Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kim jestem? Mam około 20 cm długości. Obie płcie korzystają z tego, co robię. Czasem wiszę, czasem stoję albo bujam się luźno, zawsze w gotowości do.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kim jestem? Mam około 20 cm długości. Obie płcie korzystają z tego, co robię. Czasem wiszę, czasem stoję albo bujam się luźno, zawsze w gotowości do."— Zapis prezentacji:

1

2 Kim jestem?

3 Mam około 20 cm długości. Obie płcie korzystają z tego, co robię. Czasem wiszę, czasem stoję albo bujam się luźno, zawsze w gotowości do natychmiastowego działania. Na jednym z końców zdobi mnie kępka małych włosków. Podczas używania prawie zawsze wprowadza się mnie (czasem wolno, czasem szybko) do ciepłego, wilgotnego otworu. Potem wsuwa się mnie i wysuwa wielokrotnie, często szybko, wykonując przy tym ciągle posuwiste ruchy.

4 Każdy, kto się przysłuchuje, z pewnością rozpozna te rytmiczne, pulsujące dźwięki, które powstają dzięki wykonywaniu ruchów w tym dobrze nawilżonym środowisku. Kiedy mnie w końcu wyciągasz, często pozostawiam za sobą na zewnątrz otworu białą, czasami lekko pieniącą się, lepką substancję. Mój długi, błyszczący tronek powinien zostać oczyszczony z resztek tej substancji. Po tym, jak wszystko jest już zakończone wracam do stanu spoczynku w gotowości do podjęcia nowej akcji. Mam nadzieję być w akcji 2, 3 razy dziennie, ale w większości wypadków zdarza się to rzadziej.

5 Kim jestem ?

6 Jak już prawdopodobnie wiesz odpowiedź na tę zagadkę brzmi nie inaczej niż......

7 ... twoja Szczoteczka do zębów!!!! A o czym myślałeś? Ty świntuchu !


Pobierz ppt "Kim jestem? Mam około 20 cm długości. Obie płcie korzystają z tego, co robię. Czasem wiszę, czasem stoję albo bujam się luźno, zawsze w gotowości do."

Podobne prezentacje


Reklamy Google