Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

2. Tablica sterownicza, w instalacjach kontroli rozprzestrzeniania ognia i dymu w myśl Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 11sierpnia 2004 w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "2. Tablica sterownicza, w instalacjach kontroli rozprzestrzeniania ognia i dymu w myśl Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 11sierpnia 2004 w."— Zapis prezentacji:

1

2 2. Tablica sterownicza, w instalacjach kontroli rozprzestrzeniania ognia i dymu w myśl Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 11sierpnia 2004 w sprawie sposobów deklarowania zgodności wyrobów budowlanych oraz sposobów znakowania ich znakiem budowlanym. Załącznik nr 1, decyzja nr 96/577/WE. 3. Panel sterujący spełniający wymagania normy prEN-12101-9. Smoke and heat control systems – part 9: Control Panels-systemy różnicowania ciśnień.

3 Systemy kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła: instalacje grawitacyjne, instalacje mechaniczne, kurtyny dymowe, systemy różnicowania ciśnień, klapy przeciwpożarowe, Systemy sterowania drzwiami i bramami przeciwpożarowymi, Systemy kontroli instalacji tryskaczowych, zraszaczowych, Sterowanie i kontrola pompowni pożarowych, Sterowanie i kontrola instalacji hydrantowych.

4 Centrala sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi CX-1201 jest niepowtarzalnym rozwiązaniem sprzętowym zapewniającym realizację złożonych algorytmów sterowania, kontroli i wizualizacji urządzeń przeciwpożarowych zainstalowanych w chronionych obiektach. System CX-1201 został stworzony do pracy autonomicznej i sieciowej, może być wykorzystywany w ochronie małych, jak i dużych obiektów. Z uwagi na budowę rozproszoną pozwala na zabezpieczenie rozległych obiektów handlowych, użyteczności publicznej i przemysłowych – 127 central w sieci. Doskonale nadaje się do zastosowania w instalacjach bezpieczeństwa przeciwpożarowego inteligentnych budynków, poprzez zaimplementowany otwarty protokół komunikacyjny BACnet, pozwalający na integracje z budynkowymi systemami BMS bez konieczności stosowania dodatkowych zewnętrznych interfejsów komunikacyjnych.

5 Centrala sterowania oddymianiem Szafa sterownicza (Brak kontroli linii zasilających)) Centrala sterowania klapami Centrala sterowania bramami/drzwiami

6 Innowacyjnością rozwiązania są moduły kontroli ciągłości przewodów zasilających silniki wentylatorów/pomp oraz zastosowanie w procesach regulacji przemienników częstotliwości (falowników) z wykorzystaniem czujników różnicy ciśnień za pośrednictwem regulatorów ciągłych P, PI, PID.

7

8

9

10 ®

11

12


Pobierz ppt "2. Tablica sterownicza, w instalacjach kontroli rozprzestrzeniania ognia i dymu w myśl Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 11sierpnia 2004 w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google