Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał"— Zapis prezentacji:

1 Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie

2 Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Grupa: 96/74_MP_2 Agnieszka Kamińska

3 Lista uczestników : a) Podstawowa - Karolina Bagińska - Rafał Czajkowski - Weronika Gąsowska - Kinga Łapińska - Marlena Łupińska - Aneta Łupińska - Piotr Makowski - Daniel Perkowski - Marcin Perkowski - Michał Płoński

4 Grupa II

5 ZAJĘCIA NR.2 06.05.2010 Spotkaliśmy się po raz drugi na naszych wspólnych zajęciach. Uzupełnialiśmy swoje wizytówki oraz budowaliśmy wieżę z kartek. Poznawaliśmy siebie nawzajem. Zostaliśmy wprowadzeni w tematykę projektu. Określaliśmy rolę w zespole. Pisaliśmy test na wejście.

6 ZAJĘCIA NR.3 07.05.2010. Na naszych trzecich zajęciach wypełnialiśmy test kompetencji. Logowaliśmy sie po raz pierwszy na naszych kontach na portalu www.rozwojprzezkompetencje.eduportal.pl

7 ZAJĘCIA NR.5 08.05.2010. Opowiadaliśmy różne fizyczne ciekawostki. Oglądaliśmy film z doświadczeniami z fizyki. Bardzo nam się podobał. Zrobiliśmy gazetkę. Uzupełnialiśmy nasze dane na powyższej stronie. Uzupełnialiśmy e-kronikę.

8 ZAJĘCIA NR.7 20.05.2010 Na siódmych zajęciach wykonywaliśmy doświadczenia z zakresu właściwości i różnorodności cząstek(mieszanie cieczy, produktów sypkich, dyfuzja). Było bardzo ciekawie.

9 ZAJĘCIA NR.8 Na 8 zajęciach wyszukiwaliśmy w Internecie informacji na temat cząsteczkowej budowy materii. Robiliśmy prezentacje na temat: dyfuzji, związków chemicznych w żywej komórce. Budowaliśmy modele związków chemicznych. Oglądaliśmy film z serii: " Było sobie życie. " Tematem filmu była budowa komórki. Poznawaliśmy budowę mikroskopu i zasady mikroskopowania. Oglądaliśmy preparaty mikroskopowe: język kota, dno żołądka kota, jądro szczura.

10 ZAJĘCIA NR.10 21.05.2010 Dzisiejsze zajęcia poświeciliśmy wypełnianiu ankiety ewaluacyjnej. Szukaliśmy informacji w internecie na temat budowy cząsteczkowej materii.

11 ZAJĘCIA NR.13 25.05.2010 Robiliśmy prezentacje na temat budowy atomu. Zachowując zasady poprawnej prezentacji.

12 ZAJĘCIA NR.8 Dnia 26 maja 2010r mieliśmy zajęcia z wykładowcą z działu matematyki. Opowiadał nam o rynku pracy, o różnych aukcjach i ich rodzajach nawet podzielił nas na grupy i bawiliśmy się w licytowanie różnych przedmiotów. Było bardzo fajnie

13 ZAJĘCIA NR.10 Mieliśmy drugie spotkanie z wykładowcami z działu fizyki. Pokazywali nam różne doświadczenia fizyczne. Mówili o różnych zjawiskach fizycznych. Trwało to około 4 godzin lekcyjnych.

14 ZAJĘCIA NR.9 04.06.2010 Na zajęciach zapoznaliśmy się z dziejami Ziemi, poznaliśmy budowę i składniki Ziemi ( minerały i skały ). Zaznajomiliśmy się z ważniejszymi wydarzeniami z przeszłości geologicznej Ziemi( ruchy górotwórcze, podział kontynentów ). Grupa podzielona była na podgrupy. Każda miała swoje zadanie do wykonania. Odszukane informacje każda grupa umieszczała na gazetkach ściennych. Gazetki te można zobaczyć na korytarzu szkolnym. Wszyscy mogą przeczytać ich zawartość.

15 ZAJĘCIA NR.16 Tworzyliśmy końcową prezentację, która miała podsumować wszystkie nasze zajęcia. Tych zajęć było naprawdę dużo, ale też było bardzo fajnie. Były to nasze ostatnie zajęcia z : Projekt – Rozwój Przez Kompetencje 2009/2010r.


Pobierz ppt "Projekt ROZWÓJ PRZEZ KOMPETENCJE jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał"

Podobne prezentacje


Reklamy Google