Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nowa funkcjonalność Nowe możliwości Łatwy dostęp do informacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nowa funkcjonalność Nowe możliwości Łatwy dostęp do informacji."— Zapis prezentacji:

1 Nowa funkcjonalność Nowe możliwości Łatwy dostęp do informacji

2 Obszar treści, Panel logowania, Panel wyszukiwania, Sekcja banerów, Stopka. Układ strony : Górny baner, Główny pasek menu, Slider (tylko na stronie startowej),

3 Dzięki głównemu paskowi menu nawigacja po stronie jest bardzo intuicyjna i łatwa. Szybki dostęp do: aktualności, informacji o strukturze i pracownikach DBFO, aktów prawnych, informacji i materiałów związanych z SIO, informacji i materiałów związanych z ZFŚS, informacji o obsługiwanych placówkach oświatowych, informacji o zamówieniach publicznych i ofertach pracy, danych kontaktowych z DBFO.

4 W sliderze pojawiają się wyróżnione, najważniejsze w obecnej chwili informacje i artykuły.

5 W środkowej części (obszar treści) umieszczone są zajawki artykułów w kolejności od najnowszego do najstarszego. Po kliknięciu na artykuł przechodzimy do kompletnej treści artykułu. W prawym górnym rogu każdego artykułu znajdują się ikony po kliknieciu których otrzymujemy możliwość wydrukowania danego artykułu oraz przesłania go pod wskazany adres e-mail.

6 W lewej części strony znajduje się panel logowania dla placówek. Po zalogowaniu użytkownik uzuskuje dostęp do dodatkowych treści np. zakładki Materiały.

7 Pod panelem logowania znajduje się panel wyszukiwanie. Po wpisaniu słowa lub wyrażenia zwracane są pasujące wyniki odnalezione w obszarze witryny.

8 Pod panelem wyszukiwania znajduje się sekcja banerów z odnośnikami do przydatnych stron internetowych.

9 Na dole strony znajduje się stopka z danymi teleadresowymi DBFO.

10 Po wybraniu z MENU pozycji Aktualności dostajemy dostęp do listy artykułów w kolejności od najnowszego do najstarszego.

11 Po wybraniu z MENU pozycji Struktura dostajemy dostęp do informacji o strukturze Biura i pracownikach w poszczególnych działach.

12 Po wybraniu z MENU pozycji Akty Prawne dostajemy dostęp do podzielonych tematycznie ustaw i rozporządzeń. Wchodząc w poszczególne kategorie i podkategorie Aktów Prawnych mamy możliwość wyszukania odpowiednich dokumentów za pomocą filtru tytułów.

13 Po wybraniu z MENU pozycji SIO uzyskujemy dostęp do: informacji i materiałów związanych z SIO, aktualnych instrukcji, plików instalacyjnych programu SIO.

14 Po wybraniu z MENU pozycji ZFŚS uzyskujemy dostęp do: informacji o ZFŚS, harmonogramu posiedzeń Komisji Socjalnej, procedury udzielania pożyczki, regulaminu, zakresu spraw załatwianych w DBFO związanych z pożyczkami mieszkaniowymi.

15 Po wybraniu z MENU pozycji Placówki dostajemy dostęp do listy oraz danych teleadresowych publicznych placówek oświatowych na terenie Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy.

16 Po wybraniu z MENU pozycji Ogłoszenia dostajemy dostęp do listy, danych i informacji odpowiednio o: aktualnych i zakończonych postępowaniach prawa zamówień publicznych, prowadzonych i zakończonych rekrutacjach na stanowiska pracy w DBFO.

17 Po wybraniu z MENU pozycji Kontakt dostajemy dostęp do informacji teleadresowych Biura oraz do mapy wskazującej położenie Biura.

18 Po zalogowaniu otrzymujemy dostęp do dodatkowych zakładek m.in. do zakładki Materiały w której pogrupowane na kategorie i podkategorie zostały przydatne pliki i informacje dla placówek.

19 Również po zalogowaniu się każda z placówek otrzyma dostęp do prywatnej zakładki na której umieszczane będą informacje przeznaczone tylko dla tej placówki.

20 Możliwość rozbudowania poziomów uprawnień użytkowników i dostępu do danych. Informacje i artykuły pogrupowane w przejrzyste kategorie. Szybki dostęp do informacji. Łatwość wyszukiwania interesujących treści. Przejrzysta forma.

21


Pobierz ppt "Nowa funkcjonalność Nowe możliwości Łatwy dostęp do informacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google