Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Asystent Agent Ubezpieczeń

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Asystent Agent Ubezpieczeń"— Zapis prezentacji:

1 Asystent Agent Ubezpieczeń

2 Opis produktu Asystent Agent Ubezpieczeń to program kierowany dla agentów ubezpieczeniowych. Pomaga w obsłudze biura agencji ubezpieczeń. Umożliwia sprawne zarządzanie wystawionymi polisami ubezpieczeniowymi, szybkie sprawdzenie danych kontaktowych klientów itp. Program zawiera w sobie również moduł ofert, dzięki któremu łatwo można przygotowywać oferty i przedstawiać je lub wysyłać swoim klientom na przykład poprzez wbudowany klient poczty . Asystent Agent Ubezpieczeń wyposażony został także w moduł zaplanowanych zadań. 

3 Licencjonowanie Licencja Asystenta Agent Ubezpieczeń w wersji PRO jest uzależniona od ilości stanowisk, jedna wykupiona licencja na jedno stanowisko na, którym jest zainstalowanym. Asystent Agent Ubezpieczeń BIZNES i MAX nie mają ograniczeń na ilość stanowisk, tylko na ilość aktywnych połączeń do bazy. Jedna licencja pozwala na jedno aktywne połączenie do bazy danych.

4 Moduły i funkcje Ubezpieczenia – moduł odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie umów ubezpieczeniowych. Ubezpieczenia możemy rozdzielać na różne rodzaje polis (na życie, kapitałowa, majątkowa itd.) a je na je na typy (OC, AC, OC+NW itd.), dodatkowo możemy określić sposób rozliczeń (jedna rata, dwie raty, cztery raty). Dane kontaktowe – moduł pozwala na gromadzenie szczegółowych danych o klientach i pracownikach. Książka korespondencji – system do księgowania poczty elektronicznej i zwykłej, wraz z kosztami wysyłki i załącznikami.

5 Funkcje i Użyteczności

6 Interfejs Programu

7 Dodawanie Rekordu Edytowanie Rekordu Usuwanie rekordu

8 Tworzenie nowej polisy

9 Tworzenie nowego kontaktu

10 Łączenie się ze zdalną bazą danych

11 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Asystent Agent Ubezpieczeń"

Podobne prezentacje


Reklamy Google