Twoi mózg i narządy, spowodowane jego własnym ruchem i drganiami. … a nowoczesne samochody stworzone są do siedzenia PÓŁLEŻĄCEGO! Więc cała działalność związana z ochroną organów życiowych przed obciążeniami, wibracjami i uderzeniami musi być pełniona przez ODCINEK PIERSIOWY KRĘGOSŁUPA! Oraz niektóre inne niewielkie funkcjonalne odcinki kręgosłupa. Zaś tych odcinków Program Budowy Organizmu Człowieka Rozumnego jako pionowego układu, absolutnie nie dostosował do tak poważnej roli i działalności… I dlatego nie mogą one jej pełnić zamiast całego kręgosłupa.

5 Wibracje wibracjom wrogiem – powiada mózg!
Po zbadaniu tego dość smutnego Faktu, możemy wyciągnąć - równie smutny - wniosek nauki sensfiziologiki (on analogiczny wnioskowi Organizmu automobilisty lub pasażera samochodu) a mianowicie: Pełnienie tych niewłaściwych dla pewnej części kręgosłupa funkcji, kończy się później chorobą! Chorobą albo samego kręgosłupa, albo chorobą nie uratowanych przez niego od wibracji Planety I samochoda nezbędnych do życia narządów! Wibracje wibracjom wrogiem – powiada mózg! Dla ciągłej Renowacji Zdrowia kręgosłupa i całego Organizmu proponuję Tobie bardzo prostą metodę przywrócenia kręgosłupowi i jego mięśniom możliwości pełnienia ich znaczącej roli: OCHROŃCÓW ROZUMU I NARZĄDÓW PRZED NIENORMATYWNĄ WIBRACJĄ.

6 Podpora tutaj jest niebezpieczna!
Dla renowacji funkcji kręgosłupa siadasz w samochodzie w taki sposób, aby waga Twojego ciała była skoncentrowana nie na kości guzicznej, jak to się odbywa teraz (podpora na samym siedzeniu) – w tym ostatnim wypadku dochodzi do lamania kręgosłupa w odcinku krzyżowym. Musisz usiąść w taki sposób, aby kość guziczna i krzyż były podniesione do góry i opierały się na oparciu siedzenia!(na rysunku). To - nieprawidłowe А to - prawidłowe Łamanie kręgosłupa w odcinku Krzyżowym Podpora tutaj jest niebezpieczna!

7 I wtedy wszystkie mięśnie kręgosłupa i sam kręgosłup automatycznie zajmą taką pozycję (fizjologiczną), która jest zgodna z Programem Ochrony od wibracji, i zabiorą się do swojej poważnej pracy – zapewnienia Człowiekowi Rozumnemu ochrony przed drganiami samochodu i Planety.

8 (Czyli wygięcia fizjologiczne kręgosłupa utworzą się same!)
Jak więc możemy sami sprawdzić, czy prawidłowo siedzimy w samochodzie?! I jak mamy się dowiedzieć, czy kręgosłup i mięśnie funkcjonują jako układ ochronny? To proste! Jeżeli rzeczywiście i w dostatecznej mierze opierasz się Kością Guziczną na oparcie siedzenia, to zwrócisz Uwagę, że korpus Twojego ciała sam prestanie ześlizgiwać się z fotela i, co najważniejsze, opadać do tyłu... Właśnie to świadczy o zaprogramowanym podczas Tworzenia Organizmu Człowieka Rozumnego funkcjonowaniu i naprężeniu wewnętrznych i zewnętrznych mięśni kręgosłupa. Równolegle, na co proszę zwrócić szczególną Uwagę, korpus Twojego ciała, dzięki korzystaniu z sensfiziologiki siedzenia w samochodzie, sam automatycznie PRZYBIERZE POZĘ STABILNEJ PIONOWOŚCI! (Czyli wygięcia fizjologiczne kręgosłupa utworzą się same!) І będziesz nawet potrzebował dodatkowego wysiłku, aby zmusić kręgosłup do położenia się na oparciu fotela! (co czlowieku zabroniono!) Przecież pamiętasz Prawo Kultury Fizjologicznej: «Człowiek Świadomy w ogóle zabrania sobie dotykać oparcia siedzenia na krześle lub fotelu”(zarówno w samochodzie).

9 Właśnie tego potrzebował kręgosłup do Renowacji Stanu Ciągłego Zdrowia Twojego Organizmu.
Przecież podobny stan kręgosłupa zanotowany jest na poziomie genowym w komórkach kręgów oraz w komórkach mięśni kręgosłupa. Dlatego podczas ruchu samochodu będą sprężynować wszystkie części kręgosłupa, a nie tylko oddzielne jego odcinki. Zaś Ty, «wyremontowany» za pomocą Uświadomienia Procesu, staniesz się jedynym układem wahadłowym i z Twoim samochodem, i z Planetą. I wtedy Twój kręgosłup, zgodnie z Programem jego Funkcji, zacznie sam podnosić i utrzymywać głowę (4,5 kg!) w górze, ciągle obliczając skalę niezbędnej ochrony przed wibracjami (bezpieczeństwo wibracyjne).

10 Tak oto «wyskakują» Dyski
Takie funkcjonalne siedzenie w samochodzie - usunie obciążenia uderzeniowe na Twoje niezbędne do życia narządy oraz na oddzielne odcinki kręgosłupa, które pełniły niewłaściwą dla nich rolę. Przecież dyski międzykręgowe – które «często wyskakują» - wyskakują właśnie dlatego, że zaczynają przyjmować na siebie wszystkie obciążenia wibracyjne, gdy zmniejszasz obciążenie Pionowe na kręgosłup poprzez wagę głowy i górnych części ciała. «Rozluźnienie jest śmiertelne dla kręgosłupa Człowieka Rozumnego» Prawo nauki sensfizjologiki Tak oto «wyskakują» Dyski

11 Jest to bardzo ważny fakt, o którym musisz wiedzieć!
Człowiek Świadomy musi uwzględniać Fakt, że, zgodnie z danymi sensfiziologiki i ergonomii kręgosłupa, chrząstki międzykręgowe są dostosowane wyłącznie do niezbyt mocnych wibracji, na przykład szumów, zmian kierunku wiatru, dźwięków języka, krzyków zwierząt itp… Jest to bardzo ważny fakt, o którym musisz wiedzieć!

12 Jeszcze jeden ważny aspekt badania przez naukę sensfiziologikę siedzenia w samochodzie: Podczas «zwykłego» siedzenia nawet do tak drobnego wysiłku, jak utrzymywanie nogą pedału gazu lub sprzęgła, potrzebowałeś udziału reszty mięśni ciala (zwłaszcza pleców), zaś w trakcie siedzenia sensfiziologicznego w samochodzie, przy którym właśnie odcinek krzyżowo-guziczny opiera się na oparciu fotela – PRACUJĄ JEDYNIE MIĘŚNIE NOGI!!! I to zmęczenie, skrępowanie, i nawet niekiedy bóle, które odczuwają automobiliści (nawet po krótkiej jeździe) – po prostu znikną! Przecież praca mięśnie jednej tylko nogi – to już nie jest przymusowa praca mięśni całego Organizmu... Pracuje jedna noga

13 A te osoby, które miały jakiekolwiek problemy z kręgosłupem,
Ty, jako Człowiek Świadomy, korzystając z zaproponowanej technologii siedzenia w samochodzie, przejedziesz samochodem nawet setki kilometrów i wysiądziesz z niego z takim wrażeniem, jakby w ogóle nigdzie nie jechał! І będzie się czuć świeżym i aktywnym – Człowiekiem w Stanie Ciągłego Zdrowia. A te osoby, które miały jakiekolwiek problemy z kręgosłupem, łącznie z zapaleniem korzonków ze zdziwieniem dysków odnotują: problemy już zniknęły same! UCIEKŁY! profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: , poczta: www. sensfiziologika. com. ua


Pobierz ppt "następny temat w ramach poznawania nawyków Kultury Fizjologicznej –"

Podobne prezentacje


Reklamy Google