Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z cyklu …ludzie listy piszą... Do serwisu technicznego Drogi serwisie techniczny. W ubiegłym roku zmieniłam C CC CHŁOPAKA na M MM MĘŻA i zauważyłam znaczny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z cyklu …ludzie listy piszą... Do serwisu technicznego Drogi serwisie techniczny. W ubiegłym roku zmieniłam C CC CHŁOPAKA na M MM MĘŻA i zauważyłam znaczny."— Zapis prezentacji:

1

2 Z cyklu …ludzie listy piszą...

3 Do serwisu technicznego Drogi serwisie techniczny. W ubiegłym roku zmieniłam C CC CHŁOPAKA na M MM MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach K KK KWIATY i B BB BIŻUTERIA które działały dotychczas bez zarzutu w C CC CHŁOPAKU.

4 Dodatkowo M MM MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka wartościowych programów takich jak K KK KOMPLEMENTY i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i B BB BOKS. Aplikacja R RR ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu - zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA aby naprawić problem, bezskutecznie. Desperatka

5 Droga Desperatko Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż C CC CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy M MM MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę: C:\\MYŚLAŁAM_ŻE_MNIE_KOCHASZ i ściągnąć Ł ŁŁ ŁZY oraz zainstalować W WW WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, M MM MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i K KK KWIATY.

6 Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić M MM MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub P PP PIWO. PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3. Cokolwiek byś nie robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ. Nie próbuj też instalować nowego programu CHŁOPAK. To nie są współpracujące aplikacje i zniszczą MĘŻA.

7 Sumując... MĄŻ jest wspaniałym programem, ale ma ograniczoną pamięć i nie może szybko włączać nowych funkcji. Musisz przemyśleć możliwość zakupu dodatkowego oprogramowania dla poprawienia pamięci i wydajności. Ja osobiście polecam GORĄCE_JEDZENIE lub S SS SEX_BIELIZNĘ. Powodzenia, Serwis techniczny


Pobierz ppt "Z cyklu …ludzie listy piszą... Do serwisu technicznego Drogi serwisie techniczny. W ubiegłym roku zmieniłam C CC CHŁOPAKA na M MM MĘŻA i zauważyłam znaczny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google