Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rok 2010 to od szeregu lat kontynuowana działalność propagująca wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rok 2010 to od szeregu lat kontynuowana działalność propagująca wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego."— Zapis prezentacji:

1

2 Rok 2010 to od szeregu lat kontynuowana działalność propagująca wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Opolu przy ul. Bogumiła Wyszomirskiego 6 w skład którego wchodzi PP 36 i PSP 28 z którego cześć uczniów należy do Koło PZW Kolejarz – Ofama w Opolu. Szkolenia prowadzone są przez najlepszych fachowców jakimi dysponuje koło, oraz innych członków koła w miarę możliwości czasowych. W całość działalności szkoleniowej włączyli się nauczyciele ZSP nr 1. Zajęcia prowadzimy w formie pogadanek tematycznych Wędkarstwo i Ekologia, Ryby Naszych Wód, Czyste Wody – Zdrowe Ryby po których organizujemy konkursy plastyczne z nagrodami i konkursy w formie testów również z nagrodami. Organizujemy dwa razy do roku wędkowanie pod okiem fachowców, organizujemy pokazy wędkarstwa sportowego w dyscyplinie spławikowej, spinningowej i muchowej. W ramach obchodów Dnia Dziecka oprócz zawodów wędkarskich organizujemy konkursy sprawnościowe. Propagujemy również wędkarstwo i ekologię w formie projekcji filmów tematycznych. Cały czas rozwijamy działalność propagującą wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży starając się pozyskać inne placówki do współpracy z naszym kołem. W roku 2010 zorganizowaliśmy I Mistrzostwa Szkoły w których udział wzięli uczniowie klas 3-6, zawody te zapisaliśmy w corocznych kalendarzach imprez wędkarskich dla dzieci i młodzieży.

3 Zajęcia z dziećmi w PP 36 wchodzącego w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolengo nr 1 Polegają na organizacji konkursów plastycznych o tematyce związanej ze środowiskiem wodnym i wędkarstwem. Prezentujemy jeden ze zorganizowanych konkursów o tematyce Ryby Naszych Wód Prace 5 i 6 latków Grupa Słoneczka:

4 Prace 4 do 5 lat Grupa Żabki:

5 POGADANKI TEMATYCZNE Z DZIECMI W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM NR 1 Zajęcia w szkole PSP 28 Zajęcia w przedszkolu PP 36

6 PRACA Z DZIECMI ZE ŚWIETLICY SZKOLENEJ ZAJĘCIA PLASTYCZNE POGADANKI

7 OBCHODY TYGODNIA CZYSTOŚCI WÓD PRACE PORZĄDKOWE NAD BRZEGIEM KANAŁU ULGI W OPOLU Obchody Tygodnia Czystości Wód w rysunku

8 I MISTRZOSTWA SZKOŁY PSP 28 KWIECIEŃ 2010 ZWYCIĘZCY MISTRZOSTW

9 V WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW REPREZENTACJA ZESPOŁU SZKOLNO – PRZEDSZKOLNEGO NR 1 – PSP 28

10 IMPREZA REKREACYJNA Z OKAZJI OBCHODÓW DNIA DZIECKA

11 RZWIĄZYWANIE TESTÓW PRZEZ DZIECI Z PSP 28 O TEMATYCE WĘDKARSKO - EKOLOGICZNEJ WAKACYJNY KONKURS FOTOGRAFICNY O TEMATYCE WĘDKARSKO EKOLOGICZNEJ

12 SPRZĄTANIE ŚWIATA 2010– KANAŁ ULGI W OPOLU WSPÓLNY POSIŁEK PO SPRZĄTANIU


Pobierz ppt "Rok 2010 to od szeregu lat kontynuowana działalność propagująca wędkarstwo i ekologię wśród dzieci i młodzieży na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google