Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy RADIOLEX sp. z o.o.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy RADIOLEX sp. z o.o."— Zapis prezentacji:

1 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy RADIOLEX sp. z o.o.
Zdejmujemy z głowy… …problem obudowy Prowadzący:

2 Zakład Wielobranżowy Radiolex Sp. z o. o
Zakład Wielobranżowy Radiolex Sp. z o.o. od 1988 roku jest producentem różnych konstrukcji lekkich i obudów metalowych. Specjalizuje się w produkcji rozdzielni elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia, pulpitów i paneli sterowniczych. Wyroby Radiolex cechuje wysoka jakość wykonania konstrukcji i powłok zabezpieczających. Staranne wykonanie powłok antykorozyjnych - cynkowanie, fosforanowanie, lakierowanie proszkowe - pozwala na długoletnią eksploatację naszych wyrobów, zapewniając jednocześnie doskonałe walory użytkowe. Oferta obejmuje produkcję konstrukcji i obudów o wymiarach do 1100x1800x2600 mm. W ofercie znajdują się konstrukcje rozdzielni o wymiarach typowych, jak również nietypowych, zgodnie z życzeniem Zamawiającego. Realizujemy również zamówienia na wszelkie inne wyroby konstrukcyjne z blach i kształtowników stalowych, nierdzewnych, kwasoodpornych, aluminiowych, ocynkowanych, alucynkowych. Produkty firmy Radiolex znajduje zastosowanie m. in. w następujących branżach: Przemysł, Budownictwo, Energetyka, Teleinformatyka. W swojej ofercie posiadamy również elementy teleinformatyki pasywnej, zasilanie rezerwowe UPS oraz wiele innych akcesorów.

3 Katalogi Przemysł 1.1 Budownictwo 2.1 Energetyka 3.1
Nasza oferta standardowych wykonań zawarta jest w 6 podkatalogach, które są publikowane w postaci katalogów drukowanych oraz na naszej stronie internetowej w wersji PDF. Przemysł 1.1 Budownictwo 2.1 Energetyka 3.1 Teleinformatyka 4.1 Akcesoria 5.1 Oferta Uzupełniająca 6.1

4 Przemysł 1.1 Przemysł 1.1 zawiera propozycję uniwersalnych obudów i szaf przeznaczonych do montażu aparatury sterowniczej wymagających ochrony przed wilgocią i zapyleniem. Podkatalog ten zawiera 6 typoszeregów obudów i rozdzielnic do stosowania w wewnątrz lub na zewnątrz w wersji wiszącej lub stojącej. Duży zakres wymiarowy pozwala na optymalny dobór gabarytowy urządzenia. Przemyślana i elastyczna konstrukcja rozdzielnic oraz duży wybór elementów i akcesoriów dodatkowych umożliwia łatwy montaż aparatury.

5 Są to małogabarytowe jednodrzwiowe uniwersalne obudowy naścienne
Są to małogabarytowe jednodrzwiowe uniwersalne obudowy naścienne. Typoszeregi wykonywane z blachy stalowej i malowane proszkowo, tzn; RSA, RSAN, RSA-P, RSA -PN standardowo przewidziane są do zastosowań wewnętrznych, natomiast obudowy z blachy nierdzewnej tzn; RSA-OH I RSA-OH-N mają nieograniczone zastosowanie. Grupa obudów RSA produkowana jest w 6 typoszeregach w 63 wymiarach.

6 SZA IP - 55 Są to małogabarytowe szafki zewnętrzne jednodrzwiowe w wersji wiszącej lub stojącej. Produkowane są z blachy ocynkowanej i malowane proszkowo z przeznaczeniem eksploatacji na zewnątrz. W ofercie znajdują się w dwa typoszeregi tzn; SZA I SZA – N w 63 wymiarach. Istnieje możliwość zamówienia wykonania z blachy nierdzewnej lub aluminiowej. Szafki można zamontować na ścianie, cokole lub fundamencie betonowym. Znajdują zastosowania między innymi na przepompowniach oraz oczyszczalniach ścieków.

7 Grupa szaf RSB produkowana jest w 6 typoszeregach w 63 wymiarach.
Są to wielkogabarytowe szafy jedno lub dwudrzwiowe w wersji monoblokowej wiszące lub stojące. Podstawowe typoszeregi RSB, RSB-N, RSB-P, RSB-PN przeznaczone są do zastosowania w warunkach wewnętrznych, natomiast szafy z blachy nierdzewnej RSB-OH, RSB-OH-P mają nieograniczone zastosowanie. Grupa szaf RSB produkowana jest w 6 typoszeregach w 63 wymiarach. Szafy nierdzewne służą do stosowania w miejscach szczególnie narażonych na agresywne warunki lub tam gdzie wymagana jest szczególna higiena – przemysł spożywczy, przetwórczy. Obudowy wykonane są z szlifowanej stali nierdzewnej (AISI 304) natomiast płyta montażowa z blachy ocynkowanej gr. 2 mm. Istnieje możliwość zamówienia obudów wykonanych z blachy kwasoodpornej (AISI 316L) odpowiednio z oznaczeniem RSB-KO lub RSB-KO-N.

8 Są to wielkogabarytowe szafy zewnętrzne jedno lub dwudrzwiowe produkowane w wersji wiszącej lub stojącej. Produkowane są z blachy ocynkowanej i malowane proszkowo z przeznaczeniem eksploatacji na zewnątrz. W ofercie znajdują się dwa typoszeregi tzn: SZB i SZB – N w 63 wymiarach. Istnieje możliwość zamówienia wykonania z blachy nierdzewnej. Szafy można zamontować na ścianie, cokole lub fundamencie betonowym.

9 Są to szafy o konstrukcji ramowej jedno lub dwudrzwiowe w wersji stojącej, umożliwiające w łatwy sposób tworzenie zestawów szeregowych. Podstawowe typoszeregi RR oraz RR-P przeznaczone są do zastosowania w warunkach wewnętrznych, natomiast szafy z blachy nierdzewnej RR-OH mają nieograniczone zastosowanie. Grupa Rozdzielni RR produkowana jest w 3 typoszeregach w 45 wymiarach. Dzięki bardzo rozbudowanej ofercie elementów dodatkowych, bardzo łatwo dobrać właściwa aplikację rozdzielni.

10

11 Elementy dodatkowe do typoszeregów obudów zawartych w katalogu.

12 PS – Pulpity sterownicze
PSA, PSB PSC, PSD Są to pulpity sterownicze w wersji monoblokowej w wersji z nadstawką lub bez. Produkowane są z blachy stalowej i malowane proszkowo z przeznaczeniem eksploatacji w wewnątrz. W ofercie znajdują się w cztery typoszeregi; PSA, PSB, PSC, PSD w 6 wymiarach. Istnieje możliwość zamówienia wykonania z blachy nierdzewnej.

13 Przykładowe wykonania PS

14 Budownictwo 2.1 Budownictwo 2.1 zawiera koncepcję rozwiązań obudów, rozdzielnic elektrycznych oraz osłon dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej. Podkatalog ten zawiera 8 typoszeregów wyrobów przydatnych dla budownictwa w zależności od wykonania do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz w wersji wiszącej lub stojącej. Duży zakres wymiarowy pozwala na optymalny dobór gabarytów urządzenia. Przemyślana i elastyczna konstrukcja rozdzielnic oraz duży wybór elementów i akcesoriów dodatkowych umożliwia łatwy montaż aparatury.

15 Są to systemy obudów przeznaczonych dla budownictwa wielorodzinnego
Są to systemy obudów przeznaczonych dla budownictwa wielorodzinnego. RWX wykonane są z blachy stalowej i malowane proszkowo z przeznaczeniem eksploatacji w wewnątrz. W ofercie znajdują się 3 typoszeregi: puste, modułowe i licznikowe w wersji wiszącej oraz stojącej w 78 wymiarach.

16

17 RMP – Rozdzielnica Modułowa Podtynkowa – IP-31
RMN – Rozdzielnica Modułowa Nadtynkowa - IP-31 RLP – Rozdzielnica Licznikowa Podtynkowa - IP-31 RLN – Rozdzielnica Modułowa Nadtynkowa – IP-31 Rozdzielnice te stosuje się do sterowania, rozdziału oraz pomiaru wewnętrznych instalacji elektrycznych pomieszczeń m biurowych, przemysłowych oraz mieszkaniowych.

18 DR – Drzwi Rewizyjne Przeznaczone są do maskowania otworów technologicznych wszelkiego rodzaju instalacji w budynkach przemysłowych, mieszkalnych jedno i wielorodzinnych. DR wykonywane są opcjonalnie do eksploatacji wewnątrz z blachy stalowej, na zewnątrz z blachy ocynkowanej malowane proszkowo. W ofercie znajdują się 3 typoszeregi: małogabarytowe, wielkogabarytowe oraz dwudrzwiowe w 41 wymiarach. Na życzenie można zamówić z blachy nierdzewnej.

19 Na życzenie można zamówić z blachy nierdzewnej.
ZELP – Rozdzielnice piętrowe Stosuje się w budownictwie wielorodzinnym jako rozdzielnice zasilające dla mieszkań jednej kondygnacji. ZELP wykonywane są z blachy stalowej i malowane proszkowo z przeznaczeniem do wewnątrz. W ofercie znajduje się 5 wykonań. Na życzenie można zamówić z blachy nierdzewnej.

20 Obudowy Gazowe OGN, OGF System przeznaczony do obsługi instalacji gazowych. Obudowy wykonane są z blachy ocynkowanej z przeznaczeniem eksploatacji na zewnątrz. W ofercie znajdują się 2 typoszeregi: naścienne oraz stojące w 27 wymiarach.

21 OHI – Obudowy Hydroinstalacyjne
System obudów przeznaczony do obsługi instalacji układów hydraulicznych dla budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów użyteczności publicznej. Obudowy wykonane są z blachy stalowej i malowane proszkowo z przeznaczeniem do wewnątrz. W ofercie znajdują się 3 typoszeregi: natynkowe, podtynkowe oraz same fronty obudów podtynkowych w 7 wymiarach.

22 W ofercie znajdują się 2 typoszeregi w 4 wymiarach.
Euro Skrzynki Pocztowe System obudów lokatorskich montowanych na klatkach schodowych budynków wielorodzinnych. Obudowy wykonywane są z blachy stalowej i malowane proszkowo w różnych kolorach z przeznaczeniem do wewnątrz. W ofercie znajdują się 2 typoszeregi w 4 wymiarach.

23 Jest to oferta skrócona zawierająca rozwiązania najbardziej popularne.
RB1 – Rozdzielnice Budowlane To skrócona propozycja rozwiązania zasilania tymczasowego. W ofercie znajdują się dwa rodzaje rozdzielnic: z układem pomiarowym oraz większą ilością gniazd. Jest to oferta skrócona zawierająca rozwiązania najbardziej popularne.

24 Energetyka 3.1 Energetyka 3.1 zawiera propozycję obudów, szaf oraz rozdzielnic dla przemysłu energetycznego, związanego z obsługą klienta indywidualnego oraz grupowego. Podkatalog ten zawiera 6 typoszeregów obudów I rozdzielnic do stosowania w wewnątrz lub na zewnątrz w wersji wiszacej lub stojącej. Duży zakres wymiarowy pozwala na optymalny dobór gabarytowy urządzenia. Przemyślana I elastyczna konstrukcja rozdzielnic oraz duży wybór elementów I akcesoriów dodatkowych umożliwia łatwy montaż aparatury.

25 ZK-ZN ; ZK-AL IP – 44 Są to obudowy które dzięki materiałowi z którego są wykonane pozwalają na długoletnią eksploatację w warunkach zewnętrznych. Obudowy Złącz Kablowych z blachy ocynkowanej ZK-ZN przeznaczone są do rozdzielni pomiarowych oraz budowlanych. Natomiast obudowy z blachy aluminiowej ZK-AL przeznaczone są jako typowe Złącza Kablowe lub pomiarowe wykorzystywane w dystrybucji energii elektrycznej. Grupa obudów ZK produkowana jest w 2 typoszeregach w 14 wymiarach.

26 Produkowane w trzech typoszeregach w trzech wymiarach.
Z1; Z2; ZDA IP - 54 Szafy Kablowe Aluminiowe wolno stojące zewnętrzne w wersji z I bez termoizolacji. Szafy posiadają konstrukcję spawaną z blachy aluminiowej, zapewniająca sztywność, trwałość oraz odporność mechaniczną przy małej masie. Produkowane w trzech typoszeregach w trzech wymiarach.

27 Produkowana w trzech wymiarach.
TPP – Tablica Pomiaru Półpośredniego IP - 44 To podstawa dla układu pomiaru półpośredniego Wykonana z blachy stalowej malowanej proszkowo, przeznaczona do eksploatacji w warunkach wewnętrznych. Produkowana w trzech wymiarach.

28 Na życzenie można zamówić wymiar nietypowy.
FŻ – Fundamenty Żelbetonowe Stosuję się w celu posadowienia rozdzielnicy na zewnątrz, przy zachowaniu stabilności I trwałości urządzenia. Fundamenty wykonane są jako prefabrykat żelbetonowy z betonu wibroprasowanego klasy B-17,5. W ofercie znajduje się 17 wymiarów do najbardziej typowych gabarytów szaf zewnętrznych. Na życzenie można zamówić wymiar nietypowy.

29 Teleinformatyka 4.1 Teleinformatyka 4.1 zawiera propozycję szafek wiszących, szaf stojących oraz stojaków do obsługi urządzeń o konstrukcji 19 calowej. Podkatalog zawiera również bogatą ofertę dodatkowego wyposażenia, który zwiększa funkcjonalnośc i zastosowanie naszych wyrobów. Duży zakres wymiarowy pozwala na optymalny dobór gabarytowy urządzenia. Przemyślana I elastyczna konstrukcja naszych wyrobów oraz duży wybór elementów dodatkowych umożliwia łatwy dobór odpowiedniej aplikacji.

30 NSK-19” Szafka Wisząca do lekkiej zabudowy urządzeniami 19 calowymi
Stosuję się dla małych instalacji sieciowych lub jako pośrednie punkty dystrybucyjne. W ofercie znajdują się trzy wysokości; 4U, 6U, 10U w wersji z blachy szklanymi lub pełnymi metalowymi.

31 szklanymi lub pełnymi metalowymi.
NK-1-19” - Szafka Wisząca Jednosekcyjna 19 calowa Seria NK to optymalne rozwiązanie dla małych i średnich sieci teleinformatycznych. W ofercie znajduję się 5 wysokości użytkowych w 3 głębokościach w wersji z drzwiami szklanymi lub pełnymi metalowymi.

32 NK-2-19” - Szafka Wisząca Dwusekcyjna 19 calowa
Seria NK to optymalne rozwiązanie dla małych i średnich sieci teleinformatycznych. W ofercie znajduję się 5 wysokości użytkowych w wersji z drzwiami szklanymi lub pełnymi metalowymi.

33 teleinformatycznych, wymagających ochrony przed wilgocią i zapyleniem.
NRS-2-IP-55-19” - Szafka Wisząca Dwusekcyjna 19 calowa o stopniu szczelności IP-55 Typoszereg NRS-2-IP to optymalne rozwiązanie dla małych i średnich sieci teleinformatycznych, wymagających ochrony przed wilgocią i zapyleniem. W ofercie znajduję się 5 wysokości użytkowych w wersji z drzwiami metalowymi pełnymi lub przeszklonymi.

34 Stosuję się do rozdzielania większych sieci teleinformatycznych.
STL-19” - Standardowa Szafa Teleinformatyczna Stosuję się do rozdzielania większych sieci teleinformatycznych. Wykonana jest z blachy stalowej, malowana farbą proszkową RAL7035_GS, przeznaczona do eksploatacji wewnątrz pomieszczeń. Stopień ochrony IP-20 (nie dotyczy przepustu szczotkowego). Oferowane w/g tabeli w dwóch typoszeregach w 50 wymiarach.

35 DSZ – Dostępowa Szafa Zewnętrzna
Typoszereg DSZ to optymalne rozwiązanie dla zewnętrznych układów dostępowych. Dzięki multifunkcjonalności zabudowy wnętrza oraz podwójnemu aluminiowemu poszyciu zewnętrznemu znajduje zastosowanie nie tylko w telekomunikacji ale również wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka ochrona instalacji zewnętrznych.

36 na łatwy montaż w rozdzielnicach.
Akcesoria 5.1 Akcesoria Ogólne zawierają propozycję elementów obsługi rozdzielnic takich jak: ogrzewacze, wentylatory, termostaty, higrostaty, lampy oraz akcesoriów, które zwiększają funkcjonalność rozdzielnic, np.: wizjery odczytu, uchwyty, zabezpieczenia pod plombę, dławnice, kółka obrotowe, itd. Podkatalog ten zawiera elementy przeznaczone do eksploatacji wewnątrz i na zewnątrz. Duży zakres oferty pozwala na łatwy dobór niezbędnych elementów. Przemyślana konstrukcja akcesoriów pozwala na łatwy montaż w rozdzielnicach.

37 Ogrzewacze, wentylatory, termostaty, higrostaty, lampy, gniazda
To efektowne i ekonomiczne produkty zalecane wszędzie tam, gdzie ochrona przed wilgocia, ciepłem lub zimnem jest konieczna. Sprawdzone w najbardziej ekstremalnych warunkach.

38 To zbiór elementów, które umożliwią
Akcesoria Ogólne To zbiór elementów, które umożliwią przedstawienie oferty kompleksowej. Duża różnorodność pozwala na optymalny dobór aplikacji rozdzielnicy.

39 Akcesoria Teleinformatyczne
Posiadamy w swojej ofercie akcesoria teleinformatyki pasywnej takie jak patch – panele, okablowanie, gniazda oraz wiele innych elementów.

40 Zasilanie Rezerwowe - UPS
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wysokiej jakości UPS produkcji norweskiej. Posiadamy ogromną wiedzę w doborze tych urządzeń.

41 6.1 Oferta Uzupełniająca

42 Referencje Najlepszym potwierdzeniem naszej jakości są certyfikaty:

43 Referencje c.d.

44 Zapraszamy do współpracy!
Zakład Wielobranżowy Radiolex sp. z o.o. Dział Handlowy: ul. Siennicka 25 Gdańsk tel.: , fax: Stała aktualizacja oferty na Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy KRS, KRS nr , NIP: Wysokość kapitału zakładowego ,00 PLN


Pobierz ppt "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy RADIOLEX sp. z o.o."

Podobne prezentacje


Reklamy Google