Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Logistyka jest terminem opisującym proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Logistyka jest terminem opisującym proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów,"— Zapis prezentacji:

1

2 Logistyka jest terminem opisującym proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań klienta[1]. Działania logistyczne mogą obejmować: obsługę klienta prognozowanie popytu przepływ informacji kontrolę zapasów czynności manipulacyjne realizowanie zamówień

3 O czym uczymy się na zajęciach z logistyki? Logistyka jest bardzo obszernym działem nauki. Na lekcjach poznajemy między innymi w jaki sposób kodowane są informacje na kodach kreskowych oznaczeniach magazynowych i wszystkich procedurach które im towarzyszą. Logistyka jest bardzo obszernym działem nauki. Na lekcjach poznajemy między innymi w jaki sposób kodowane są informacje na kodach kreskowych oznaczeniach magazynowych i wszystkich procedurach które im towarzyszą.

4 Zajęcia z logistyki odbywają się w specjalnie przygotowanej do tego klasie wyposażonej w nowoczesny sprzęt multimedialny. Który w znaczny sposób ułatwia przyswajanie wiadomości. Zajęcia z logistyki odbywają się w specjalnie przygotowanej do tego klasie wyposażonej w nowoczesny sprzęt multimedialny. Który w znaczny sposób ułatwia przyswajanie wiadomości.

5 Pracownia logistyczna wyposażona jest w wiele filmów z dziedziny logistyki które ukazują w jaki sposób teoria stosowana jest w praktycznych działaniach w magazynach firmach spedycyjnych bądź naliniach montażowych gdzie strategia i planowanie odgrywa znaczącą rolę. Pracownia logistyczna wyposażona jest w wiele filmów z dziedziny logistyki które ukazują w jaki sposób teoria stosowana jest w praktycznych działaniach w magazynach firmach spedycyjnych bądź naliniach montażowych gdzie strategia i planowanie odgrywa znaczącą rolę.

6 Specjalista ds. transportu i spedycji Specjalista ds. transportu i spedycji Specjalista ds. celnych i transportu międzynarodowego Specjalista ds. celnych i transportu międzynarodowego Specjalista ds. logistyki miejskich usług infrastruktury Specjalista ds. logistyki miejskich usług infrastruktury Specjalista ds. sprzedaży i prognozowania popytu Specjalista ds. sprzedaży i prognozowania popytu Specjalista ds. handlu elektronicznego Specjalista ds. handlu elektronicznego To tylko kilka zawodów którymi możesz się zajmować po ukończeniu kierunku TECHNIK-LOGISTYK


Pobierz ppt "Logistyka jest terminem opisującym proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google