Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Grupa PBI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Grupa PBI."— Zapis prezentacji:

1 Grupa PBI

2 Koncepcja rozbudowy obiektu dla firmy La Porte
Inwestycja obejmuje zaprojektowanie oraz wykonanie części biurowo-ekspozycyjnej o łącznej powierzchni użytkowej 236 m2.Projekt obiektu stanowi integralną część budynku istniejącego. Koncepcja biura i hali produkcyjnej dla firmy KABI Sp. z o.o Powierzchnia inwestycji wynosi m2. Obiekt składa się z części produkcyjnej oraz biurowej. Dwukondygnacyjna konstrukcja stalowa. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń sanitarnych.

3 Projekt obiektu biurowo-laboratoryjnego dla firmy VIGO
Projektowany obiekt składa się z jednokondygnacyjnej hali laboratoryjnej oraz z trójkondygnacyjnego budynku biurowego .Całość wykonana z konstrukcji stalowej o łącznej powierzchni 3100 m2. Pierwszy etap budowy jakim było wykonanie hali laboratoryjnej, został zakończony w trzecim kwartale 2008r. Rozbudowa obiektu dla firmy NICE–POLSKA Sp. z o.o. Projekt rozbudowy dotyczył części biurowej ,magazynowej oraz zabudowy sali konferencyjnej. Inwestycja o łącznej powierzchni 594 m2 została zrealizowana w 2007 roku.

4 Koncepcja rozbudowy biura i hali magazynowej dla firmy SITI-POL
Projekt polegał na wybudowaniu nowego biura, oraz rozbudowie części produkcyjnej i magazynowej dla firmy specjalizującej się branżą elektromechaniczną. Powierzchnia biura to 300m2 ,hali produkcyjnej 360 m2 oraz magazynu 900m2.Powierzchna całkowita to 1 725m2. Projekt hali magazynowej z częścią biurową dla firmy FOTA s.a. w Mirkowie Na projekt obiektu składa się część magazynowa oraz biurowa. Powierzchnia użytkowa to 2 700m2. Obiekt charakteryzuje projekt zautomatyzowanej logistyki magazynowej ,co w ogromnym stopniu ułatwia proces kompletacji zamówień. Obiekt został zrealizowany w2008 roku.

5 Projekt hali magazynowej z częścią biurową dla firmy
FOTA s.a. w Klaudynie Na projekt obiektu składa się część magazynowa oraz biurowa. Powierzchnia użytkowa to 2 700m2. Obiekt charakteryzuje projekt zautomatyzowanej logistyki magazynowej ,co w ogromnym stopniu ułatwia proces kompletacji zamówień. Obiekt został zrealizowany w2008 roku.

6 Koncepcja hali produkcyjnej z częścią biurową dla firmy GELLWE
Projekt dotyczy obiektu produkcyjno- magazynowego z częścią biurową. Wyposażony w niezależną linię produkcyjną połączoną z grawitacyjnym regałem paletowym wysokiego składowania. Umożliwia to sprawny obrót towaru miedzy halą produkcyjną a magazynową. Rozbudowa biura dla firmy AMBRA Projekt dwukondygnacyjnego obiektu biurowego o konstrukcji żelbetowej. Powierzchnia użytkowa nowopowstałego biura ,to około 1 500m2.

7 Budowa I hali produkcyjno-magazynowej dla firmy ZBYSZKO w Radomiu
Hala wyposażona w trzy linie produkcyjne oraz część magazynową, obiekt o konstrukcji stalowej, o łącznej powierzchni m2 .Od strony frontowej istnieje część biurowa, na tyłach obiektu znajduje się 5 stacji dokujących. Hale charakteryzuje pełna automatyka obsługi. Obiekt został zrealizowany w 2003 roku.

8 Część biurowa, przylegająca do hali produkcyjno-magazynowej firmy ZBYSZKO w Radomiu
Biuro firmy Zbyszko z siedzibą w Radomiu jest integralną częścią hali produkcyjno-magazynowej, o powierzchni użytkowej około 900 m2. Nowoczesna architektura oraz funkcjonalność to główne atuty inwestycji. Obiekt został zrealizowany w 2004 roku.

9 Budowa centrum logistycznego dla firmy ZBYSZKO w Radomiu
Obiekt o konstrukcji stalowej o łącznej powierzchni m2 . Ze względu na trudne warunki zabudowy hala produkcyjna została połączona z magazynem, mostem technologicznym o długości 100m na wysokości 5,5 m, gdzie odbywa się dwukierunkowy automatyczny transport towaru. Obiekt został zrealizowany w 2007 roku.

10 Wyposażenie centrum logistycznego dla firmy ZBYSZKO w Radomiu
Centrum logistyczne to automatyczny system obsługi palet z towarem, które jest jednym z najnowocześniejszy rozwiązań w tej branży. Na system składa się 11 automatycznych układnic, rozbudowany system podwieszanych wózków transferowych monorail, które obsługują 9 wysp odkładczych Wydajność magazynu to obrót 700 palet na godzinę. System został oddany do użytku w 2007 roku.

11 Hala magazynowo-ekspozycyjna z częścią biurową dla firmy NORMA
Firma Norma zajmuje się dystrybucją i sprzedażą materiałów budowlanych oraz wyrobów hutniczych. Obiekt to dwukondygnacyjna hala o konstrukcji stalowej, o powierzchni 1008 m2. Budynek wyposażony jest w system regałów wysokiego składowania, zaprojektowany i wykonany również przez firmę PBI. Obiekt został zrealizowany w 2005 roku.

12 Antresola na regałach dla firmy KOLDRUK
Projekt polegający na najefektywniejszym wykorzystaniu niewielkiej powierzchni magazynu. Antresola jako miejsce odkladcze oraz kompletacyjne towaru, wykonana została na konstrukcji regałowej co umożliwiło stworzenie 300 dodatkowych miejsc paletowych z zachowaniem przestrzeni komunikacyjnej dla wózków widłowych. Projekt został zrealizowany w 2005 roku.

13 Budowa hali dla cynkowni METAL-TECH w Ciechanowie
Wykonana hala dla firmy Metaltech to w pełni zautomatyzowana cynkownia ogniowa, której konstrukcja przenosi obciążenia od ciężkich elementów cynkowanych. Wyposażona w suwnice o udźwigu do 9 t. Hala o konstrukcji stalowej z wykorzystaniem słupów dwugałęźniowych o powierzchni 6624 m2 oraz wysokości 14,5 m. Obiekt został oddany do użytku w 2006 roku.

14 Hala magazynowa dla firmy TME w Łodzi
Hala wyposażona w antresolę zajmującą 3/4 hali, wykonana z konstrukcji stalowej ze stropem z płyty kanałowej. W hali składowane są komponenty elektroniczne. Obiekt wyposażony jest w zautomatyzowaną linie kompletacyjną zainstalowaną na antresoli. Obiekt został zrealizowany w 2003 roku.

15 Antresola w hali magazynowej firmy VAILLANT w Warszawie
Antresola na konstrukcji stalowej zaprojektowana tak aby udostępnić jak najwięcej miejsca na pola odkładcze na poziomie posadzki. Możliwe to było dzięki zaprojektowaniu specjalnych podpór. Antresola jest wykorzystywana jako punkt kompletacyjny dla zamówień specjalnych. Wykonana została na wysokość 3,5m.

16 Hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurową dla firmy SOYTER k/ Warszawy
Hala jednokondygnacyjna, dwunawowa o konstrukcji stalowej. Część biurowo-ekspozycyjna dwukondygnacyjna również o konstrukcji stalowej, o łącznej powierzchni 602m2. Obiekt został zrealizowany w 2005 roku.

17 Zadaszenie trybuny stadionu KS POLONIA
Przekrycie trybuny wykonane z konstrukcji stalowej, poszycie z płyty trapezowej. Wysokość części wspornikowej nad miejscami siedzącymi to 8,7m ,szerokość 10,4m natomiast rozpiętość konstrukcji to około 100m. Inwestycja została zrealizowana w roku.

18 Hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurową dla firmy TECHNOBUD k/Warszawy
Hala przeznaczona jest na zakład ślusarski z częścią magazynową. Od strony frontowej wykonana została część biurowo- ekspozycyjna. Powierzchnia całkowita obiektu to 2933m2. Z czego m2 to część produkcyjno-magazynowa. Obiekt został zrealizowany w 2004 roku.

19 Rozbudowa hali magazynowej dla firmy BIMS PLUS w Warszawie
Hala jednokondygnacyjna, która jest konstrukcją stalową w postaci regałów wysokiego składowania, o wysokości 9m. Powierzchnia użytkowa wynosi m2. Obiekt został zrealizowany w 2008 roku.

20 Budowa hali magazynowej dla firmy AMBRA
Hala magazynowa z zapleczem ramp załadunkowych została wybudowana przy kompleksie istniejących budynków. Powierzchnia wykonanego obiektu to m2. Hala o konstrukcji stalowej wyposażona jest w regały paletowe wysokiego składowania. Obiekt został zrealizowany w 2006 roku.

21 Rozbudowa magazynu dla firmy AMBRA
Hala jednokondygnacyjna o konstrukcji stalowej. Wraz z częścią dokową obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 2000 m2 i wysokości 9,5 m. Obiekt został zrealizowany w 2006 roku.

22 Hala magazynowa dla firmy JUSTART w Łodzi
Hala wielonawowa o konstrukcji stalowej , przekryta płytami warstwowymi. Obiekt wybudowany dla firmy zajmującej się dystrybucją elementów witryn sklepowych. Obiekt został zrealizowany w 2005 roku.

23 Hala magazynowa wyposażona w regały paletowe, dla firmy O-PRESS w Kielcach
Hala jednonawowa o konstrukcji stalowej wyposażona w tradycyjne regały paletowe wysokiego składowania zaprojektowane i wykonane również przez firmę PBI. Powierzchnia hali wynosi 648 m2. Obiekt został zrealizowany w 2003 roku.

24 Hala magazynowa o konstrukcji nośnej regałów dla EVELINE COSMETICS w Lesznowoli
Projekt charakteryzuje konstrukcja na regałach wysokiego składowania o wysokości 14 m, co umożliwiło maksymalne wykorzystanie kubatury obiektu magazynowego. Firma PBI specjalizuje się w tego typu inwestycjach, których wiele firm nie podejmuje się ze względu na złożoność procesu projektowania i wykonawstwa. Obiekt został zrealizowany w 2003 roku.

25 Hala magazynowa dla firmy MARTOM k/Pruszkowa
Firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją materiałów chemii gospodarczej. Hala o powierzchni 310m2 i wysokości 10m. Hala jednonawowa o konstrukcji stalowej zabudowana płytami warstwowymi. Kubatura obiektu została zmaksymalizowana w stosunku do warunków zabudowy. Obiekt został zrealizowany w 2006 roku.

26 Rozbudowa hali produkcyjnej dla firmy DELTA SERVICE k/Warszawy
Wykonanie antresoli na konstrukcji stalowej, w zakres inwestycji wchodziła również rozbudowa budynku handlowo- biurowego z przeznaczeniem na salon sprzedaży motocykli. Budynek dwukondygnacyjny wyposażony w regały wspornikowe przeznaczone do składowania długich elementów. Projekt został zrealizowany w 2006 roku.

27 Wyposażenie magazynu w tradycyjne regały paletowe dla firmy Fellows
System magazynowania ,zaprojektowany i wykonany przez firmę PBI, składał się z tradycyjnych regałów paletowych z sekwencją korytarzy transportowych. Na powierzchni 650 m2 mieści się 700 miejsc paletowych. Inwestycja została zrealizowana w 2003 roku.

28 Projekt odkrytego magazynu wyposażonego w regały wysokiego składowania dla firmy DOMEKO
Wykorzystanie powierzchni 410 m2 pod otwarty magazyn budowlany o pojemności 300 pól odkładczych na tradycyjnych regałach paletowych wysokiego składowania z zadaszeniem z płyty trapezowej. Projekt został zrealizowany w 2003 roku.

29 Wyposażenie magazynu dla firmy OASA w regały wjezdne

30 Hala magazynowa dla firmy OMIG
Inwestycja polegała na wybudowaniu hali magazynowej o powierzchni 182 m2.Hala o konstrukcji stalowej, ściany murowane. Poszycie dachu z blachy warstwowej. Obiekt został zrealizowany w 2007 roku.

31 Hala magazynowa dla firmy VIPOLIMEX
Hala jednonawowa o konstrukcji stalowej, przekrycie wykonano z blachy warstwowej. Obiekt o powierzchni m2. Inwestycja została zrealizowana w 2003 roku.

32 Hala magazynowa na regałach wysokiego składowania dla firmy JAKOMEX

33 Grupa PBI Biuro Stare Babice (Janów) ul. Gen. Sikorskiego 11 tel./fax. : (22) /04


Pobierz ppt "Grupa PBI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google