Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ice Board Ice Board. Ice Board Polsce najbardziej popularna oprócz bojerów jest "deska lodowa" inaczej iceboard. Pędnikiem jest normalny żagiel windsurfingowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ice Board Ice Board. Ice Board Polsce najbardziej popularna oprócz bojerów jest "deska lodowa" inaczej iceboard. Pędnikiem jest normalny żagiel windsurfingowy."— Zapis prezentacji:

1 Ice Board Ice Board

2 Ice Board Polsce najbardziej popularna oprócz bojerów jest "deska lodowa" inaczej iceboard. Pędnikiem jest normalny żagiel windsurfingowy połączony za pomocą przegubu z platformą wyposażoną w płozy lub narty. Polsce najbardziej popularna oprócz bojerów jest "deska lodowa" inaczej iceboard. Pędnikiem jest normalny żagiel windsurfingowy połączony za pomocą przegubu z platformą wyposażoną w płozy lub narty.

3

4 Niektórym wystarcza tylko jedna narta z podestem wyposażonym w uchwyty na stopy (foodstrapy). Niektórym wystarcza tylko jedna narta z podestem wyposażonym w uchwyty na stopy (foodstrapy).

5 Historia Polskiego Ice Surfingu Gdy w 1985 roku Witold Nerling rozpoczął Pracę trenerską w YKP WARSZAWA windsurfing lodowy włączył w program szkolenia. Podobnie w Mrągowie uczynił to Andrzej Piasecki. Tak na pewno dwóch ludzi w Polsce w sposób profesjonalny zajęło się tym sportem. Na lodzie nie spotykali się, każdy z nich szedł swoją drogą i tylko przy okazji letnich spotkań wymieniali swoje poglądy. Pewnie trwało by to tak do dziś gdyby nie Mistrzostwa Świata zorganizowane w Polsce w 1993 roku przez organizację WISSA. Gdy w 1985 roku Witold Nerling rozpoczął Pracę trenerską w YKP WARSZAWA windsurfing lodowy włączył w program szkolenia. Podobnie w Mrągowie uczynił to Andrzej Piasecki. Tak na pewno dwóch ludzi w Polsce w sposób profesjonalny zajęło się tym sportem. Na lodzie nie spotykali się, każdy z nich szedł swoją drogą i tylko przy okazji letnich spotkań wymieniali swoje poglądy. Pewnie trwało by to tak do dziś gdyby nie Mistrzostwa Świata zorganizowane w Polsce w 1993 roku przez organizację WISSA.

6

7 Deska ze sterem zlecana jest dla zaawansowanych zawodników, ponieważ jest trudniejsza w opanowaniu i wymaga doskonałej techniki.

8 Przy dobrych warunkach iceboard osiąga prędkość ok. 90km/h, czasem ponad. Podczas skrętu działają bardzo duże siły odśrodkowe. Niemniej jednak, kiedy lata się w kasku nie jest to sport niebezpieczny. Przy dobrych warunkach iceboard osiąga prędkość ok. 90km/h, czasem ponad. Podczas skrętu działają bardzo duże siły odśrodkowe. Niemniej jednak, kiedy lata się w kasku nie jest to sport niebezpieczny.

9 START na Ice Boardzie START na Ice Boardzie

10 Nasze Wyniki Nasze Wyniki

11 Jakub Skorupski Wyniki Ice Board: Wyniki Ice Board: 2 Miejsce na Mistrzostwach Europy w Finlandii 2 Miejsce na Mistrzostwach Europy w Finlandii 10 miejsce na Mistrzostwach Polski w Tolkmicku 10 miejsce na Mistrzostwach Polski w Tolkmicku

12 Kubutek z Błażejkiem Kubutek z Błażejkiem

13 Natalia Kacprzyk Wyniki w Ice Board: Wyniki w Ice Board: 3 Miejsce na Mistrzostwach Europy 3 Miejsce na Mistrzostwach Europy 4 Miejsce na Mistrzostwach Polski Tolkmicko 4 Miejsce na Mistrzostwach Polski Tolkmicko

14 Natalci@

15 Hanna Zembrzuska Wyniki w Ice Board: Wyniki w Ice Board: 2 Miejsce na Mistrzostwach Europy 2 Miejsce na Mistrzostwach Europy 1 Miejsce na Mistrzostwach Polski Tolkmicko 1 Miejsce na Mistrzostwach Polski Tolkmicko

16 Hani@

17 Jan Handke Wyniki w Ice Board: 3 Miejsce na Mistrzostwach Europy 8 Miejsce na Mistrzostwach Polski Tolkmicko

18 JA$

19 Błażej Błażowski Wyniki w Ice Board: Wyniki w Ice Board: 3x Mistrz Polski 3x Mistrz Polski 3 Miejsce na Mistrzostwach Świata 3 Miejsce na Mistrzostwach Świata 2 Miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów 2 Miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów 1 Miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów 1 Miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów

20 Błariii :D

21 Dziękujemy Dziękujemy


Pobierz ppt "Ice Board Ice Board. Ice Board Polsce najbardziej popularna oprócz bojerów jest "deska lodowa" inaczej iceboard. Pędnikiem jest normalny żagiel windsurfingowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google