Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Technik telekomunikacji. Telekomunikacja to dziedzina techniki i nauki zajmująca się transmisją wszelkiego rodzaju informacji na odległość.

Коpie: 1
Technik Telekomunikacji. Telekomunikacja to dziedzina techniki i nauki zajmująca się transmisją wszelkiego rodzaju informacji na odległość.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Technik telekomunikacji. Telekomunikacja to dziedzina techniki i nauki zajmująca się transmisją wszelkiego rodzaju informacji na odległość."— Zapis prezentacji:

1 Technik telekomunikacji

2 Telekomunikacja to dziedzina techniki i nauki zajmująca się transmisją wszelkiego rodzaju informacji na odległość.

3 Na co dzień otoczeni jesteśmy urządzeniami telekomunikacyjnymi, takimi jak telefony, komputery, faxy oraz instalacjami zapewniającymi ich pracę (stacje nadawcze i przekaźnikowe, sieci teleinformatyczne).

4 Zawód technika telekomunikacji stanowi szansę na dobra pracę związaną ze światem nowych technologii już bezpośrednio po ukończeniu szkoły ponadgimnazjalnej.

5 Zawód technika telekomunikacji stanowi również doskonałą podstawę do kontynuowania nauki na studiach technicznych.

6 technik telekomunikacji

7 Nauczysz si ę : wykonywania pomiarów i testów kontrolnych elementów, układów oraz urządzeń stosowanych w systemach telekomunikacyjnych. montować, eksploatować i konserwować urządzenia i sieci telekomunikacyjne, użytkować stanowiska teleinformatyczne, systemy telefonii stacjonarnej i komórkowej, systemy przesyłu sygnału radiowego i telewizyjnego oraz centrale telefoniczne.

8 Praca dla technika telekomunikacji zakłady telekomunikacji, zakłady wykonujące montaż sieci i urządzeń telekomunikacyjnych, zakłady wytwórcze sprzętu i urządzeń dla telekomunikacji, placówki badawczo-rozwojowe i projektowe telekomunikacji, instytucje i zakłady posiadające własne sieci oraz systemy łączności, zakłady handlu i napraw sprzętu telekomunikacyjnego, placówki inspekcji i kontroli urządzeń telekomunikacyjnych.

9 Technik telekomunikacji

10 NOWE KIERUNKI NOWE TRENDY TZN D Ą BROWA GÓRNICZA

11 Technik Telekomunikacji

12 Telekomunikacja to dziedzina techniki i nauki zajmująca się transmisją wszelkiego rodzaju informacji na odległość.

13 Na co dzień otoczeni jesteśmy urządzeniami telekomunikacyjnymi, takimi jak telefony, komputery, faxy oraz instalacjami zapewniającymi ich pracę (stacje nadawcze i przekaźnikowe, sieci teleinformatyczne).

14 bezpośrednio po ukończeniu szkoły ponadgimnazjalnej. Zawód technika telekomunikacji stanowi szansę na dobrą pracę związaną ze światem nowych technologii już bezpośrednio po ukończeniu szkoły ponadgimnazjalnej.

15 Stanowi również doskonałą podstawę do kontynuowania nauki na studiach technicznych. Nauczysz się wykonywania pomiarów i testów kontrolnych elementów, układów oraz urządzeń stosowanych w systemach telekomunikacyjnych. poznasz budowę i obsługę przyrządów pomiarowych wykorzystywanych do powyższych badań. Nauczysz się montować, eksploatować i konserwować urządzenia i sieci telekomunikacyjne

16 Będziesz umieć użytkować stanowiska teleinformatyczne, systemy telefonii stacjonarnej i komórkowej, systemy przesyłu sygnału radiowego i telewizyjnego oraz centrale telefoniczne. Oraz projektować układy elektroniczne analogowe i cyfrowe.

17 Możesz podjąć pracę w różnych zakładach np: zakłady telekomunikacji, zakłady wykonujące montaż sieci i urządzeń telekomunikacyjnych, zakłady wytwórcze sprzętu i urządzeń dla telekomunikacji,

18 Możesz wybrać: placówki badawczo-rozwojowe i projektowe telekomunikacji, instytucje i zakłady posiadające własne sieci oraz systemy łączności, zakłady handlu i napraw sprzętu telekomunikacyjnego, placówki inspekcji i kontroli urządzeń telekomunikacyjnych.

19 NOWE KIERUNKI NOWE TRENDY TZN D Ą BROWA GÓRNICZA


Pobierz ppt "Technik telekomunikacji. Telekomunikacja to dziedzina techniki i nauki zajmująca się transmisją wszelkiego rodzaju informacji na odległość."

Podobne prezentacje


Reklamy Google