Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja Firmy ZPHU Konektor s.c. Ząbkowice Śląskie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja Firmy ZPHU Konektor s.c. Ząbkowice Śląskie."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja Firmy ZPHU Konektor s.c. Ząbkowice Śląskie

2 ZPHU KONEKTOR Historia Firmy
ZPHU KONEKTOR s.c. Izabela i Jacek Czapla rozpoczyna działalność produkcyjną w 1997 roku. W ciągu 15 lat firma stale rozwija się. Od początku była nakierowana na wykonywanie podzespołów elektrotechnicznych. ZPHU Konektor zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników w zakresie lutowania i zgrzewania złączy elektrycznych. Dzięki temu jest w stanie sprostać trudnym technicznie zleceniom. Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług nie byłaby możliwa bez szerokiej modernizacji wyposażenia technologicznego w tym bez zakupu nowoczesnych zgrzewarek włoskiej firmy TECNA , urządzeń do precyzyjnej obróbki kabli firmy Schleuiger, natłaczarki oraz elektronicznego wyposażenia kontrolno-pomiarowego. ZPHU KONEKTOR

3 Nasze wyroby

4 Profile produkcji Produkcja złącz elektrycznych na potrzeby przemysłu samochodowego, AGD i elektrotechnicznego. Technika lutowania, zaciskania i zgrzewania oporowego. Posiadamy duże teoretyczne i wieloletnie praktyczne doświadczenie z zakresie zgrzewania oporowego oparte na nowoczesnym parku maszynowym.

5 Wiązki kablowe Zaawansowana technicznie obróbka kabli i przewodów elektrycznych z materiałów powierzonych lub własnych, pochodzą bez wyjątku od tak znanych dostawców jak np. : Leoni AG, LAPPKABEL, Tyco Electronic, Lear ,SES itp. Produkowane przez nas przewody i wiązki kablowe znajdują zastosowanie m.in. w dziedzinach audio-, obwodach sterowania i regulacji oraz w przemyśle elektrotechnicznym. Montaż podzespołów Na podstawie dokumentacji technicznej, rysunków lub wzorców z dostarczonych przez klienta lub własnych części, półproduktów lub innych materiałów, montowane są kompletne podzespoły lub kompletne urządzenia.

6 Park maszynowy kompleksowe maszyny do obróbki kabli i przewodów
maszyny do odmierzania i cięcia splotów itp.. materiałów praski elektryczne i pneumatyczne do zaciskania końcówek kablowych różnego typu piec o precyzyjnym sterowaniu służący do obróbki materiałów termokurczliwych. maszyny do połączeń typu SPLICE

7 zespół zgrzewarek oporowych z elektronicznymi modułami sterowania umożliwiającymi precyzyjne sterowanie i regulacje zadanych parametrów procesu zgrzewania, a także ich archiwizacje. Od wielu już lat współpracujemy z Instytutem Spawalnictwa Politechniki Wrocławskiej w zakresie technologii zgrzewania i lutowania. Wiadomości uzyskane w ramach tej współpracy i wspólne przeprowadzone badania pomogły nam w znacznym w podniesieniu jakości zgrzeiny np.: w złączach dla przemysłu samochodowego. W razie potrzeby dysponujemy dostępem do laboratorium tego Instytutu i wiedzy jego pracowników. Równie długo datuje się nasza współpraca z wieloma zakładami specjalizującymi się w budowie maszyn i precyzyjnych narzędzi.

8 Kontrola jakości Wszelkie nasze produkty poddawane są na bieżąco ocenie i kontroli jakości. Na życzenie klienta przeprowadzamy dodatkowo wszelkie pomiary i dokumentujemy je w sposób zgodny z wymaganiami zleceniodawcy. Poprzez wykrywanie i eliminację słabych punktów, forsowanie nowych pomysłów i dróg służących stałej poprawie unikamy powtarzania błędów. Stanowisko kontroli jakości wyposażone jest w wiele różnych przyrządów pomiarowych. Wyniki dokonanych pomiarów zostają za pomocą odpowiednich programów bezpośrednio transmitowane do PC i archiwizowane w plikach przepisanych do konkretnego wyrobu lub partii wyrobów. Stosujemy także elektroniczny przyrząd pomiarowy mierzący wytrzymałość np.. Zgrzeiny na zrywanie. Jest to jeden z krytycznych parametrów przy produkcji złącz dla przemysłu elektrotechnicznego i samochodowego.

9 ZPHU KONEKTOR s.c. Izabela i Jacek Czapla
Kontakt ZPHU KONEKTOR s.c. Izabela i Jacek Czapla ul. Waryńskiego 13 Ząbkowice Śląskie woj.dolnośląskie Tel.: Tel.kom: Fax : REGON: NIP:


Pobierz ppt "Prezentacja Firmy ZPHU Konektor s.c. Ząbkowice Śląskie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google