Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W ŚWIECIE MITÓW 29 maja 2012 roku w Gimnazjum nr 1 w Końskich odbył się Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny W ŚWIECIE MITÓW. Brali w nim uczniowie z :

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W ŚWIECIE MITÓW 29 maja 2012 roku w Gimnazjum nr 1 w Końskich odbył się Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny W ŚWIECIE MITÓW. Brali w nim uczniowie z :"— Zapis prezentacji:

1

2 W ŚWIECIE MITÓW

3 29 maja 2012 roku w Gimnazjum nr 1 w Końskich odbył się Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny W ŚWIECIE MITÓW. Brali w nim uczniowie z : - Gimnazjum nr 1 w Końskich, - Gimnazjum w Stadnickiej Woli, - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rogowie. * Do części pisemnej przystąpiło 14 uczniów.

4 Do części ustnej zakwalifikowali się : - Maria Gotkiewicz Gimnazjum - Stadnicka Wola - Maciej Janiszewski – Gimnazjum nr 1 - Końskie - Dawid Wiśniewski – Gimnazjum nr 1 - Końskie - Martyna Wieczorek – Gimnazjum - Stadnicka Wola - Anita Boba – Gimnazjum - Rogów - Magdalena Wiaderna – Gimnazjum - Grzegorz Stanek – Gimnazjum –Rogów

5 Zwycięzcy części pisemnej przystąpili do rywalizacji, losując pytania za 3, 2 lub 1 punkt ( zróżnicowany stopień trudności ). Odpowiadając na pytania,mogli popełnić trzy błędy.

6

7

8

9

10 Tytuł HEROSA 2012 otrzymała : MARIA GOTKIEWICZ Uczennica Gimnazjum – Stadnicka Wola

11 Następne miejsca zajęli : II GRZEGORZ STANEK III ANITA BOBA IV DAWID WIŚNIEWSKI V MAGDALENA WIADERNA VI MARTYNA WIECZOREK SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

12

13 Uczestnicy Konkursu Mitologicznego


Pobierz ppt "W ŚWIECIE MITÓW 29 maja 2012 roku w Gimnazjum nr 1 w Końskich odbył się Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny W ŚWIECIE MITÓW. Brali w nim uczniowie z :"

Podobne prezentacje


Reklamy Google