Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czyli wydarzenia z życia klasy IV..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czyli wydarzenia z życia klasy IV.."— Zapis prezentacji:

1 Czyli wydarzenia z życia klasy IV..
Klasa IV Czyli wydarzenia z życia klasy IV..

2 Lista uczniów klasy IV 
1.Natalia Cebula Oliwia Mędrek 2.Bartosz Głąbek Angelika Muzyk 3.Bartłomiej Kapuściński Gabriel Mystek 4.Ewa Kisiecka Kamil Nowak 5.Tomasz Król Natalia Nowakowska 6. Julia Leisner Natalia Pandel 7.Nikolina Matyja Szymon Szota 15.Wiktor Ścigaj

3 Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012
W dniu odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. Początkiem uroczystości była Msza Święta, a po jej zakończeniu wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbył się apel. Naszym wychowawcą jest mgr Kazimierz Waśniowski.

4 Kozia Góra Dnia 12 września nasza klasa pod opieką wychowawcy pojechała w Beskidy na wycieczkę górską. Celem wyprawy było zdobycie Koziej Góry.

5 Dzień Nauczyciela. r w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela. Na sali gimnastycznej odbyło się przedstawienie, które obejrzeliśmy z wielka ciekawością. Każdy nauczyciel dostał laurkę.

6 Odblaskowa szkoła Dn r. o godz. 10:20 odbył się marsz ulicami Jaroszowca. Celem tego marszu było uwrażliwienie kierowców na bezpieczną i trzeźwą jazdę samochodem.

7 Ślubowanie klasy I Dnia r. W Domu Kultury „Hutnik” pierwszoklasiści złożyli ślubowanie uczniowskie. Jednak zanim to zrobili, odbyło się przedstawienie, w którym pomogły koleżanki i koledzy z klasy IV.

8 Dyskoteka Andrzejkowa.
r. W naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. W trakcie organizowane były różne zabawy i wróżby. W międzyczasie był czynny bufet.

9 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Dnia r. Odbyła się zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia wcześniakom oraz na pompy insulinowe dla kobiet z cukrzycą.

10 Osiągnięcia. Uczniowie klasy IV – Kamil Nowak i Bartosz Głąbek uczęszczają do klubu sportowego, gdzie trenują tenis stołowy. Dzięki temu odnoszą wiele sukcesów.

11 Ciąg dalszy nastąpi….


Pobierz ppt "Czyli wydarzenia z życia klasy IV.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google