Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Organizacja czasu wolnego dla społeczności gminnej połączona z adaptacją i doposażeniem sali (siłowni) w sprzęt do zajęć w miejscowości Turośl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Organizacja czasu wolnego dla społeczności gminnej połączona z adaptacją i doposażeniem sali (siłowni) w sprzęt do zajęć w miejscowości Turośl."— Zapis prezentacji:

1 Organizacja czasu wolnego dla społeczności gminnej połączona z adaptacją i doposażeniem sali (siłowni) w sprzęt do zajęć w miejscowości Turośl.

2 Okres przygotowawczy Szkolenie merytoryczne Tworzenie projektu
Opracowanie niezbędnych dokumentów Realizacja zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem

3 Wybór lokalizacji

4 Trudne początki…

5 Wybór i zakup sprzętu SIŁOWNIA Classic 100 KETTLER 7702-000,
MASTER JP25, Kelton ławka regulowana Avenger, Kelton PRO-brama PM2 + drążki, BODY Sculpture bieżnia magnetyczna BT 2710, BODY Sculpture orbitrek magnetyczny BE 6640, Zestaw olimpijski – gumowany / stayer sport / 138 kg.

6 W trakcie montażu…

7 Akcja promocyjno - reklamowa
… na stronach: … w formie plakatów i ogólnodostępnych informacji

8 Przykładowe plakaty… Otwarcie pierwszej w gminie siłowni
w budynku Szkoły Podstawowej w Turośli Sprzęt treningowy i kulturystyczny Urządzenia fitness  Już w sierpniu otwarcie siłowni w budynku Szkoły Podstawowej w Turośli

9 i zamieszczane informacje
„Od sierpnia ruszy projekt finansowany z środków Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich (PPWOW). W budynku Szkoły Podstawowej w Turośli zostanie otwarta sala z profesjonalnym sprzętem treningowym.” „Zajęcia będą prowadzone przez kompetentnych Instruktorów każdego dnia tygodnia (z wyjątkiem niedzieli i dni świątecznych) w godzinach: – ” „Wstęp bezpłatny dla wszystkich mieszkańców gminy Turośl.”

10 Obecnie …

11

12 Projekt w liczbach … charakterystyka przedziały wiekowe Kobiet - 35
Mężczyzn - 51 lat 21-30 lat 31-40 lat 41-50 lat 51 i więcej liczba osób 5 11 7 33 10 2 1

13 Projekt w oczach naszych Usługobiorców…

14 Otwarcie siłowni wpłynęło na…
Poprawę mojego nastroju, Zainteresowanie sportami siłowymi, Wzrost pewności siebie, Miłe spędzenie czasu wolnego, Poprawę mojej sprawności fizycznej i motorycznej, Unikanie niezdrowych przyzwyczajeń, Silniejszą osobowość, Wyższą siłę fizyczną, Poziom endorfin w moim organizmie, Łatwy dostęp do sprzętu treningowego, Mój plan zajęć po południu, Rozszerzenie moich zainteresowań.

15 Lubię korzystać z siłowni, ponieważ…
Czuję się wtedy silniejszy fizycznie i psychicznie, Ćwicząc, zaczynam być zadowolony ze swojego wyglądu, Po zajęciach czuję się zrelaksowany, Mam okazję poprawić wydolność i spalić zbędną tkankę tłuszczową, Czuję się zdrowszy, Mogę spotkać ludzi mających podobne zainteresowania do moich, Dbam o swój organizm, Mogę poprawić swoją kondycję.

16 ZAPRASZAMY DO GMINY TUROŚL Opracowała: Małgorzata Witkiewicz


Pobierz ppt "Organizacja czasu wolnego dla społeczności gminnej połączona z adaptacją i doposażeniem sali (siłowni) w sprzęt do zajęć w miejscowości Turośl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google