Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

E-mail: andrzej.bober@ckis.pl AKTYWNA DAWKA WRAŻEŃ ul. Żwirki i Wigury 11 32-050 Skawina tel: 608-289-899 www.ckis.pl e-mail: andrzej.bober@ckis.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "E-mail: andrzej.bober@ckis.pl AKTYWNA DAWKA WRAŻEŃ ul. Żwirki i Wigury 11 32-050 Skawina tel: 608-289-899 www.ckis.pl e-mail: andrzej.bober@ckis.pl."— Zapis prezentacji:

1 e-mail: andrzej.bober@ckis.pl
AKTYWNA DAWKA WRAŻEŃ ul. Żwirki i Wigury 11 Skawina tel:

2 Hala Widowiskowo - Sportowa
Nasz obiekt składa się z: hali sportowej z widownią (300 miejsc) sali gimnastycznej małej sali gimnastycznej (wyposażona w lustra i barierki; odbywają się w niej zajęcia taneczne, artystyczne i sportowe) ul. Konstytucji 3 Maja Skawina tel.:

3 Kompleks boisk – „Orlik 2012”
Kolejnym sportowym miejscem w Skawinie są dwa boiska przystosowane do uprawiania następujących dyscyplin: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna. Poliuretanowa nawierzchnia, ogrodzenie i oświetlenie zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoki komfort gry. Dodatkowo w obrębie obiektu znajduje się budynek socjalny z przestronnymi szatniami. Boiska są zlokalizowane przy ul. Konstytucji 3 Maja 4 oraz przy ul. Mickiewicza 27. ul. Konstytucji 3 Maja 4, ul. Mickiewicza 27 Skawina tel.:

4 Stadion Miejski Sportowe emocje i dryg rywalizacji wypełniają również nasz stadion o łącznej powierzchni 4,4 ha. W jego skład wchodzą: pełnowymiarowe boisko (106 x 63 m) boisko o zmniejszonych wymiarach (70 x 40 m) pole treningowe (70 x 40 m) bieżnia odgrodzona od widowni cztery przestronne szatnie z węzłem sanitarnym i prysznicami trybuna na 500 miejsc parking Ponadto oferujemy mini salę konferencyjną oraz własne nagłośnienie przystosowane do „relacji na żywo” i emisji muzyki. Nasz kompleks sportowy znajduje się na obrzeżach miasta, nieopodal drogi krajowej nr 44 (droga oświęcimska), co gwarantuje łatwy i szybki dojazd z Krakowa (tylko 15 km od centrum), z autostrady A4 (5 km), czy z Balic (10 km). ul. Mickiewicza 27 Skawina

5 Korty tenisowe Amatorów tenisa ziemnego zapraszamy na nasze korty w Parku Miejskim oraz na terenie ośrodka „Gubałówka”. Obiekty są ogrodzone i oświetlone. Dodatkową atrakcją dla dzieci i młodzieży jest Linopark usytuowany w miejskim parku. W sąsiedztwie kortu tenisowego znajduje się nowoczesna minirampa, służąca do wykonywania widowiskowych akrobacji na rowerze lub deskorolce. Park Miejski, ul. Dębca Skawina tel.:

6 Basen „Camena” Nasze nowoczesne centrum wodne składa się z dwóch niecek basenowych: sportowej o długości 25m i szerokości 12,5m mniejszej o głębokości do 1,4m, przeznaczonej dla amatorów biczy i masaży wodnych. Fanów mocnych wrażeń na pewno zainteresuje zjeżdżalnia (32m), która przysporzy im „morza atrakcji”. Oferta basenu „Camena” została wzbogacona o strefę relaksu, która obejmuje jacuzzi i saunę suchą. ul. Żwirki i Wigury 11 Skawina tel w. 21

7 Siłownia „Power House”
Utrzymanie sportowej formy na dłuższy okres nie może się obyć bez regularnych ćwiczeń. Siłownia „Power House” dysponuje wykwalifikowaną kadrą instruktorów oraz profesjonalnym sprzętem treningowym. W skład oferty wchodzą różnego typu zajęcia modelujące sylwetkę, m.in. pilates, spining, BPU. Siłownia „Power House” proponuje także miesięczne karnety uprawniające do skorzystania z promocyjnych cen. ul. Żwirki i Wigury 11 Skawina tel.: w.31 tel.:

8 Camena Kosmetyka i Masaże
Camena Kosmetyka i Masaże to kompleks saun suchej i parowej. W naszej ofercie umieściliśmy bogatą gamę zabiegów pielęgnacyjnych na całe ciało. Konkurencyjne ceny i wysoka jakość obsługi powodują, że mamy duże grono stałych Klientów. Wzbogacony pakiet usług daje szeroki wybór masaży i zabiegów kosmetycznych przygotowanych także dla mężczyzn. ul. Żwirki i Wigury 11 Skawina nr tel

9 Pałacyk „Sokół” Pałacowe wnętrza to wymarzone miejsce na ciekawe wydarzenie kulturalne. W budynku „Sokoła” mieści się kawiarnia i sala teatralna – przystosowane do organizacji konferencji, wykładów szkoleniowych, koncertów i spektakli. ul. Mickiewicza 7 Skawina tel.: ,

10 OK-R „Gubałówka” Centrum Kultury i Sportu w Skawinie proponuje organizację spotkań biznesowych, integracyjnych w urokliwym Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym „Gubałówka”. Na terenie obiektu znajduje się kompleks basenów otwartych, który w sezonie letnim przyciąga mieszkańców, nie tylko możliwością schłodzenia się w upalne dni, ale także malowniczymi widokami. Dla miłośników tenisa istnieje możliwość skorzystania z kortów. Gwarantujemy, że każde spotkanie w „Gubałówce” stanie się owocnym i niezapomnianym wydarzeniem w Państwa życiu. ul. Dębca Skawina tel.:

11 tel.:


Pobierz ppt "E-mail: andrzej.bober@ckis.pl AKTYWNA DAWKA WRAŻEŃ ul. Żwirki i Wigury 11 32-050 Skawina tel: 608-289-899 www.ckis.pl e-mail: andrzej.bober@ckis.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google